bugün

O çirkinliği yapan kızlar turk diye tüm turk kızlarına bok atmaktir.

edit:

--spoiler--
basenler almış yürümüş üç kız deve güreşi yapıyor
--spoiler--

yanında karısı varken başka kızların basenlerine bakması da cabası.
özenti türk erkeği açıklamasıdır. o çok medeni ve huzurlu diğer millet kızlarının yedikleri haltları saysak burdan köye yol olur sayın özenti. herkes nasıl mutlu oluyorsa öyle eğlensindir sana ne gofik. asıl sen medeniyetsizsin.
yazar bi avuç türk kızının apaçiliğiden utanıp tüm türk kızlarının aynı olduğunu düşünüyorsa ciddi bi sorunu var demektir.
(bkz: bıkmadınız şu başlıkları açmaktan amk)
(annesinden utanmak)

(kız kardeşinden utanmak)

(karısından utanmak)

Türk kızlarıyla aynı ülkede yaşamaktan utanan erkeklerin yabancı ülkelerde mutlu mesut yaşayacağı sanrısı. O kadar bok atıyorsunuz ama her ne hikmetse türk kızlarının dibinden ayrılmıyorsunuz sevgili erkek milleti.

sizin söylediklerinizin aksine bir türk kızı olarak ;

Ben türk erkekleriyle aynı ülkede yaşamaktan gurur duyuyorum, çünkü onlardan birisi babam!
annen rus mu diye sorulması gerekir.
türk erkeklerinin cinsel sapkınlıklarını ( hayvana tecavüz, cansız mankenle cinsel ilişkiye girmeye çalışmak, su damacanına boşalma, otobüste taciz, tuvalete kamera koyma ) bilmeyen insan söylemidir, o değilde bu ülkede yaşamaktan utanmak için daha geçerli sebepler varken, yurdum insanı nelerle uğraşıyor.
tatile yurtdışına gittiğinin mesajını vermeye çalışken sıçan batıran concıktır.
öyle ki (bkz: kabuğundan çıkıp kabuğuna tükürmüştür).
yine de vermediler dimi. senin kuyruk acın başka onu de.
abazalığı tavan yapan bir yazarın açabileceği başlık çeşitidir.

not: verseydi açmazdı.
yine bir türk kızını sürekli ezme, küçültme, aşağılama çabasında olan hayvanüstü varlığın başlığı.
türk erkekleriyle aynı ülkede yaşamaktan utanmak gereğinin kızlara mal edilmesindendir.

kızların aseksüel ve kezban olmaları , yanlış şeylere prim verir hale gelmeleri , evlenmek dışında bir ilişkiyle ilgilenmemeleri , güzel oldukları halde yanlız olmaları erkeklerin kabahatinden başka birşey değildir.
beş parmağın beşini bir sanan yazarımızın görüşü. utancak çok şey var yazar. şişman kıro kızlardan önce kıllı kıro erkeklerden utan.
annesinden utanmış türk oğlanının yaptığı eylem.
sığ kafalı birisinin kendini bir norman reedus sanmasıdır. çok acıklı, bu başlığı yazmadan önce git bir aynaya bak. çarpım tablosunu falan saymaya çalış bakalım o kadar zeki misin.
gittiğin yerde kalmanı gerektirir. ilk defa yurtdışına çıkan birisi olarak; kaldığın ülkenin vatandaşı olup, kızlarıyla da gurur duyarsın artık.
utanan siktir olup başka ülkeye gidebilir.
bu karmaşık eylemi gerçekeştiren özne hakkında dikkatı çekmesi gereken bilgiler:
-ilk defa yurtdışına çıkmış,
-tatil için,
-ailesiyle.

kanımca bu özne içindeki ayılığı suyun kaldırma kuvvetine emanet edip deve güreşi yapacak akran bulamamış, yurtdışındayım sofistikeyim kumsalda tespit yapıyorum ayaklarıyla bir de üşenmemiş başlık açmış.

sayın özne, tatil için gittiğiniz yere uyum sağlayamadığınız kesin. yurda geri dönün diyemeyeceğim, ananı gönder sen oralarda sürtün bilahare.

-bu arada basenler ne alaka?
annesiyle aynı ülkede yaşamayı unutmaktır.
bir,
kıvırcık siyah kıllarına bakmadan türkiye sahillerinde kumun üstüne piknik yapar misali yerleşip, rus kızlarını salya akıtarak seyreden, seyrederkende kaşınan türk erkeklerinden utanma
değildir.
yuh daha neler mk. ne kadar önyargılı ne kadar etiketçi insanlarının varlığının göstergesi olan durum.
(bkz: utanıyorum sözlük çok utanıyorum)
basenlerde ohoo..
yolda bir kız yürüyordu türkçeydi söyledikleri yine utandım sözlük vs.
rusya'nın vizeleri kaldırdığını unutan bir erkek eylemi. şans kapısı kendisine sonuna kadar açık.
inşallah sekiz tane kısa boylu kızın olur demek istediğim klasik türk erkeği yakarışı.

dersin anne isviçreli baba alman.
kısa boylu,kıllı,beyinsiz türk erkekleriyle yaşamaktan duyulan utanç kadar önemli değildir
(bkz: ne oldu rengin soldu)
--spoiler--
Bacını da al git.
--spoiler--