bugün

Tanrım madem bunlardan yapabiliyordun, niye hepsini bunlardan yapmadın diyerekten sorgulayış anının başlangıcı. Derin düşünüş ve bir nevi astral seyahatin peşi sıra bizim kızlar nereye gittiyse peşinden biz de giderdik herhalde. hakkını yemeyelim babalar bizim kızlar da iyidir. seviyom ben bizim kızları duygulandım yine rakı içcem galiba dur dur.
Kızlardan sıkılıp kendimizi vodkaya vuracağımız gündür. Haydin hayırlı olsun a dostlar.
(bkz: işte biz o gün tükeneceğiz)
Giden gelseydi dedem gelirdi şeklinde süsleyebileceğimiz başlık. Şu Rus hayranlığınız bitmedi gitti. Tamam bizde bir zamanlar hayrandık. Sürekli rüyalarımızı süsleyen, bizlere öve öve bitirilemeyen o kızları bizde merak ettik ve nihayetinde gittik yerinde inceledik ama ne gördük ? Kaba saba konuşması olan, uzaktan göründüğü gibi güzel olmayan bir kızla karşılaştık. Ha komşunun tavuğu komşuya kaz görünür gerçeğinden dem vurursak sizde haklısınız. Sizde gidin, görün, inceleyin sonra gelin anlayın Türk Kızının kıymetini, gösterin onlara hakettikleri değeri...
memlekette adam evladının kalmayıp nerdeyse tamamı o. çocugu olacagı gündür.
(bkz: senin annen bir rus tu evladım).
bol sexli, duygusuz günlerin başlangıcı. ama erkeğin bitişi olur muhtemelen. nerden bulacaksınız o anaç türk kızını.

-aşkım üzerini sıkı giyin,
-canım karnın doydu mu?
-bitanecim dişlerini fırçaladın mı?
-çorapların gömleğin temiz mi?

kadın erkek ilişkisi, aslında anne çocuk ilişkisi gibi yaşanır. ve türk kızı, birlikte olduğu erkeğe de çocuk gibi bakar, öyle davranır. türk erkeği de annesini model alır genellikle annesi gibi yemek yapan, annesi gibi sevecen onu seven sevgilisi ya da eşi olsun ister.
Bütün dünya buna inansa, birlik olsa, hayat bayram olsa.
türk erkeklerinden daha çok türk kızlarının yorum yapmasına sebep verecek gündür. bunun için az biraz ekrana bakmak yeterli, türk erkekleri dururken türk kızlarının kafasını daha çok meşgul etmiş belli ki, bu kadar kafaya takmaya gerek yok gençler, ne yazik ki gelmeyecek öyle bir gün. gerek var mı? kimi için var, kimi için yok.
Rus kizlarni abartan turk erkeginin hayalidir. Ama cok buyuk yanlistir. Ruslar soguk insanlardir kizlari da ayni sekilde. Turkiye ye gelenlere gore kiyaslamayin onlarin ne icin geldigi zaten belli.
bir rustur aklına takmış yazar söylemi. ya da özentide diyebiliriz, çünkü etraftan duyduysa demek ki benim neyim eksik diye düşünmüştür sonra aslında çokta güzel olmayan ruslara ilgisi başlamıştır.. türk kızları kayıtsız şartsız daha güzeldir, sadece fiziken değil ruhen.. insanı hayata küstüren, hayata bağlayan her özellik mevcut..
ortak bir dil bilmiyorsanız hiçbir işe yaramayacak durum. siz çok güzelsiniz dersiniz o mal mal bakar, o size s*ktir git der siz mal mal bakarsınız.
şunlar olacaktır.
- aşkım beni seviyormusun (her seks sonrası soru).
- uff ya salak şey. (bunu bir daha duyamayacağız).
boru paça pantolon ve converse ikilisini göremeyeceğiz.
- benden önce kaç kişi oldu (aha bunu da duymayacağız).
hiçbir kızın 10 metreden parfüm kokusunu alamayacağız artık.
alttan çıtçıtlı body göremeyeceğiz birdaha.
facebook da 'önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adam mı diye' yazısını göremeyeceğiz.
flörtün ikinci gününde evlilik muhabbeti yapamayacağız.
yeşil renkli adidas eşofman altı ve ugg ikilisini aynı anda giyen bir kıza rastlamayacağız.
sokakta adres bile sorsak anında yüzünü buruşturup 'beni kertmek istiyor' moduna giren bir kız görmeyeceğiz.
radyoları arayıp mustafa ceceli parçası isteyen kimse olmayacak.

artık bu videolar (http://www.youtube.com/watch?v=d4IcFtpogPc&feature=related) yerine,
bunları (http://www.youtube.com/watch?v=OUmS_co46IY&feature=relmfu) izleyeceğiz.

üzülürüz lan.
türk erkeklerinin boynuzlarının çıkmaya başladığı gün olacaktır.
türk erkeklerinin götüne kına yakacağı gündür şüphesiz. rus karılarının peşine düşüp de defalarca sikilmiş amın derdine yanan siz erkekler, türk kızlarının götüne kurban olun.
sözlük yazarlarının sözlüğü terkediceği gündür.
fodka fişne günüdür.
aids in türkiyeyi sarması muhtemel gündür.
türk erkekleri ülkeyi yıkarlar.
(bkz: yıkamak)
italyan erkeklerinin çoğunun yakışıklığı olduğunu sanan türk kızlarının italyaya gitmesiyle sonuçlanırmış. bi gidin görün allah rızası için italyayı sonra paşa paşa türkiyeye geri dönersiniz.
türk erkeklerinin hepsinin psikolojisi bozulduğu gündür. çünkü hepsi erken boşalıcak ve intihar edecekler.
(bkz: panslavizm)
kıyametin kopacağı gündür.
rus kızlarının çok sert eleştirilmeye başlanacağı gündür.genel beğeniyor diye, beğenmeyenler olmayacak değil ya efendim.
işte biz o gün boşalacağız.
valla ayıp olacak biraz ama, ülkenin sperm kokacağı gündür.