bugün

dikkat bu entry bilgisayarınıza zarar verebilir!*
şimdi sözüm türk kızlarını beğenmeyen çok sevgili büyük türk erkeklerine. bir türk kızı sizin neyinizi beğensin sorarım size. küfürün bini bir para sizde, aldatmaya meyil deseniz, ne diyeceksiniz yahu alenen aldatıyorsunuz ve üstelik bu kızlara da bir çeşit peynir adını reva görüyorsunuz. yalan dolan desen ohooo sizden daha ustası var mı bilmem. unutmadan karılarınızı dövüyorsunuz da siz. çoluk çocuk buna engel değil işin acı tarafı da. evdeki karınızı kendi kaderine terk edip utanmadan başka kadınlar tatmak için aç tavuklar gibi debeleniyorsunuz. kibarlıktan nasibinizi de almamışsınız. yok şöyle çirkinmiş kızlar, yok kiloluymuş, yok boyları kısaymış ViK ViK ViK...
neymiş; türk kızları şöyleymiş, böyleymiş, bilmem neymiş...

elin gavuru size yanlışlıkla bir baksa hemen hindi gibi kabarıp '' laa olm kız bana bi baktı, ben yüz vermedim ama, yoksa yengendi...'' nidalarını gökkubede çınlatıyorsunuz.dişlerinizi fırçalıyor musunuz allah bilir artık, oralara hiç girmeyim.sonra okumuyorsunuz doğru dürüst de. sizin için ''kurtlar vadisi'' izlemek daha mühim. daha mı, ohooo dahası çook.

hani türk kızlarını beğenmiyorsunuz ya; sormak lazım sizi kim beğensin acaba?

not: aklı başında olanlar sözüm yoktur.
o çok namuslarına düşkün türk erkekleri, şereflerine uygun el değmemiş kız bulamayacaktır yabancı kızlarda. evet öyledir. bunlar kimi beğenir ben de anlamadım.
yüzde doksanı yabancıları sadece televiziyonda görmüştür. geri kalanı da dingildir.
en çirkini bile kendini güzel zannederken,kızların birbirlerine kendi aralarında gaz vermesi sonucu sokakta adriana lima edasıyla yürüyüp kendilerini gülünç duruma düşürürlerken ayrıca acayip derecede havalı olup kendilerini beğenmişliklerini her fırsatta ortaya çıkartıp ve bi çoğu sadece maddiyata dayalı ilişki peşinde koşarken merak etmesin zaten hiç bir türk kızı, hak ettiğiniz değeri size türk erkeği zaten veriyor...

not:sözüm meclisten dışarı.
(bkz: her genelleme yanlıştır)
(bkz: öküze aşık olan tür kızı)
onlar ki 3 kıt'a 7 denize hükmetmiştir lakin onları doğuranlar yine türk kadınlarıdır.
(bkz: sözlükte erkek olmanın zorlukları)
''yemek yapmasını biliyor musun'' sorusuna ''çok güzel pizza söylerim'' diye cevap veren kızlaradır biz türk erkeklerinin sözü. sabah kremi, akşam ve gece kremi, bir bavul makyaj malzemesi vs bir boka yaramayan malzemeler için 1 bavulu ekstradan taşıyan, küfreden ve kırmızı oje sürenleredir benim sözüm.*
zaten yemek yapmayı bilmemek moda türk kızlarımızda. yabancı kızları çok güzeldir demiyorum ama onlara doğru gitmektesiniz. umursamazlığınız onlara çekmiş. türk kızları daha çok avrupai olma yolunda.
+boğazınızı tutun. (pantolunun yanlarından yağlar fırlamış bir şekilde...)
+karşıdan gelirken godzilla geliyor diye insanlar kaçışmasın. biraz spor yapın.
+gündemi takip edin yahu! gündemi takip etmek kötü mü? gündem ile kastım bilmem ne açılımı değil. bilim ve diğer sanatsal aktiviteleri. ben hiç görmedim bir kızın elinde tiyatro bileti ile erkek arkadaşını tiyatroya davet eden.
sorsan tiyatroya gidelim mi bu akşam?
yaa olmaz bu akşam kuzenlerim bize geliyor ya da buna benzer türevlerde cümleler duyacaksınız. ee tabi bunları gören ne münasebet diyecek ama ilk an öyle dersiniz bu kesin.
beyniniz vucudunuzun ihtiyacına çok cevap veriyor. biraz beyninizi düşünün tamam mı? bu sizin içinde iyi bir şey!
(bkz: dünyanın en harika kızlarının türk kızları olması/#5535253)
çok önemli bir konuya parmak basılmış durumda.
öncelikle türk erkeğinden yüce diye bahs edilmesi yazarın bilinçaltını elevermektedir. bir erkek böyle basit şeyler yüzünden eleştirilmemelidir. aldatmak dediğimiz mevzu, insanın doğasında olan bir cinsel açlık dürtüsüdür. şahsen evrim teorisine inandığım için bazı hayvansı yönlerimizi kaybetmediğimize inanıyorum. bilmem kaçıncı atam olan büyük büyük babamın atası 40 milyon yıl önce ne yaşamıssa ben de onun tekrarı gibiyim. doğal olarak o zamanki o insan gider ve arkadan en hayvansı dürtü ile kadınına atlar ve neslini devam ettirirdi. tabi sonra o .mına koyduğumun yaprağı yüzünden işin içine fantezi girdi. çeşitli bahaneler arar olduk.

