bugün

sayesinde internet yine sıçışlardadır. 8 mbps net çektik, 15 kb/sn ile dosya indiriyoruz. teşekkürler telekom.
an itibariyle bursada resmen sıçan şirket. haram olsun aldığı paralar.
msn iletilerinden en çok küfür yiyen kurum.
milletten aldıkları, haketmedikleri paralarla köşeyi dönen kuruluş. öyle ki bütün reklam filmlerinde cem yılmaz oynuyor mübarek, bu adamı reklam da oynatmak her babanın harcı değildir.
gün itibariyle samsun'da fena halde sıçan sikimsonik internet ve telefon sağlayıcısı.
Dünyanın en dandik internetini dünyanın en pahalı fiyatına satan dünyanın en orospu çocuğu kuruluşudur. Kullanıcılardan aldıkları paralarla günde bir iki saat çalışmaya tenezzül eden iş bilmez mühendislerinin karnını doyurup geri kalanıyla da tekel olduğu sektörde milyon dolarlık reklamlar yapan kurumdur.

ileride 3G'nin fiyatları düşünce daha da ilersinde 4G** gelince düşeceği hallere kıçımla güleceğim kurumdur.
musteri temsilcileri ile olan gorusmelerimiz kayit altina alindigi icin cok rahat ettim; icimi doktum, karsilikli kufurlestik kendileri ile. simdi musteri temsilcisi ile gorusme sebebim baglanti iptali idi. neden?ben turkiye sinirlari disinda iken ve kesin donus karari almis iken babama, sinirsiz baglanti almasini rica etmistim o da sagolsun kirmamis beni, almis. 8mb/s sinirsiz baglantida download limitiniz 15 GB; uzerine ciktiginda otomatik olarak hiziniz 512 kb\'a dusuyor, simdi hali ile bilgisayar, internet gibi konulara tamamen yabanci babam gidip sinirsiz baglantiniz var mi diye soruyor yetkili bayii\'e onlar da evet var diyor; babam bir de en hizli tarife ne ise onu verin diyor. simdi adamin(babamin) kendisini tam olarak ifade edememis olmasi bir ihtimal ama bu orospu cocugu arkadaslarin anlama kapasitesi de suphesiz bir sekilde cok sinirli.sinirsiz ve en hizli tarifen 15 gb download\'dan sonra 512 kb/s\'ye dusuyorsa kafana sokayim. ha keza su ana kadar dunya\'nin en buyuk bilgisayar ve yazilim firmalarindan 2sinde calistim (microsoft ve acer) ki ikisininde world headquarterlarinda, calistigim pozisyonlar da, kalite ve r&d bolumlerinde idi neyse guzel kardesim anlasildigi uzere az cok anliyorum bu islerden her ne kadar asil meslegim elektrik elektronik muh. olsa da. ben kullandigim program sayesinde download\'umun 13 gb oldugunu goruyor isem ve musteri temsilcisi israrli bir sekilde hayir canim olur mu ya 19 gb yaa seklinde konusunca sinirleniyorum. ha bir de downgrade olarak adlandirdigimiz sey yapilamiyormus bunda yani mesela tarifeniz 8 mb/s sinirsiz, 4mb/s sinirsiz\'a ceviremiyorsunuz fakat 8mb/s sinirsiz ve hiz dusmeyene cevirebiliyorsunuz bu orospu cocuklugu degil de ne? zaten hattim 8 mb/s yi desteklemiyor 2mb/s yi bile desteklemiyor ki tahmin etmiyorum ki cevremden herhangi birinin desteklesin . bu sekilde etik olmayan pazarlama stratejileri ile insanlara 8mb/s satmalar cok yanlis . uzun lafin kisasi amina koyayim ttnet.
oturduğum apartmanda; kendilerinin durup dururken kalkıştıkları kablo ve kutu yenileme tadilatı sonrasında, telefonumda oluşan arızayı bildirdiğimde verdikleri cevap ile burası Türkiye olum cümlesinin kafam yankılanmasına neden olan şirket.

