bugün

laf dönüp dolaşıp türk kızlarına geliyor biliyorum. fakat eleştirmezsek, laf söylemezsek bu hanımlarımız eksiklerini nerden görüp tamamlayacak, nasıl kendilerini düzeltecekler sorarım sizlere eyy libido zengini dostlarım. biz bunları söylüyoruz diye yuhalanıyoruz hesapsızca. kadınlar oral yolla yaptıkları işkencenin farkında değiller.

türk kızları artık bazı şeyleri aşmak zorundalar. burun kıvırdıkları avrupalı muasır medeniyet kızları ile rekabet etmenin yolu bu tür nüansları sorun etmeden öğrenmeleridir. azimli olmalarını görmek bile beni sevindirir şahsen.

bu arada öğrenmeye meyilli ve gönül vermek isteyen herkesi beklerim, özelden mesaj atabilirsiniz.
Türk erkeklerinin, annelerinden başlayarak aşmaları gereken bir konudur.
Maziyi biraz deşmek, bu işin doğrusu nasıl olur, öğrenmek babında diyorum.
Kolay gelsin.
(bkz: yazar burda bir şey anlatmak istemiş)
ağızları küçükse o yüzden olma ihtimali varolan.
özellikle bu dertten muzdarip türk erkeklerinin kızkardeşlerinin de aşmaları gereken konudur.
(bkz: zarf atmak)
çeneleri çok düşük olduğundan olabilir.
(bkz: yapmıyorlar ki başarısız olsunlar)
sen önce sevişmeyi öğren de gel sonra oral sex yapamayan kadına söylen.türk erkekleri önce bencilliklerini bir kenara bırakıp kadına zevk vermesini öğrensinler.daha bugün gazeted yazıyordu "türk erkeklerinin %93'ü erken boşalıyor ve sex gerçeklerinden habersizler"diye.
türk erkeklerinin gurur duydukları organlarını ağızlarından düşürmemelerinden kızlara sıra gelmemesinden.
pratik eksikliğindendir o günde 3 defa egzersiz yazıyorum buraya geçmiş olsun sıradaki.
(bkz: anadan gelen özel msj)
seks için ülke ülke gezen türk erkeğini beklerken unutmuş olabilir...

türk erkekleri seks konusunda yoğun şekilde yurtdışı çalışmalar yapmaktadırlar zira...
sadece türk kızıyla cinsel ilişkiye giren tek bir erkek bulamazsınız...ortalaması 8-10 adet ülke olan türk erkekleri bu konuda çok iyi kıyas yapabilmekte, türk erkeğine hasret türk kızları da onları beklerken neredeyse sekssizlikten ölecek duruma gelmektedir.
yine de lutfederek türk kızı ile ilişkiye girmekten hiçbir zaman yüksünmeyen türk erkeği aradığı oral seksi bulamayınca, konu sözlüklere başlık olarak taşınmaktadır.
karşısındakinden izlediği prono filmlerdeki kadınların performansını bekleyen adam, rocco siffredi nin performansını sunmak zorundadır.

şimdi, dağılın.
(bkz: müstehcenliğin dayanılmaz hafifliği) *
(bkz: oral seks ne lan)
başarılı olanlarına denk gelmeyenlerin subjektif sorunu alıp genellemeye vurmasıdır.
oldukça başarılı olanları vardır.
ayrıca oral karşılıklıdır. ne kadar memnun edersen o kadar memnun olursun. *
görende 72 milletten her kıza oral seks yaptırdığını zannedecek. burada biz bizeyiz, birbirimizi bilirimz; sol elinle münasebetinden fırsat bulupta ne zaman oral yaptırdın allah aşkına?
(bkz: bir alex değil) *
çoğu türk erkeğinin yabancı bir memleketten bayanla oral seks yapamadığını varsayarsak, çoğumuzun farkını kavrayamayacağımız durumdur. koyverin gitsindir. ağız buldun mu ver ayarıdır.
her milletten kadınla beraber olmuş türk erkeği serzenişdir.
- oğlum annen neden yemeğe gelmiyor?
+ midesi bulanıyormuş baba yatıyor..
hak yolu varken bok yoluna girmek deyiminden farksız değildir. bana göre bu bir tür başarısızlık değil isteyip istememe durumudur.
türk erkeklerine oral sexte başarısını sorgulatan başlıktır efenim.
ne ka ekmek o ka köfte ! nihayetinde.
ben yaptıklarımdan henüz bir şikayet almadım..genellemeyelim lütfen..