bugün

katıksız bir gerçektir, erkeklerimiz çok yakışıklı olup hülagü bayanlarımızın bir o kadar vasat görünüme sahip olması biz türk erkeklerinin şansızlığı değilde neyidir? bu hususta gerekirse rusyadaki öksüz geçim sıkıntısı yaşayan yavrucaklara güzel anadolumuzda yerleşim yerleri açılsın, rus kızlarının iskanı teşvik edilsin haysiyetli, onurlu türk erkekleride hakkettiklerini alsınlar temennimiz budur.

şekil a rus kızı

görsel
üzüm üzüme baka baka kararır ve tencerenin kapağını bulması gibi atasözlerimiz tam da bu serzenişte bulunan yiğitlerimiz için üretilmişlerdir. elf ırkından gelen türk erkeklerimiz, hobbitlerden kız almak istemediklerini bu bahane ile belirtirler.
tüm dünyayı gezmiş ve türk kızları hakkında vasat buyruğunu vermiş tay iddiasıdır.

Kalkıp hangi fotomodelin fotoğrafı belli olmayan biri ile muhtemelen ortadoğulu-hintli bir kadının fotoğrafını koyarak bunu ispatlamaya çalışıyorlar birde. Lan olum sokaklara çıkın bakın türk kızları gayet güzel. Birde bana tüm kızları güzel olan bir memleket gösterin? Dişimi kırarım elinize veririm.

Rus kızlarının hepsinin güzel olduğu yalanı vardır mesela. Çoğu katana gibidir çiğ suratları ile sevimsizdir.
türk erkeklerinin abazanlığı ile paralel bir kavramdır. şöyle ki günümüzde kadın hiçbir zaman olmak istediği gibi olamıyor artık dışarda çünkü olursa belli ki yiyecek damgayı. bu yüzden dışarda gördüğümüzle genelleme yapmamalıyız tük kızı ile alakalı. e evimizdeki de öyle derseniz alırken gözün nereye bakıyordu diye sorarlar adama. sonradan oldu dersen de elini taşının altına koy ve aynaya bak mutlaka göreceksin tek taraflı olmadığını.
Üzüm üzüme baka baka kararır. Türk erkeklerinin yanında kala kala sakal ve bıyıkları çıkmaya başlamıştır. Öpüşürken bıyığı batan sevgilim oldu la benim.
türk kızları vasat görüntülü falan değil.
makyaj yapıp güzelleşmek istediği zaman sevgilisi veya kocası kızıyor. kız takımı ne yapsın iki arada bir derede kalmışlar. aşağı tükürse sakal yukarı tükürse bıyık. kimseye yaranamadı bu insanlar.
motor aynı, kaportada az bir değişiklik, bagajda anti eorodinamik yapı.
Hakli önerme. Ben mesela evde ki tüm aynalari kaldirdim. Swh.
"bu kızlar saksıda mı yetişiyor acep?" şeklinde sorulara sebeptir. beyinsiz bazı arkadaşlarımızın genetik faktörlerden haberi yoktur.
edit: yazım hatası.
(bkz: dostum kız dedin erkek çıktı)
club med'de çalışan biri olarak görebildiğim fransızların türk kızlarından daha vasat olduğudur.