bugün

haritada bir ülke gösteremeyen bakımsız kilolu obez medeniyetsiz türk erkekleri yerine anlayışlı medeni bakımlı 45-50 yaşında bile gym yapan amerikan erkekleri istiyoruz.

not:2 amerikan erkeğiyle chatleşmede edindiğim tecrübedir.
türk veya kürt kızlarının yerine de bakımlı boylu poslu, sarışın tay gibi kaprissiz, anlayışlı rus kadınları gelecekse ben varım.

not. 15 yıldır fitness yapıyorum.
Amerikan erkegi isteyenlerin "istiyorsan amerikaya git " dedirten erkektir.
kahvehaneden çıkmayan türk erkekleri yerine fitnesstan çıkmayan amerikan erkeğini tercih eden türk kızının düşüncesidir.

gayet mantıklı ve normaldir.
Sen gidebilirsin bizi kovmak da nedir? Senin gibi türk kızı olmaz olsun. ipekgorgun çakması seni.
(bkz: türk kızları gitsin polonya da ki kızlar gelsin)
aynen panpaaa düzeltiyorum brooo.

gym yapan fit erkekler istiyoru pembe giyen erkekler istiyoruz odunlar kazmalar değil!
Bence türk kızları da kalsın erkekleri de. Yeri gelince hepiniz vatan millet türklük aşkıyla yanıyorsunuz.
Türk Erkeği iyidir hastir. Hiç ozenemeye gerek yok. Erkek dediğin Maço olur. Ben Türk erkeğini severim. Sevmeyen amerikaya gitsin
yogun bir istektir, obez olanlari tatlidir sweettir aslinda...
Kendi götünden haberi olmayan kezban soylemidir.
karşılığında amerika gidiliyorsa olur bir de green card tadından yenmez .
amerikan rüyasına kapılmış ergen söylemi.amerika reklamını çok güzel yapsa da aslında çetecilikte dünyanın lideridir.bireysel silahlanma çok yoğundur.uyuşturucu konusuna girmiyorum bile.eğer bu tiplerden hoşlanıyorsanız amerikan erkeklerine gerek yok zbye gelin kızlar.hee o 3-5 kültürlü amerikan bey ise dikkatinizi çeken onlardan türkiye'de de var biraz arayın belki denk gelirsiniz.ama siz bu beyleri gidip mc donalds da bulamazsınız bunu da belirteyim.
Bir kezban beyanıdır umursamayalım laf bile söylemeye değmiyicek olan kızdır.
Kesinlikle katılıyorum. Ben götü göbeği salmış bakımsız erkek topluluğu görüyorum yurdumuzda. Ama bi amerikaya bakıyorsun hepsi bakımlı, fit, yakışıklı erkekler bütünü.
Üstelik üretmeyi ve çalışmayı seviyorlar. Hiç olmazsa buranın erkekleri gibi önlerinden kız geçince türkü çığırtmıyorlar. Çünkü bilgili ve birikimliler. Bi de bizimkilere bakıyorsun peeh.
Hiç toktor nov izlememiş kezibanialeyh söylemi.

Has Amerikan erkekleri hollywood filmlerinde değil, toktor novda çıkıyor.
Sosyal medyaya girip bütün amerikan erkeklerinin fit olduğunu sanan yazar beyanıdır halbuki obezite oranı en yüksek ülke amerika.
Iyyy femen ukraine"cılar dolmuş buraya, g noktasından yayılan vajina florası koktu.ss yerim lan sizi, iki tarafta birbirine muhtaç işte, komplekse lüzum yok. Hadi öpüyorum sizi..

T: bir istek cümlesi.