bugün

(bkz: size de razı oluruz biz)
*
seni de priz doğururdu o zaman.
-annen kim senin ?
+televizyonun arkasındaki priz.
-nasıl yani annen babanı prizle mi aldatıyor ?
sonuç kişilik bunalımıdır.
(bkz: kafasına 150 kiloluk türk kızı düşesiceler)
(bkz: seksi almak vermek olarak algılayan erkek)
(bkz: azgınlıkta son nokta sayın seyirciler)
bir türk erkeği olarak kesinlikle katılmadığım önermedir. ben türk kızlarından memnunum arkadaş. ah bir de onlar benim değerimi bilse.****
ilk ınsanların turk toplumda yaşamadıgını varsayarsak tekerleği nasıl bulduğunu tekerleğin ortasındaki deliğin anlamını çözdüğüm başlıktır.
(bkz: dikkat et çarpılma)
+ senden ayrılıyorum selami al bu da son hediyem
- bu ne ki
+ aç bak
- aa priz mi aldın bana
+ ben yokum bundan sonra lazım olur sana.
- çok sağol bitanem
+ siktir git
(bkz: türk erkekleri gitsin elektrik kablosuna razıyız)

diyen türk kızlarının oluşmasına delalet eden önerme.
türk kızı gittikten sonra gelecek olan ilk elektrik faturasını görünce dudakları uçuklayacak bir abazan söylemi de olabilir. bu da bir ihtimal.
bu tespiti yapan öküzler açısından tamamen doğru olduğuna inandığım durumdur. zira türk kızları varken bile vazgeçilmez iki sevgilisi sağ ve sol eli olan bir insanın prizle yetinmesi gayet anlaşılabilir durumdur. hatta emin olunmalıdır ki prize, elektrik varken bile atın ölümü arpadan olsun mantığıyla yaklaşabilirler. zaten yaşayacakları en güzel duygu da elektrik çarpması olur heralde.
yıllarca tiptir paradır falan filan sebeplerden dolayı kendi işini kendi yapmaya alışmış erkek yazar söylemi.yazık üzülmüyorum kendilerine.
"acaba priz sana razı olur mu?" diye de sormak lazım bunu söyleyene. bence yani.
(bkz: sana vereceğime çalı çırpıya sürterim)
saçmalığın dansikasıdır. illa bunu istiyorsunuz

http://www.swfcabin.com/swf-files/1293107129.swf.
gerçekten prizle münasebete girmesini istediğim zevzek erkek tipi.
(bkz: komik la bu çocuk)
(bkz: türk kızları gitsin isveç erkekleri gelsin) *
o kadar küçük deliğe fişten sonra ne girecek diye merak edilen şeyin ne olduğunu anlatan başlık... teşekkür ederiz...
elektrik çarpması sonucu fikrin değişmesine neden olacak durum. oldu canım, başka isteğin.
Türk kızcağızları da ancak prize girecek kadar olana razı olmaktan kurtulsa bu sayede.
kız arkadaşından yogun ugraşlar neticesinde istedigini alamayan acınası erkek profilinin hezeyanıdır. bu kadar kafaya takılacak bi durum yok tekrar dene evet belki çok masraf ettin kontörlerin gitti geceleri uykusuz kaldın kızmamalısın yorulmadan yılmadan yolundan dönmemelisin sayın abaza seni yolundan döndürecek çetin cevizler çıkacaktır ama sen savaşmaya devam et bu yolda en büyük yardımcın masturbasyon yaparken kullandıgın elin olacaktır sayın abaza. hadi dışarı av aramaya yok mu yıkılma hadi banyoya sayın abaza.