bugün

Biz Türküz . Tarihimize ve en yakın mazimize dayanarak Türküz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız .
Şu Türk düşmanı orospu çocuklarını alalım siteden . Amına koduğumun çocukları .
çok merak ediyorum türk yerine bir fransız olarak doğsaydın aynı lafı söyler miydin ? muhtemelen bırak övünmeyi türk lafını bir hakaret olarak kullanırdın. bende milliyetçiyim lakin kalkıp şu ırkın şundan üstündür demesi tamamen salaklıktır. hiç kimse türk,kürt,arap zenci,avrupalı doğmayı kendisi seçmedi. zaten fakir bir afrkalı ailede doğmayı kim ister ki ? insanı suçlu yada masum yapan şey doğduğu millet değil yaptığı tercihlerdir. ırkını en üstün olarak gören bir ailede doğmak senin suçun değil lakin onlar gibi ırkçı olup olmamak senin elinde olan birşey. insanlar kendi elinde olan seçimlerden dolayı yargılanır elinde olmayanlardan değil.
şimdi bana türk düşmanı, şu ülkeye git falan dersiniz belki ama üstünlük (bkz: takva)dadır arkadaşlar.
sanayi almanlar'ın elinde,
teknoloji japonların elinde,
bilim komple batı'nın elinde,
sanatta gerideyiz.

ama bunların bir önemi yok, sonuçta onlar türk değiller.
yapılan araştırmalara göre ırkçı insanların zeka seviyesi düşükmüş. başka birşey demeye gerek yok.
görsel
herkes doğduğu, yaşadığı toprakları sever ve benimser. bizimki de öyle bazıları bunu abartmış gibi. eğer öyle bir şey olsaydı türkiye'nin durumu böyle olmazdı. insanlar eşittir kardeşim. elimizde olmayan bir şey yüzünden üstün veya alçak olamayız. hadi diyelim türk doğmak üstünlük, biz başka bir milliyetten olsaydık böyle övünebilir miydik?
Yani biraz abartı bir söz. Hangi alanda üstünlükten bahsediliyor? Konuya göre değerlendirilebilir. Mesela güreş sporlarında üstünlükten söz edilebilir.
Doğrudur tüm ırklardan üstünüzdür ve bununla gurur duyarız.
Üstünlük türk olmakla olmaz, üstünlük başarı ile olur.

Türk olmak benim için bir gurur kaynağıdır lakin bu bana üstünlük sağlamaz, bir şeylerin ayrımını doğru düzgün yapın.