bugün

erkeklerin her gördüğü kadında kendisine sorduğu bur soruyu neden şu türk kızları kendine sormaz dedirten durumdur.

not: yeter uludağ sözlük kızları eksilemeyin ben biliyorum rus kızları yanınızda halt etmiş. ben diğerlerine söylüyorum.
Erkeklerin midesini bulandırmaktan zevk alıyor olabilirler.

istisnasız her erkek kol kıllarından tiksinmekte. şiddetle kesmenizi öneriyorum. En azından topluma 2-3 kız kazandırmış oluruz.

Edit: (bkz: kolu kıllı kız avi)
basliga bakarak neden kesmedikleri anlasilabilir.

(bkz: diren turkce)

not: basliginilk hali “ türk kızlarının neden kol kıllarını
kesmemesi“ gibi bir seydi.
sebebi kızların sizin göz zevkiniz için yaratılmış yaratıklar olmaması olan durum.
kendi kişisel bakımı için isterse alır isterse almaz size de bok yemek düşer kamilcikler.

biz de sizin maymun gibi göğüs kıllarınızdan, bacak kıllarınızdan tiksiniyoruz hele bir de yaz geldi ıyyk.
gidin komple ağdaya ondan sonra plaja gelin.
aslanlar gibi görünmek için.
''kesmez'' ne demek diye sorulabilir. niye kessin, keseceğine alır bu 1. her türk kızının kolunda belli kıllar yoktur tabi siz her kızın kolunu o kadar dikkatle incelemiyorsanız, bu 2. genelleme yapmayın bu 3. erkeklerin kollarında, bacaklarında, göğüslerinde kıllar olmadığı için, cillop gibi tertemiz oldukları için kızlara böyle laf atmaları doğrudur bu 4.
keyfi olarak kızın kol kıllarını kesmemesidir. başkalarının zevkine hareket etmez. dış görünüşe önem vermem yalanlarını söyleyen erkeklerin gözüne gözüne sokmak için almamıştır.
bir de bıyıkları varsa alıp meyhaneye götürülüp içilecek kızdır şey pardon kız değildir başka bir şeydir.*
kesmekle bitmez.
Kol kılı kesilmez alınır çünkü.
muhtemelen üşengeçlik ve "nasıl olsa her türlü talep eden var" mantığından kaynaklanır, ayrıca şu talep edenin bir sınırlarını da bir görmek ister kezban kardeş, ha şimdi koltuk altı ve etek tıraşı olmamış bir erkek görse elbette yaygarayı koparır, hatta kendisinden martı olmasın, martı kaş kamiller içinde aynı şey geçerlidir, bilmem alır mı ancak her iki cins için şöyle bir öğüt sunulabilir.

bedeninizdir içinde hapsolduğunuz, yusuf gibi temiz tutmak varken neden kirlenirsiniz, egoların patlaması gerekmez; neden özen göstermezsiniz, sizi attan ottan ayıran birkaç özelliği neden sürekli reddedersiniz.
Kesmek mi. Jilet mi vursunlar naapsinlar. Manyak misiniz?
ağda yapmamaları olsa anlaşılabilir bir hezeyan olurdu fakat söz konusu kesmekse olay değişir. öte yandan hususiyetle belirtmek isterim ki; önemli olan ne kesmesi ne de kesmemesi, önemli olan memesidir memesi.
gerektiğinde aldıkları(veya aldırdıkları) için oluşan durumdur.

sakal mı lan bu biraz kısaltsınlar?
Fakirdir Çok fakirdir asgari üÇretle yaşıyour suÇu yoktur ama bilinÇsiz ana babanın mesleki lise mezunu kızı olup değil kol kılları kaşlar bile erkek gibidir. (bkz: fakirler başka yerde yaşayın)
Kesmek ? Orman olmasina sebebiyet verir.

Agdasiz dolasanlara sozum, kil yumagi gibi oluyosunuz yapmayin. Bu tiplerin bide cene alti ve biyik fantaaazileri vardir, aldirmazlar. Evet.
tebessüm ettiren başlıktır.
kessek kısalır sadece, ağda kökten çözüm beyler.
(bkz: diren türkçe)
annelerimizin hep '' daha çok çıkar'' diye korkutmasından... ( bu üç nokta acı ifade ediyor)