bugün

(bkz: #29662854)şu entrynin sahibi olan adi yaratıktır.

derhal ait olduğu yere postalanmalıdır.

bu da şöyle dursun;
görsel
silik yemesi gereken yazar. ama şunu da hatırlatayım; kürt ermeni sırp veya herhangi başka bir millete küfür etse şukela manyağı yapardınız.
Orospu çocuğudur, düşünce özgürlüğünü siktiğimin k*rdüdür.
türk ceza kanunu 301. madde uyarınca ihbarweb.org üzerinden şikayette bulunduğum yazar.

savcının karşısına çıkınca türklere hizmet etmeye hazırım, annem de türk'tü falan diye zırvalar.
hercool nickli yazardır.
Acik net yaziyorum, orospu evladidir. Sonra irkci fasistler uhu uhu diye aglar, sen direk bi millete ne kufurler etmissin, mensup oldugun irkin cehaletini, kafa yapisini cok iyi yansitmissin harbiden.
silik yemesi gereken ırkçıdır.

yalnız bu konu üzerinde buradan duyar kasanları hepimiz biliyoruz. daha düne kadar "k*rt lütfen" yazıyorlardı. bundan sonra da yazmaya devam edecekler. araplara, ermenilere, kürtlere, rumlara demediklerini bırakmayacaklar. ortada ana bacı kalmayacak. sonra da başkalarından kendilerine saygı duymalarını bekleyecekler. buna tepki göstermeye bizim hakkımız var ama sizin yok. iki yüzlü olmayın, canımı yiyin.
Şerefsiz orospu çocuğu derken aynaya bakmış itin teki.
(bkz: hercool silik yesin kampanyası)
Vay amınagoduğum vay milletime kimse sövemez kimse aşağlayamaz sikerim belasını.
mahkemeye verilirse ceza alması muhtemeldir.
Mahkemeye verilmelidir.

Şuan müslüman olmayı türklere borçluyum malazgirt zaferi olmasaydı şuan pontus rumları bizi hristiyan yapıp asimile etmişti.
moderasyon göreve.
biraz guvenli buldugu bir ortamda sacmalamis bir yazardir. belki yasi geregi, belki cahilliginden. fakat hayat o kadar basit degil maalesef. umarim biran once kendine gelir. ya da gotne girer yazdiklari.
dedigim gibi yabanci ülke vatandaşıyım, gidib avrupa insan hakları mahkemesine" ama o türklere küfretti ühühü" diyebilirsin ama orda kıcıyla gülerler öyle birşeye, mahkameye yinede gitmessen şerefsizsin bu arada, ama cizrede bebeklerin ambulansa izin verilmemesi nedeniyle ölmesinin hesabini nasil verecen o cocugu onuda söyle bi zahmet?ne boktan yetiştirilmişsiniz amk ya, işiniz gücünüz nefret ne konuşacaz sizinle, 2saat susmaya calıştım, link ve kaşınma devam ediyor, ki ben o başlıktan önce bir ırkcı bir başlık acildi diye ırkcılara karşı actim o başlığı bu acik secik belliydi birisi saptırmak istiyor. derdi sadece illede kürt türk düşmanligi olsun, ki ben kürtlere soykirim bile yapilsin kac defa söyledim, ama böyle kancıkca degil. ayrıca türk oldugumu belirttim kac defa,dedigim gibi bazı insanların derdi başka burda, ben kac defa bu sözlükte türkiye boktan devlettir yada türkler barbar ve şerefsiz bir millettir yazanları gördüm, orda kimse suc duyurusu yapalım demedi sizin derdiniz başka ama bununda bir sınırı var.
Ne size sovsunler ne de siz baskasina sovun.
ifade özgürlüğünü türk milleti'ne küfür etmekle karıştıran yazarımsı. silik atın da uğraştırmayın şunlarla bizi. hayatında avrupa birliği hukuku okumamış gavat bir de avrupa mahkemelerinden dem vuruyor. götün yiyorsa ingiltere'de ingilizlere et bu küfürü.

daha neyi bekliyor bu moderasyon. silin gitsin. anlamıyorum ki moderasyonda türk yok mu acaba?
Türk milleti aynadır diyorum bu yazara karşılık.
Ekmeğini yediği ülkeye ihanet eden yazardır.

Kimse kendine pay çıkarmasın. Kürt lütfen demek ile türklere şerefsiz, orospu demek farklı şeyler. Biz her zaman yerimizi, çizgimizi bildik.
şerefin en ufak bile belirtisini göstermeyen alçaktır.
bu arkadaşı çok ellediler galiba .
lan hala entryi bile silmemiş modlar yuh amk bi de gider zall ekşiye laf atar. şöyle adamı bile silmeye cesaret edemiyosunuz neden korkuyosuz lan neden. adama bak amk yurtdışında yaşayıp cizrede olan olayı herkesten iyi biliyor amk cahili gitmiş iki twit okumuş burda entry giriyor. silmeyin korkak modlar gidin bu adamın daşşaklarını yalamaya devam edin.
kanka şimdi biz özerklik ilan edelim ama devlet hizmetlerini kesmesin ne kadar mükemmel değil mi ? Kafa yine zehir.
Hala ne silik yemiştir ne de çaylak olmuştur.

Soysuzun tekidir ayrıca.
kimse sesini çıkartmazsa tabi birşey olmaz.
(bkz: hercool silik yesin kampanyası)