bugün

genel anlamda sıfırın altında seyreder. tabi istisnaları da yok değildir.
ortalama bir amerikalıdan on gömlek üstündür.

şaşırdığım şey ise bu angut amerikolular o tuhaf komedileri bize nasıl izletmeyi başarıyorlar? mesele bu yani şahsım için.

efektlerini sikeyim.
-olum ben daha komiğim lan
-bi sktr ya
-valla lan
-.....
genellikle küfre gülen bir mizah yapısı var milletimizde. sövene gülüyoruz kısaca.
yaşam şartlarından dolayı çevresinde olan biten binlerce komiklik içeren mizahi olaya rağmen sığdır. bu tip durumlara hala daha aziz nesinlik durum der, can yücel'in kart postalından itinayla bahsederiz.
kasmadan tek kelimeyle;
(bkz: sığ)
bir insanın neye güldüğünden zeka seviyesini, nasıl güldüğünden terbiyesini anlarsın gibi yargı oluşturma yöntemi konusunda ipuçları vardır.
(bkz: küfür)
güldürürken düşündüren bir durum değildir en azından. gülerken adam neden düşünsün neyi düşünsün böyle saçma iş olur mu? gayet baba gibi bir mizahla anlatılır ve yapılır. türk'ün aklıyla kim yarışabilir ki?
izlediği dizilerden gayet net anlaşılıyor. akasya durağı halen devam ettiğine göre.
çeşitli sosyal ağlarda zeka ürünü komik tespitlerin ve görsellerin artmaya başlamasıyla iyice umutlandığım, fakat az önce facebook'da aşağıda ekli resmi görmemle iyice umudumu yitirdiğim durumdur. paylaşan arkadaş "ahahahahhaaahahaha" şeklinde epey uzun bir kahkaha atmış diğerleride resmin altından gülücüklerini eksik etmemişler. yarıldık vesselam.

görsel
osuruğa gülmekten ibarettir.
ceteyi taniyo musun?
hangi cete?
pecete

bu sakayi kardesime ikinci yapisimda...

ceteyi taniyo musun? (siritma)
evet. (masanin ustundeki peceteyi gosterme) bizi izliyor!!!!
Küfürlü her şeye gülmek.

Zeka seviyesinden anlaşılmıyor mu ülkenin.
Az da olsa vardır. Elin gavuru espri yaptıktan sonra espri yaptım deme gereksinimi duyuyorsa biz de biraz anlayış vardır.
çağdaş eğitim seviyesiyle ilgilidir.
eğitim seviyemiz 7. sınıf düzeyinde olduğuna göre, sen düşün artık.
eleştiri yapmıyorum ama yalan söyleyecek sebepte yok.

eğitim seviyesinin üniversite düzeyine yükseleceği güzel günleri bekliyoruz ki leyla ile mecnun gibi dizileri bol bol izleyelim.
Siz ne derseniz deyin.Gezi sürecinden bu yana geçen sürede, anladığım tek şey bu ülkenin sadece mizah anlayışı var. Başka da bir haltı yok.
şahan ile test edilip onaylanmıştır.
Üst seviyedir evet hele almanlarla karşılaştırılırsak nirvanaya ulaşmış durumdayız.
- japonca bi kelime söyleyeyim mi?
+ olur
- oramakomaburamako.
+ ahhahahahahahahhahah.

Bu nedir ya.
Zekasızlığını pek yüce ve koca tarihinden alan,yani kökleri maziye dayanan ama atiyi de çürüten hastalıktır.