bugün

kaliteli ve çok çeşidi bulunan aşırı lezzetli türk mutfağı varken burger king e giden insandır. benim nazarımda enayidir. he mecbur kalmıştır, eyvallah.

(bkz: yaprak sarma)
(bkz: kebap)
(bkz: döner)
(bkz: çiğ köfte)
(bkz: kuru fasülye pilav)
(bkz: kısır)
değişiklik isteyen insandır.
4 yıla yakındır ne Burger ne de mc Donald's'a uğradım. Mutluyum sağlıklıyım.
öküz gibi doyacağı ekmek arası köfte varken, sulu kola sayesinde doygunluk hissi veren, serçe parmağı boyutunda hamburgere tav olan insandır.
kebap ve çiğ köftenin Türk mutfağından olmadığını bilen insandır en azından.

size ne ya? sizin yedikleriniz sanki kilo yapmıyor ha.
türk mutfağı adı altında kazıklanmak istemeyen insandır.

oturacak masaya 3 kişi. salatası, içeceği, zart zurt gelecek kol gibi hesap. oysa burger'da fiyat belli. kazıklama, hesap şişirme derdi yok. günde 100 kişinin yediği çataldan değil tek kullanımlık ürünlerden kullanılması da yanında kar.

ha arada bir türk mutfağına gidilir tabii ama sürekli gitmeye bütçe yetmez.
Big king iki ranch sos 8 li soğan halkası lütfen. Efendim, evet kola alayım.
yazın turistik bir şehirde, aynı fiyata içinde ne eti olduğunu bilmediği bir döneri yiyip cırcır olmak istemeyen enayidir. enayi midir?
burger king de daha fazla protein var. bu kadar basit.
Burger king bağımlılık yapıyor lan. Annem diyordu içinde bi tuz mu ne varmış bağımlılık yaptırıyormuş. Ha bide turuncu acıktırıyormuş. Elimde olmadan canım çekiyor ve gidiyorum yoksa ev yemeklerini daha çok seviyorum.
Öyle deme onlar "mek danılslarını" "sıtarbakslarını" çok seviyorlaaarr.
Çin tuzu'nun kölesi olmuş insandır. Canım zeytinyağlılar,kadınbudu,dalyan köfteler,musakkalar,çanak güveçler dururken burger king hemi?