bugün

türk erkeğinin yatakta en çok söylediği sözlerdi!
merak edilen sözlerdir. beyler?
sence ben nasıl bir erkeğim

becerekli miyim

sana yetiyor muyum

benimle mutlu musun..
(bkz: zar nerde lan)
- projeni alarmını işini siktiğiminin ötme yeter amına koyiim her sabah tek gözüm açık sesli söylemezsem kalkamıyorum!

olum bak buraya sevişiyorumlu seksi içerik yazanların belasını sikerim mk, uludağ klasiği olarak herkes her gece sevişiyorsa eğer eyvalla, özür dilerim la!
alarmını işiniz siktiğiminin sus amına koyiim.
uyudun mu?
seni seviyorum. yalanın kuyruklusu.
ohhh, aşkım, çok güzelsin, harikasın, zevk alıyo musun
özgüven eksikliği, ya normalde böyle olmuyodu seni çok arzulamışım demek kihe aq benim suçum, iyiydi ama dimi kendini yetersiz hissetme durumu hoşuna gitti mi beğenilme arzusu

minvalinde sözlerdir.
komidinin üstündeki para senin.
Eheheh sarılsana bi:d
Tmm dur sen arkanı dön ben sarılcam:d
sıcak oldu dimi:d
uykum kaçtı benim:ddd

Vs.
7 göbek türk'üm.
E kadınlara ilgi duyuyor, onlarla birlikte oluyorum.

Ama şu yukarıda yazanların hiçbirini, özellikle de "zevk alıyor musun"u hiç, bak hiç diyorum, söylemedim ve hatta söylemeyi bile düşünmedim.

Kadına zevk vermek erkeğin elindedir. Bunu isteyip de yapamıyorsan sorunun vardır. Ya tekniğini geliştir ya da büyütücü hap kullanma, işe yaramaz. Ameliyat ol.

Yok, kadına zevk vermek gibi bir amacın yoksa işini gör geç.

Duygusal bir şey varsa aşkım, sevgilim, kadınım uygundur. Böyle bir durum yoksa veya sert seviyorsanız da dirty talk başlığına uzayın. Kadınına göre değişir yalnız. ilk kez yatacağınız, daha tanımadığınız bir kadını soyarken "orospu" derseniz eliniz sikinizde kalma olasılığınız çok yüksek.
(bkz: Tecrübeler konuşuyor)