bugün

komiktir. türk olmadığını herkesin bilmesine rağmen türküm diye ısrar eder.
akplinin bok attığıdır malesef bu balkan göçmeni böyle ülkeyi ayrıştırma oyunlarına gelecek kadar mal değildir gelenler kadar mal değildir. bazı ibnelerden daha türk oldukları aşikardır önce bir anayasa kitabı okunsun kime türk denir öğrenilsin .
türk ırk değildir türkmen bir ırktır.
benimdir.
doğduğum yer değil doyduğum yer diyen göçmendir.

(bkz: macır)
Bazılarının zoruna gitmiş göçmendir. He gülüm türküz bir problem mi vardı denilebilir yahut okkalı bir s.ktr çekip yola devam edilebilir.
Kendilerine komik diyen soysuzlardan bir milyon kez dahs türk olan balkan göçmenidir.
Sorsan sayamaz sana kimdir nedir. Ben 9 kuşak geriye gidebiliyorum gülüm, öz be öz türküz, hepinizden daha türk hem de.
En azından sizin gibi kürdüne arabına ermenisine bilmemnesine karışmamışız.
ya ne olacaktır.
türk'üm ve balkan mübadillerinin torunuyum.
iskan politikası rumeli meseleleri diye cevaplasak bile anlıyacağını sanmıyoruz.evet biz balkan göçmenleri olarak japonuz mutlu oldun mu ? hdi kib byyy.
(bkz: kendini türk hisseden herkes türktür)
(bkz: mustafa kemal atatürk)
kuvvetle muhtemel türk'tür.
anadolu'da kalanlardan daha türk olabilir.
gidilen yerde yöneten azıonlık olmak, dışarı ile kız alma-verme ilişkilerine girememekten doğan bir durumdur.
(bkz: balkan göçmenleri konusundaki bilinçsizlik)
(bkz: #23459935)
güldürür.
doğuda molotof atanlardan daha çok türkiye`ye bağlıdırlar.
ne oduğu belli olmayıp da milletin benimsediği kökene bok atma çabasındaki zürriyetsizlere 1000 basar.
ülkesini sevip hizmet ettikten sonrasının yalan olduğunu bilmeyen kafatasçıları rahatsız etmiştir.

(bkz: on göbek ötesine kadar bozulmadan gidebilmek)

yav he he.
dibine kadar türk'tür. tarihini bilmeyen dengesizlere başlık açtıracak kadar zoruna gider.
etnik kökeninden değil de vatandaşlık bağı ile kazandığı türklükten bahsediyordur.

(bkz: anayasa madde 66)
(bkz: balkan türklüğü)
delikanlı olan isim koyar.
turkun onde gidenidir.
Soyunu sopunu bilmeyen, babası belli olmayan orrrospu çocuklarının saldırısına uğramış öztürklerdie.
Soyumuz sopumuz belli, kim olduğumuz belli. Doğuda orada burada ermenilerle onunla bununla karışmış soysuzlara koyar bu insanlar.
Ben 9 kuşak geriye gidip ne olduğumu biliyorum yarrağım, senin gibi onun bunun çocuğu değilim.
Balkanların Türklerle tanışması Hun Türklerinin buralara gelişlerine dayanır. Balkanlardaki Türk varlığı tartışılmaz.
Türkün hasıdır ve türk oldugu için yerini yurdunu bırakmak zorunda kalmış ve bunun sonucu göçmek zorunda kalmıştır.
bitanedir.
"türk milliyetçiliğini ayaklarımın altına aldım" diyen bir namussuzun yolunda köpek olmaktansa, makedon, arnavut veya rum olması evla olan kişidir.

yakup kadri'nin "yaban" romanında anlattığı, zihniyetini aşağıda verilen diyalogta ortaya koyduğu kişilere "türk" nedir öğreten balkan göçmenleridir. şimdi kalkmışlar bize türklük dersi veriyorlar! ha gülüm, de gülüm...

bir Kuva-i milliyeci ile bir köylü konuşmaktadır.

Köylü:
“-Bilmiyorum beyim, sen de onlardansın emme…
Kuva-i Milliyeci:
“-Onlar kim?
“-Aha, Kemal Paşa’dan yana olanlar…
“-insan Türk olur da, nasıl Kemal Paşa’dan yana olmaz?
“-Biz Türk değiliz ki beyim.
“-Ya nesiniz?
“-Biz islâmız elhamdülillah… O senin dediklerin Haymana’da yaşarlar”.
Kendisine göre balkanlar türkün bir diğer ana atanıdır. Balkanlardan göçenlerin %90ı türktür. Yurdumuzda şuan 10milyon balkan göçmeni türk varmıştır. Ama kaynak götüdür. Vikipediye bakıyorsun, adamlar ancak pomaklardan azıcık daha fazla türk balkan göçmeni var diyor. Kime inanacağımızı şaşırmıyoruz bile de hadi oynasın nobalım. Copy paste eder durur gün gün. Ne önemli misyondur.

Slavoğlu slavın ne mutlu türküm diyene demesidir. Öyle böyle bir göçmendir.