bugün

Tahmin edilenden çok daha yüksek olan orandır. Bunun nedeni, türkiye'de ateizminin eşcinsellik ve ensest gibi gizli yaşanmasıdır. Sözlükler bu gizli ateist nüfusunu gözler önüne sermektedir. Buralarda Allah'a küfür eden yazarların çoğu dışarıda yılan gibi saklanmakta, bir kısmıda müslüman olduklarını söyleyip aramızda gezmektedir. belkide bu yazılarını cuma namazından eve gelip yazıyorlar.
Onca tecavüzü ve cinayeti kimler gerçekleştiriyor sanıyorsunuz?
ateistleri direkt olarak tecavüzcü ve katil olarak itham edecek kadar dangalak bireylerin varlığını görmemize sebeb olan rahatsızlıktır. zira dünya üzerine ateist nüfus oranının en yüksek olduğu iskandinav ülkeleri aynı zamanda dünya üzerinde en az suç işleme oranına sahip olan ülkelerdir. bu laflar müslüman biri için söylense katli vacip fermanları ile ortada dolaşacak tipler dahi varken, ateist birileri için bunu yapmak o kişilerin yaşama hakkına bile saygı duymamaktır.lanet olsun bu düşünce tarzına diyorum başka birşey demiyorum.
20 % . en azından .
yazılanlar tecavüzlerini ve cinayetlerini müslüman ayağına yatıp ateistlere yıkan yazar saçmalaması olabilir. türkiye deki ateist oranı ise dünyadaki ateist oranına göre oldukça düşüktür.
kime sorsanız 'ben akp'ye oy atmıyorum!' der ama bu söylemleri aksine çıkar günümüz türkiyesinde. bu da onun gibi bir şey işte. çok kasmaya gerek yok.