bugün

Gözyaşlarının sel olup akacağı gündür, kimi sevinçten kimi sevdiğinden ayrıldığı için ağlar.
gölün maya tutacağı gündür.
(bkz: alahu ekber wuhuu)
turk kizlarinin mutluluk gozyaslari dokecegi gun olacaktir. boyle bi ulkede kadin olmak kadar zor bi sey yok amk, biraz da rus kizlari kendi bedenini siyasilerden korumaya calissin. beni de ingiltere, almanya, norvec, isvec, nereye olursa yollayin amk. erkeginin tipi umrumda degil, insan muamelesi goreyim yeter.
bence bukadar laf isittikten sora zaten durmalari kabahatti.
(bkz: işte biz o gün tükeneceğiz)
Vur patlasın çal oynasın günüdür.
Aynı zamanda penislerin kangren olacağı gündür.
işte biz o gün tükeneceğiz. -türk kızı.
sevdiğim kızın gitmesi demektir ki hiç arzu etmediğim olaydır. şimdi en azından yüzüne bakabiliyorum o zaman onu da yapamam.*
bi sik konuşamayacağımız gün olacaktır.aga bi kızla anadilinde konuşmak şart. türkçe konuşanları bile anlamakta zorlanıyorum bir de başka bir dilde neler olacağını hayal bile edemiyorum.
türkiye daha açık tenli nesillere sahip olacaktır.
bu da türk kızlarının rusyaya gitmesi, rus erkekleri demektir. olur olur, iyi olur.
işte o gün türk kızlarının değerinin anlaşılmaya başlanacağı gündür.
tabii ki de değerli olanlarının.
güzel bir düş.
ekonominin canlanacağı gündür. işte o zaman 4 erkeğin mali gücü ancak bir kadına yetecek türkiye'de. iler tersine dönecek. ama kadınların bu ülkede çektikleri anlaşılacak mı? meçhul.
o zaman da edep namusdan bahsedersiniz.
TÜRK erkeklerin amsızlıktan kırıldığı gün olacaktır. rus kızları da bayılıyordu türk erkeklerine. ulan çalı çırpıya sürterler gene sana bana vermezler lan.
Her türlü verirler ama ne kadar anne olurlar bilinmez. Bu arada beyler hepsine bi taharet musluğu eğitimi vermek gerekecek, herşey o kadar pembe olmayabiliyor.
bakanlık onaylı ürün satışında patlama çatlama hatta zortlama olabilir.
"Hayaldi gerçek oldu" dediğimiz gündür.
türk erkeklerinin kırk gün kırk gece bayram edecekleri gündür.
Ülkemizde ki abazaların çıldıracağı gündür.
rusça kursları dolup taşacaktır.
ulke benim gibi bir degerden mahrum kalacaktir.
Bayram ilan edilecek gündür. Bıyıklı değiller en azından.