bugün

(bkz: gazı mustafa kemal atatürk)
Bizde büyük komutan cok aslanım

Sana ne lazım.
Komutan logar.
kenan komutan'ı bildin mi?

http://www.dailymotion.co...hi-ve-kenan-komutan_music
tanrıkut başbuğ atilla , başbuğ timur , başbuğ hülagü han , tanrıkut başbuğ mustafa kemal atatürk , başbuğ fatih sultan mehmet , başbuğ yavuz sultan selim , başbuğ kanuni sultan süleyman .
Mustafa kemal atatürk.
(bkz: istanbulu fetheden adam)
otu boku başbuğ yapmayın.
mete han,attila,timur.
alexis texas.
Kür şad.
mustafa kemal atatürk varken boş yapmaya gerek yok.
Fatih Sultan Mehmet Han.
Mustafa Kemal Atatürk.
timur
4. murat
yavuz sultan selim , fatih sultan mehmet , mustafa kemal atatürk ve atilla ilk 4 ü , 1.liğe kimi koyacağıma henüz karar vermedim ama en az şartlara sahip olan atatürk'ten yana gönlüm , varlıkta iş yapmak kolaydır da yoklukta iş yapmak zordur , zoru başaran daha büyük adamdır benim nazarımda.
kronolojik olarak

baybars tam adıyla ( El-Melik el-Zahir Rukneddin Baybars el-Bundukdarî)
fatih sultan mehmet
yavuz sultan selim
kanuni sultan süleymen
2.abdülhamit
mustafa kemal.
(bkz: Kenan komutan)
elinde doğru düzgün bir malzeme bile olmayan ordu veyahut halkımıza başkomutanlık yapan mustafa kemal atatürktür.
askerliğiniz süresince bölük komutanıdır.
görsel
Jhony reis, kel olan.
Öl de ölelim.
Idolumuzsun 6 yıldır.
kimisinin hazırladığı listeye neden abdülhamit'i de kattığı merak konusu olan komutandır.

yahu abdülhamit hangi büyük zaferi kazandı? 1897 savaşı mı? güldürmeyin... koskoca imparatorluğa karşılık, o dönemdeki sınırları mora'nın biraz ötesinde biten yunanistan!.. .hayır, o değil, zafer kazandığımız o savaşın sonucu olarak girit'i kaybettik!... zaten abdülhamit o savaşta cepheye filan gitmedi...

kimilerinin büyüklük standartları gerçekten hazin...

aklıma gelmişken o savaşta komutan olan gazi ethem paşa'nın büyük cesaret göstererek abdülhamit'e koyduğu tepkiyi anlatayım:

efendim, savaştan sonra madalyalar dağıtılmaktadır. alakasız çok sayıda kişinin yanı sıra şeyhülislama da madalya verilir. buna kızan gazi ethem paşa madalyasını iade etmek ister. sebebi sorulunca "ben o savaşta yoktum" der... "nasıl olur?" denildiğinde ise şöyle yanıt verir: "cephede şeyhülislam hazretlerini görmedim. kendisine madalya verildiğine göre cephede bulunmuştur muhakkak. onu görmediğime göre ben orada olmamış olmalıyım. katılmadığım bir savaşın madalyasını ne yapayım?".
alex'tir.

(bkz: alex de souza)
Mustafa Kemal Atatürk.
Barboros hayrettin paşa...
Osmanlı padişahlarına büyük komutan mı demek götümle güleyim bari * En büyük komutan Kuşkusuz Cengizhandır onu Timur takip eder arkalarındadan Atilla gelir.