bugün

(bkz: Hedonutopia)
Adamlar grubu, yüksek sadakat, bulutsuzluk özlemi.
yüzyüzeyken konuşuruz.
son feci bisiklet.
ikiye on kala.
Manga ve duman vazgeçilmezim.
(bkz: grup yorum)
Mfö
Incesaz.
Manga'dır kesinlikle.Üstüne tanımam.
en iyi deyince farklı tarzdaki grupları kendi zevkinize göre kapıştırmak geri kalanını çöpe atmak akıl işi değil.
en iyi deyince bateri,gitar,ritim, bas ve vokal üyeleri belirli bir seviye üzeri olan grupları yazmak gereklidir bunun için de gruplar hakkında bilgi sahibi olmak gerekmektedir. ancak sonuç olarak olay müzik ve kulağa nasıl geldiği eğlendirdiği mi hüzünlendirdiği mi ne seviyede yaptığı hangi duyguları ne derece hissettirebiliyor bakmak lazım.

tabi yukarıda yazdığım şekilde kimse grupları değerlendirmemiş. herkes favori gruplarını sıralamış, kimisi 90lar kimisi 80ler kimis 00lar kimisi yeni yetmeler derken liste uzamış gitmiş.

ben de favori gruplarımı yazayım madem;
-yüksek sadakat , ayna
-duman
-flört
bir zamanlar cartel, ünlü, kargo, kesmeşeker, acil servis, mavi sakal ve daha niceleri vardı. benim için hep en iyiler olarak kaldı.
Şüphesiz sakin de bunlardan biriydi. Dağılmasaydı eğer.
(bkz: kurban) çatır çutur maşallah.
Grup vitamin.
akbaba'dır gözümde.
https://www.youtube.com/watch?v=tOcqtSy7Lcs
https://www.youtube.com/watch?v=s9R_ptLQMSE..
duman, mor ve ötesi. başkasını tanımam cicim.
Pentagram, duman, yuksek sadakat.
Duman,pentagram,malt,athena
mor ve ötesi, grup yorum.
(bkz: neyse)
Açık ara pentagram'dır.
Kesmeşeker ne amk.
adamlar gripin, manga, model falan yazmışlar bir tane delikanlı da çıkıp "kesmeşeker" ya da "mozaik" yazmamış. hangi nesilsiniz lan siz? yüksek sadakat? yok yok geyiktir geyik.

neyse sıralıyorum:

mozaik
replikas
kesmeşeker
mfö

ezginin günlüğü

düş sokağı sakinleri

kurtalan ekspress

gece

redd

pilli bebek

mor ve ötesi

duman

gripin.
(bkz: 80 kalibre). turk metalin gururu. pentagramla kiyaslamayin sikerim! zar zor 2 tane grup cikarmisiz, onu da salak salak eritmeyin.
bir kişi de yazmamış bu kadar mı ergen var.
(bkz: grup vitamin)
Gripin.