bugün

Sevgili yapmak uğruna kendisini rezil rüsva etmesidir.
insanın fıtratı gereği içinde bulunan izzet-i nefsidir.
çok aşırı ukalalar.
işletim ve yönetim merkezinin aşağıda takılı olması.
Kendi görüntüsüne bakmadan karşı cinsi görüntüsüyle yargılamaktır.
Kendilerine bakmayıp karı kıza bakmalarıdır.
11 santim.
Malesef çoğu hemcinsimin beyin kullanmaması, bi kadınla birlikte olma uğruna her şeyi satacak olmasıdır.
türk kadınlarının zor vermesidir. ha bir de aynı kadınların elektriğe ve paraya inanmalarıdır. tamamen duygusal durumlar yani...
ota b*ka genelleme yapan insanlar tarafından yargılanmalarıdır.

Hadi diyelim Türkiye'de yaşıyorsun. Ki diğer ülkelerdeki Türkleri katmadık bile. Neyse, Bu topraklardaki Bütün erkekleri çözdün mü? Çözdün diyelim, kaçının Türk olduğuna eminsin?

Neyse, entry uzun olsun diye şey yaptım.

Boş işler peşinde koşanlar tarafından eleştirilmektir efendim.
Egosu. Olmadan oldum sanması, tıpkı oldurmadan olduğu gibi.
her gördüğü kıza sadece nasıl giyindiğine bakarak orospu demesi okulda havalı olmak için herkesle iyi geçinip her gün farklı kızla çıkması.
Hatun benim olsun ama sevgilim olup kahır etmesin olayı var mı öyle iş.
Eril zihin. Erkek hegemonyasına hizmet. Önyargı ve empati yoksunluğu ve abazan tutumun yanında ahlaklı geçinmedir.
" taşakları sola mı sağa mı almalı ? " sorunudur.
Kızlar Kro keko erkeklerden hoşlanıyor diye kro keko olmaya özenmesi.
https://www.youtube.com/watch?v=oT50wVAQpmU
Kendini birşey sanmak.
doğuştan gelen bir içgüdüyle sidik yarışıyla başlayan, olum en büyük benimki bikere diye devam eden sürekli bir yarış duygusu. Sosyal medyanın bukadar tutmasını da bu sebebe bağlayabiliriz.
Bazıları yersiz özgüven sahibi, bazıları ise özgüven yoksunu. Yok mudur bunun bir ortası beyler?
bence kendine güvenmemek. seviyorsanız gelin konuşun abi çekinmeyin. o kız bana bakar mı demeyin direkt utanmadan sıkılmadan gelin.
özgüvensizlik, gereksiz özgüven ve abazanlık. mesela marmaris'de analiz ettim.
iki tane kız inanılmaz kesiyor beni ama ben bakmıyorum siz kimsiniz la edasındayım.
baktım bunlar bana karşı dans falan ediyor sırtımı döndüm.
yanımdaki abazanlığın padişahı olan ve bi o kadar da yakışıklı olan arkadaşım gitti bunlara tanışalım mı dedi kız el hareketiyle buna yallah dedi.
halbuki ben ne güzel 1-0 öndeydim ama sayesinde 1-1 olduk. gerek yok abicim bizim kızlarda naz olur cilve olur ama tipinden hal hareketinden belli eder seni ezmek istediği o tip kızlara nah ezersin mesajını verdin mi kudurtursun bi tarafın kalkar artistik patinajını atar gidersin.
Kendilerini bir halt sanıp boş ego kasmaları. Yoksa özünde iyi insanlar.
kendimizi bi bok zannetmemiz.

(bkz: öz eleştiri)
bencillik. ama şöyle olmayan öz güvenlerini ego ile kapatma çabası. çok çirkin duruyor.