bugün

her iki tarafın penisleri ile haşırneşir olan bir tarafın araştırma sonuçlarına dayandırarak yaptığı karşılaştırma olma ihtimali yüksek olan mukayesedir. ülkemde bir kesim bunu çok güzel yapmaktadır hani...
-türk penisi ve kürt penisi var ya
-eee?
-ya ben lan neyse bir sey demiyorum...
iki penisi de görmüş veyahut tatmış yazar karşılaştırması. bende iki tane var diyorsan çay demlendi, hadi koçum.
karşılaştırılması bize kısa veya uzun vadede ne katacağını kestiremediğim, altında yatan bilinçaltını tam olarak idrak edemediğim kıyaslama.

varılmak, ulaşılmak istenen nedir, türk ve kült halklarını sidik yarışına sürüklemek midir? eğer öyleyse bunlardan kimin ya da kimlerin yararı olabilir.

(bkz: bu başlığın içeriğine bakmasanız da olur)
(bkz: bu başlık henüz yapım aşamasındadır çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz)
ayrımcılara bu iki penisinde üst üste konularak... anladınız siz onu söylemini yarattıran karşılaştırmadır.
delinin biri pipisiyla kuyuya taş atmış, acaba kürt mü? türk mü?
ve hangi aklı pipisinde olan bir akıllı onu pipisiyle çıkarabilir acaba?
*
(bkz: sigmund freud)
yine yeni yeniden..

(bkz: ilgi çekmek için başlık açmak)

ondan sonra seoviler neden seovi oluyor diyorsunuz..
penise sürülecek akıl barındırmayan kıyaslamadır.
bluevelve olay yerinden bildiriyor.
tanım:amacı olmayan kıyaslamadır.
ikisinin de tadına bakanların yurdum kanllarında bağıra bağıra yaptığı kıyaslama.
yarısı şöyle bir hikayeyle çözülebilir.
teröristler bir kürt köyünü basar, tüm köylüleri çırıpçıplak meydana dizer ve kadınların gözlerini bağlar. erkekler ve kadınlar ayrı taraflara geçer. kadınlara derler ki, tek tek tüm erkeklerin penislerini elleyeceksiniz, gözünüz kapalı olarak kocanızınkini bulabilirseniz serbestsiniz, yoksa vururuz. sonra da kadınları şaşırtmak için araya teröristler de girer ve indirir donları. bir kadın başlar ellemeye, bu değil, bu değil, bu değil, sıra teröristinkini ellemeye gelmiştir. eller ellemez şöyle der: "ulan bu adam bizim köyden değil".
biri büyük, kara ve kıllıdır, diğerisi ise büyük, kara ve kıllı sikimde olmaz.
türk penisi nin her türlü geçeceği yarıştır.
görmedim ama muhtemelen türk penisi düzgün, mantar kafalı hafif pempemsidir, kürt penisi ise yamuk ve biçimsizdir. kahverengidir.
Sözlükteki türk ve kürt yazarların bayrak kavgasını bırakıp penis boyu yarışltıracağı başlıktır.

Ama bana sorarsanız kürt penisi daha kalın ve damarları oluyor. Ikisini de görmüş biri olarak. *