bugün

(bkz: ırkçı beyni)
(bkz: ermeni olmak)
edit:ermeniler hemen eksilemiş.
hadi lan ordan hasta ırkçı dedirten saçmalık.
ataların zamanında islamı seçmeseydi şuan türk olduğundan haberin dahi olmazdı.

bu topraklarda asimile olur giderdiniz.
başında yer aldığım çağrıdır.
"yaradandan ötürü yaradılanı yok edelim"

dalga geçeyim, kafa bulayım dedim ama bundan daha komik bir şey gelmedi aklıma.

işin acı tarafı arkadaş gayet ciddi.
Turk irkcisi savas deyip kosede cay iciyor kurt irkcisi baris deyip milletin arabasini yakiyor.
hep kemal kara yüzünden oluyor bunlar. neyse, geçer.
Gelmiyorum dedirtir. Yüzyıllardır islam dininin hoşgörüsüyle yoğrulan kültürümüzü bırakıp kan akıtalım öyle mi? Bitmeyen bir savaşa girelim yani. Ben Türk'üm ve müslümanım elhamdülillah. Ve beni yaradan bana ırkçılık yapmayı yasakladı. Kimse doğduğu yeri, aileyi, ten rengini seçemez dedi. Bu beden size benim emanetimdir sadece dedi. Ve ben inandığım Allah a karşı gelmem, gelemem. Türküz ama her şeyden önce inancı gelmeli bir Müslüman için. Kurtuluş bu yoldadır çünkü.
Ben müsaitsem gelebilirim herhalde dediğim çağrı.
gelirim ama seni ve davetine icabet edenleri sabun yapmak için

ırkçılık bunu gerektirir *
mekanınız hamam olsun.
katıldığım cümle. türk olmayan soysuz yazarlar kendini belli etmiştir.
ne diyo bu. yine mi ufledin sen.
Hacut biz zaten ırkçıyız ama sen tigir:er'de çok takılıyosun sanırım, jargonların hep tigir:er jargonu, bu laflarla hiç bir yere varamazsın, zira tigir:er'in yöneticisi sağlıklı düşünen biri değil, şu entrymde anlattığım sorun işte senin gibi olanlar (#29152712). Birde bir entryin dikkatimi çekti (#29247288), ırkçı olalım diyorsun ama üstün ırkın olmadığını söylüyorsun, bir dediğin bir dediğini tutmuyor, türk ırkının üstünlüğünü benimsemeden nasıl türk ırkçısı olunur ? Al işte (#29247249) burada üstün türk ırkından bahsetmişsin sonra ne demişsin, islam dinini tiye almışsın, yolbaşçımız Gökbilge Atsız'ın islamı eleştirirken bile milletimin dinidir o yüzden saygı duyarım dediğinden bihabersin galiba, tigir:er Atsız'ın öğretilerini koşulsuz şartsız kabul edin demiyor mu ? Öncelikle oku andam, realist ol, daha ülke içindeki etnik süprüntüleri temizleyemezken galaksi hakimiyetinden bahsediyorsun, tigir:er sendromu diyorum ben buna, kimisi bordo klavyeli der, buraya galaksi hakimiyeti yazmak kolay, asacağız keseceğiz yok edeceğiz demek de kolay, realist olun, fantezi ırkçılık yapmayın, okuyun.

edit: imla
Destek verilesi çağrı.
Ben melezim bana yapmayin noolur.

Bir yakaris bir istek...
Irkçılık bu ülkeye en fazla zarar verecek düşünce. iç savaş çıkınca ki ırkçılık bunun en önemli nedeni olacak . Amerika ve Rusya iki tarafta isyanı karşılıklı destekleyecek savaş bitince de ülkeyi Sevr sınırlarına göre yeniden dizayn edecek. Sevr takıntısı olan biri değilim sadece herkes iyi kötü o haritayı bilir diye yazdım.

Türkiye'yi seviyorum diyen ırkçılığa prim verirse kendi çocukları ilerde bağımsız bir Türkiye'de yaşayamamak gibi bir durumla karşı karşıya olacaklar.

Tamamı Türk ama Amerikalı vali tarafından yönetilen bir Türkiye içinde Kürşad isyanı gibi bağımsız olacağız diye debelenirsiniz artık. Mustafa Kemal'i o Zaman anlarsınız .
boşuna çağrıya kulak vermeyin. ben size olacakları söyleyeyim.
Dernekte sabah akşam çay içilip gündem konuşulacak, haftada bir halı saha maçı yapılacak, sebebini bile bilmediğiniz kavgalara karışılacak, senede bir kaç kere miting yapılacak, bir de şehit cenazelerine katılınacak.
tüm bunları arkadaşlarınızla toplaşıp da yapabilirsiniz. ırkçı olmaya gerek yok.