22/10/2009 tarihinde saat 17:07 itibarıyle ........ referans numarası ile alınan arızanızı kendi imkanlarınızla gidermeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen 212....... numaralı telefonu arayınız.
(bkz: kota aşarsan girer göte)
kesintili internet sunan sinir bozucu dandik firma.
eskiden santralı insanı azarlayan memurlarla doluydu , şimdi hepsi bir melek ,
söylediği hizmetle verdiği hizmet arasında dağlar kadar fark olan bir kurum.
2005 senesinde kaydı silinmeyip açık bırakılan bir telefon hattı için bendenize 500 liralık borç çıkarıp bir de icralık eden kuruluş. ulan hadi taşındık adresi bulamadınız, elinizde tc kimlik numaram telefonlarım sigorta kaydım bile var. niye arayıp bulmuyorsunuz, hiç olmazsa bir icra tebligatnamesi bile göndermiyorsunuz. ben şirkete telefon açtırmaya gitmesem bunu öğrenemeyecektim. belki bir on sene sonra 8-10 milyar olacaktı borcum. hay sizin hantal yapınıza. binaları aklayıp paklamışlar, değme bankalara taş çıkarırcasına en ince dekorasyonunu bile yapmışlar ama beyin hala aynı kalmış. lanet olsun.
kotayı kendine göre yükselten kurum. bir şarkı indiriyorum 100 mb gidiyo ne iş? resmen pislik yapıyolar bunlar, özellikle insanlar sınırsıza geçsin diye. artık türk telekom yazısını gördüğüm an sinirlerim bozuluyor. bi 10 sene bekleyin yeni bir telekomünisyon şirketi kurup tepenize binecem sizin.* basketbol takımı inşallah ligden düşer.**
zarar ediliyor diye satılan ama şu anda süper lig yayın ihalesine girecek kadar kar edebilen şirket.
araplara satılınca herkesi ayağa kaldıran, ancak devlete bağlı kalsa şu anda tsl naklen yayın ihalesine bile giremeyecek olabileceğini düşündüğüm şirket. adamlar digitürk'e kök söktürdü vallahi.
bizden aldığıyla yine bize satmak için yeni bir ihale kazanmak üzere olan arap sermayesi. biz verdik lan op araları dünyanın en boktan internetine.
türkiyenin en büyük kurumu.
ve bi o kadar stratejik öneme sahip kurumu.

ama akp denen zihniyet bu kurumu zarar ediyor diye saçma sapan ve komik bir gerekçe ile, gerçek değerinin belkide 10 da 1'i de peşkeş çekti.
şuan adamlar telekomu aldıklarından beri hayvanlar gibi para basıyor, kar ediyor.

hadi hepsini geçtim adı türk olan, ülkenin milli kurumu olan bu güzide kurumda paul Doany diye bir genel müdürü olması ciddi anlamda iç burkan, üzen ve akla sömürge, mandacı himayede olan ülkeleri getiriyor.
türkiye'de ''internet'' kavramını piyasa en iyi pazarlayan şirkettir.hazırladığı internet kullanıcılar tarafından beğenilir beğenilmez fakat bir ülkede hemem hemen her evde internet kullanıcısı varsa siz iyi bir iş başarmışsınızdır.''insanlar internet kullanmaya mecbur'' diyebilirsiniz ancak internet kullanmaya bizden daha çok ihtiyacı olan ülkelerde internet kullanıcı sayısı oranı bizim ülkemizden çok çok daha düşük.

türkiye cumhuriyeti devleti'nin çok değil 2002 yazına kadar sahip olduğu tamamen ''Türk'' bir şirket olan türk telekom artık arap'ların eline geçmiş durumda.kendi çocuğunuzu çocuk yetiştirme kurumu'na vermek gibi bir şey olsa gerek bu durum.devletin kendi şirketine sahip çıkmayışını gören bir arap sermayeci başka ülkenin şirketine asla sahip çıkmaz.

türkiye'deki internet hızlarına baktığımızda genelde herkesin en az 2 megabit internet hıza sahip olduğu görülüyor.bu hızın ücreti ise en azında 50 lira'yı buluyor.şimdi avrupa'da 100 gigabit hıza 100 dolar ödeyen insana mı kızmalı yoksa bizlere 2 megabit'lik interneti 50 lira'Ya satanlara mı?
e-faturaya geçirmek için bana 40 takla atan ve benim haberim olmadan geçiren,
ardından internet sitesindeki borç sorgulama servisini değiştirien ve yeni bir sistem getiren,
yeni sisteme girmek için şifre isteyen,
şifre almak istediğimde bana indirdiğim dilekçeyi doldurup en yakın bayiye gitmeyi teklif eden,
anladığım kadarıyla fatura göndermeyelim borçlarını bilmesinler internetten bakamsınlar sadece bayiden ödeme yaparken öğrensinler zihniyetindeki,
kimin neden sattığını kimin ne amaçla aldığını anlamadığım kurummuş!*
(bkz: akp zede)
fiberoptik gelen yerlerde insanların canhıraş terkettiği kurum.*
öyle hızlıdır ki, ayda 49 lira ödediğiniz internetinizle download işlemi gerçekleştiremezsiniz. oynamayı denediğiniz oyunlarda pinginiz 500'dür en az. türkiye'de olduğunuzu insanlar her halinizden anlarlar. bir şey indirmeye koyulun, tarayıcı falan kilitlenir. burunlarından gelsin.
1990 - 2005 arası dönemde 6.5 milyar dolarla dünyada özellestirmeye bir seferde harcanmıs en çok miktara sahip olma özelliğine sahip sirket.
insanların kafasını sokmak istediği yer.

(bkz: telekoma kafam girsin)