biz ne zaman götümüzü örtmeye başladık orda bir takım sorunlar ortaya çıktı. ve geldik 40 milyon yıl sonra diş fırçalama meselesini irdelemeye başladık. e geliştik uygarlaştık. bunda bir kusur yok. o ilk atam kadını asla dövmezdi. evet vahşi yönleri vardı fakat kadın erkek eşitti. kadın donsuz gezebiliyordu. erkekte dal daşşak öyle sallayıp ortalıkta geziniyordu. yapraktan sonraki aşama olan deri ve sonrasında kumaş süreci iyice işi bulandırdı. insanoğlu ovaya inince uygarlık oluşmaya başladı. ve tohum bulununca kadının iyice ağzına .ıçıldı. erkek dağ dağ gezinip o ceylan senin bu ceylan benim avlanırken, kadın mısır ve domates çekirdeği ile uğraşmaya başladı. sonra ilk evin etrafına çit çekildi. ha kelebeklerim, tam o noktada özel mülkiyet kavramı ortaya çıktı. artık insan iyice evrilmeye başlıyordu. kadın erkeğin özel mülkiyeti oldu. her şey erkeğin özel mülkiyeti oldu. işte sana ataerkil toplum. bu durum iyice devam edince çeşitli alet edevat bulunmaya başlandı. artık ilkel komünal toplumlar yavaş yavaş tükendi. bu gelgitler esnasında bir sürü aşamadan geçti insanlık. derebeylik, feodalizm, monarşi, kaptalizm, emperyalizm ne bileyim ve sayamadıklarım. geldik bu çağa. 21. yüzyıl. insanlığın bütün sorunları bitti. ve bir kadın kalkıp vay eşim bana iyi atlamıyor dedi. beni dövüyor, gözü başkasında, dişlerini fırçalamıyor. okumuyor vs. peki kelebeğim sorarım sana ve hemcinslerine sen kadın olarak görevlerini ne kadar yerine getiriyorsun. evlilikten sonra bütün perdeleri indiriyorsunuz. göt bir yana göbek bir onun yörüngesi belli bile değil. bir köle gibi erinin yolunu bekliyorsun. kadın olarak hiç bir hakkını aramıyorsun. eh erkekler zeki kadınlardan hoşlanır, hakkını arayan ve biraz da acı çektiren ve hatta birazda başdöndürücü olan. kusura bakma bu atalarının ona bıraktığı genetik bir kod.

yani kaybetme cazibeni.

evli de olsan çekici yönlerin olsun.

gizemli tarafların kalsın.

hayal etmeyi öğren.

bir özgürlüğün olsun.

sana dayak atmasın bu cesareti kendinde bulmasın.

dişlerini fırçalamıyorsa alma yatağa ne bileyim yap bir şeyler.

ha dersenki ulan öküz neden hep kadın bunları yapsın. eh onada bir cevabım var o da senin suçun. erkek kendine alternatif buluyorsa sende bulacaksın. toplumsal baskı mı? işte bunu söylersen beni haklı çıkarmış olursun. seni göt etmiş olurum. direneceksin kardeşim, ne dinin ne de erkeğin kölesi olacaksın. kendini geliştireceksin. ekonomik özgürlüğünü sağlayacaksın. eve kapanıp kalmak yazgın olmasın. ha buna karşı bir bok yapamıyorsan maalesef bunları yaşamaya devam edeceksin...

bir ironi olarak yüceleştirdiğin o erkek seni beğenmez.
farklılık yaratmak istemektir. "ulan hep türk gördük bi de başka milletten bal alsak"
türk kızları şöyledir; yabancı kızları böyledir bla blaa ile süregelen sidik yarışına bizim de katkımız bulunsun düsturundan gayri diyeceğim odur ki;
türk kızları iki buluşmadan sonra pembe pancurlu ev hayallerine bürünürler; yabancı kızları nda ise böyle bir alışılagelmişlik benim tarafından rastlanmış değildir henüz.
türk kızları genel olarak eğitim; maddiyat vb şeylere çok önem verirler; yabancı kızlarında durum ise tamamen gönül meselesi ile alakaladır.
avukat doktor vb konumlarda olan türk kızları bir komi ile birlikte olma olasılığı çok ama çok azdır. burdan da çıkıyor ki ben onun iç güzelliğine vuruldum gibi klişeler güme gidiyor. * hemen akabinde el kızlarında ise bu durum tamamen farklıdır.

