entry'ler (209)

karısını evden kovan koca

edilen kavga sonucu karısını evden kovan tiplerdir.
kadın artık nereye giderse gitsin.

başka ırktan gelin kabul etmeyen aile

çok net konuşuyorum: gerizekalı bir ailedir.
kızlar gitmeyin böyle ailelere,kendi içlerinde üresin gremlinler.

kapalı bir öğretmenin öğrencilere verebilecekleri

insanları dış görünüşlerine,kişisel tercihlerine göre sınıflandırmamayı öğretebilir mesela.
bi bitmediniz.

göçmenlerin suriyelilere laf etmesi

bir ortak özellikleri de hoşlarına gitmeyen bir şey duyduklarında karşı tarafı milliyetçi olmamakla suçlamalarıdır. hiç bir yerden göçmedim çok şükür türk oğlu türküm ama bu abilerin bu durumları komik geliyor abicim. osmanlıya kadar gitmemize de gerek yok malum yakın tarihte göçen arkadaşlar da çoktur ki bence onda da sıkıntı yok da bu tiplerin sığınmacılara burun kıvırması komik arkadaşım. neyse en azından şimdi gelenlerin müslümanlıkları sadece nüfus cüzdanından ibaret değil. anlarsan.

göçmenlerin suriyelilere laf etmesi

son zamanlarda gözlemlediğim şey. sen yıllar önce göçerken, sığınırken sıkıntı yoktu dimi? babanın toprağı mı değil. beyaz tenli renkli gözleri kızların yüzünden mi üstün göreceğiz seni? ka havle ya kılım bu çakma milliyetçilere.

devlet bahçeli nin suruç saldırısını kınama mesajı

devlet bahçeli bu vatanın evladıdır. oh olsun diyen şerefsiz kansızlar vatan evladı olmadığından anlayamazlar ölen insanların arkasından üzüntü duymanın ne demek olduğunu.

20 temmuz 2015 şanlıurfa suruç patlaması

"şu dünyaya insan olarak geleceğime keşke bir ot ya da dilsiz bir hayvan olarak gelseydim.." daha güzel ifade edilemezdi!

bazı gerizekalılarla aynı ülkede nefes aldığım için utandım bir kez daha. adam oh olsun diyor ya. şerefsiz it. ulan türk oğlu türküm. hiçbir yerden gelmedim. devşirme değilim. müslüman oğlu müslümanım. Allahsız kitapsızlar. ulan savaş olsa götünüze baka baka kaçarsınız gelmişsiniz burda vatan millet sevgisi numaraları yapıyorsunuz. defolun gidin soysuz köpekler. ölenler gencecik insanlar ulan, teröristmiş bilmem neymiş. he amk terörist. size göre herkes terörist. gavur dölleri. bir müslüman olarak bir insan olarak çok üzgünüm. ülkem adeta bir ortadoğu ülkesi.. yazıklar olsun.

ölenler insandır. yazıktır. ülkem adına çok üzgünüm. topraklarımda böyle görüntülerin olması, paramparça cesetlerin olması beni çok üzdü. ben ölenin ırkına,cinsine bakmam. ben müslümanım. ötesi yok.

anadolu çomarı kürdü sözlüğe üye etmişler

anadolu çomarı kürdü eminim türkçeyi senden daha iyi kullanıyordur demek istediğim başlık. bu nası bir devriklik sayın beyaz türk. ahhaasdfd

gece sokakta oynayan çocukların annelerinin namusu

az evvel olmadığına karar verdiğim namus. bir çocuk gecenin kör vakti sokaklarda oynuyorsa annesi orospudur sözlük. malum köpekler gibi doğurmayı marifet sanan aptal kadın ırkı, beş para etmeyen adamlardan doğurup sokağa saldıkları piçlerini gecenin kör vakitlerine kadar eve almazlar. neden ? çünkü bir orospu bunu yapmalıdır.

askerde yenilen efsane dayaklar

her işittiğimde askere gitmediğim için kendimle gurur duyuyorum. çocuğumu falan da ölsem göndermem zaten. bi halta yaramayan tiplerin ego tatmini olmak için değmez ulan.

sözlük yazarlarının zeka seviyeleri

az önce gördüğüm başlık altında yazanları gördükten sonra ciddi ciddi üzerinde düşünmek gerektiğine inandığım seviye. başlık "kürt kızının facebook durum güncellemeleri" yazılanlar; "kaynımla gece gece delirmeler" "eşeklet" vs. sg buyrun haşa huzurdan bu kadar kıt olmayı nasıl başarıyorsunuz acaba? bu arkadaşlar sadece bu sözlükte barınmıyorlar yahu. bunları yazan zeka seviyesi ile biz aynı sokaklarda yürüyoruz,ya bu adamlar otobüse biniyor benimle aynı ücreti vererek, oy kullanıyor ya bu adamlar, çoğalacaklar.. imdat.

erkek evlat vs kız evlat

seçme şansım olsaydı kız evlat isterdim.

kürt çocuğuna siyanüre bulanmış şeker vermek

bayramın ne olduğunu bilmeyen embesil ırkçı köpeklerin afkurduğu başlık. muhtemel ramazanı yarı çıplak karılarla sahillerde içerek sıçarak geçirmişsinizdir. ne bu bayram sizin gibi ırkçı gavurların, ne de bu ülke.defolun gidin ulan. sinirlendim sözlük mübarek günde.

çarşaflı kadınlar içlerine bir şey giyer mi

kadın çarşaf da giyse, vücudunun tek bir noktası gözükmese dahi bazı abazanların dikkatini çeker işte.
Allah akıl versin.

sevgiliyi gören arkadaşın maşallah demesi

belki de sadece beğendiği için demiştir ya da bu kızın senle ne işi var güzelmiş iması da olabilir.

sevgiliyi gören arkadaşın maşallah demesi

amaç neyse ne hala bi art niyet olduğunu düşünüyorum.

ülkücüleri görünce topuklayan hdpkklı şerefsizler

belkide korelidirler. ülkücüler karıştırmış olabilir. ahahasdfd

esmer kadınların daha seksi olması gerçeği

katıldığım önerme. kesinlikle daha seksi ve daha güzeller.