sorun olarak boynuzlama bir icraat ise çokta s.kime diyebiliyor necip türk erkeği.

bu ve bunlardadan mütevellit türk erkekleri ellerini vicdanlarına koyarak * tercihlerini yaparak genlerini sadece türk kızlarına aktarmak istememesi onların bileceği bir işten öteye gitmememektedir.

neden yabancı sorunsalı sorgulamak ve bunu cevaplandırmak için necip türk erkeği fazla kafa yormaz işine bakar.

neden kaybediyoruz sorunsalını kendilerine sorup yanlışlıklarını görmek dileğiyle.

dikkat bu entry kaba etleri kalkık necip türk kızlarına ithaf olunmuştur.
sırf şu sözlük ortamında bile birbirlerine saldırışlarını gördüğüm için "aslında tam birbirlerine göreler lan" diye düşündüm yeminle. yok kız zengin koca ararmışta, yok erkek herkesle yatar kalkar kendine bakire sevgili ararmışta bilmem neymişte. iyi de yavrum size ne bunlardan? bir de kısmetleri kapanmasın diye ekliyorlar yazılarının sonuna "adam gibilere lafım yok", "sözüm meclisten dışarı" falan filan diye. komik oluyorsunuz haberiniz yok.

şu açıdan bakmak lazım olaylara. a akılsız kızlarım, küçük polat alemdarlarım zaten çoğunuzun birbirinizden başka şansı yok. yani italyan erkeleri, rus kızları kapınızda sıraya girmiş durumda değiller. birbirinize böyle saldırana kadar bulmaya çalışsanıza kötülerin içinden en iyisini.
halt etmiş erkeklerdir. çok güzel türk kızları vardır. hatta güzelliğine artı olarak terbiyeli, sadık, sevecen ve içten oldukları gerçeğide bilinmektedir. hatta şu anda sözlükte bu özellikleri taşıyan kızlarda bulunmaktadır. bir tanesi tam aşık olunasıdır. * *
donup kendilerine bakmalari elzem olan erkeklerdir. her ciktigiysa yatsin ama evlenecegi kiz bakire olsun ister mesela. kizlari paraya baktiklari icin suclarlar ama tavlama asamasinda parayi da kullanirlar. her istediginin olmasini isterler ama her denileni yapmayi kilibiklik addederler. nazik davrananlara yaptiklari gibi... kendilerine guvensizlikleri had safhada olanlari kizin baska erkeklerle konusmamasini ister, erkeklerin sapik oldugunu vurgular.
kisaca kizlari bu hale getirip sonra sikayet etmeye hakki olmayan erkeklerdir.
türk kızları gitsin rus kızları gelsin, rus kızları ile türk kızlarının farkı bla bla gibi saçma başlıklar açan erkeklerdir. 'madem o kadar istiyorsunuz rus kızlarını vize kalktı gitsenize biz mi tutuyoruz sizi burada zorla sanki' demesi gerekir birilerinin bunlara. ayrıca rus kızları varsa ingiliz, amerikan erkekleri de var, unutmamaları gerekir.
(bkz: türk erkekleri gitsin amerikan erkekleri gelsin)
Maymun gözünü açtı denilebilir..
türk erkekleridir. baltacı mehmet paşa pirimiz, sultan süleyman ilham kaynağımızıdır. türk kızından hürrem sultan çıkmıyorsa ne yapalım.

gizli özne: türk erkeğinin kendini sultan zannetmesi.
kendilerinin göbeksiz hallerini balkonsuz eve benzeten bir anlayışta olup türk kızlarını beğenmemeleri incelenmesi gereken bir konudur.
bazı konularda eleştirmesi doğal karşılanabilir fakat hepsinden kötü bir şekilde bahsediyorsa ayıp ediyordur. zira hepimiz aynı atalardan gelmekteyiz değil mi ? annemin bu konu hakkında çok güzel birde lafı vardır ;

" benden çıktın ama beni beğenmiyorsun " diye. bu konuya cuk diye oturmaktadır kendisi...
türk kızları bakımlılık ve kültür konusunda batıya göre biraz geride ama daha bi hanımdırlar. benim aşık olduğum kız da bir türk olduğuna göre lütfen kızlarımıza hakaret etmeyiniz sevgili gençler. kızlar centilmenlik, nezaket bekler, saygı bekler.
kendilerini kim beğensin acaba diye sormak gerekir.
Kürt kizinin tadini almis Türk erkegidir.
(bkz: türk kızları türk erkekleri haketmiyor)

bize ordan 2 rus çek*
Türk kızları da türk erkeklerini beğenmiyor.