bugün

entry'ler (117)

mezarlıkta uyumak

Gotik bir eylemdir.

chp belediyelerinin genel özellikleri

Yollarının bozuk olması ve halkın yararına doğru düzgün bir şey yapmamaları.

nejdet aydoğdu

Yıl olmuş 2017,hatta bitiyor bile... Yine aklıma sen geldin şehidim. O gün annem tesadüfen asker abilere helva kavurmuştu, bilmeden senin helvan oldu şehidim... Sabah okula giderken görmüştüm evinin önündeki kalabalığı, gözlerimin o doluşunu asla unutamam. Çarşamba günüydü şehidim, o çarşamba pazarına benim ailem de gidecekti. Belli onlar da katledilecekti, hunharca. Üstünden kaç yıl geçmiş şehidim, hâlâ gelirsin aklıma, dua istersin benden bilirim. O ilk zamanlarda, sana şehitlik bile vermediler, bilirim. Hatırlarım o günleri, şehidim. Bizzat oradayım çünkü. Okulumdan gelememiştim cenazene, ama oradaydım işte. Şehidim, sen bizi affet. Seni unutmayacağız, şehidim. Bazı geceler ansızın yüzün gözlerimin önüne geliyor, hatırlıyorum o gül yüzünü. Eşinin yüzünü hatırlıyorum. Sonra bir kızın oldu, güzeller güzeli bir kızın. Hatırlıyorum şehidim, hatırlıyorum. Kızın belki seni tanımayacak, gerçek baba şefkatini hissedemeyecek ama babasının şehit olduğunu bilecek... En güzel mertebe olanından hani... Bazı şeyler insanda iz bırakır şehidim, sende benim için öylesin. Bazı şeyler unutulmaz şehidim, sende benim için öylesin. iyiki varsın şehidim. Seni unutmadım, unutamam, unutamam da. Allah senden razı olsun şehidim...

günaydın denilen kişinin bön bön bakması

Yarın olacak şey, nefret ediyorum nefret.

lahmacunu elle yiyen kız

Bıçakla kesip lokma lokma mı yiyelim amk? O ne öyle Fransız sosyeteleri gibi.

şu an ihtiyacım var denilen şey

Uykuya dalmak.

6 7 ekim olayları

Bizzat içinde kaldığım kâbus gibi olaylar.

menüde fiyat yazmaması

En nefret ettiğim şey.

26 ağustos 2017 floyd mayweather vs conor mcgregor

Octagon ve ring arasında büyük fark var, neden bu iki dünyanın farklı dövüşçüleri ringe dövüşecek ki?

insan ne zaman yalnız hisseder

Kimse onu merak etmediğinde.

ben yokum siz devam edin

Vallaha hiç devam edesim yok.

atatürk chp yi görse diyeceği ilk söz

Yazıklar olsun size.

genel başkanımdan utanıyorum diyen chp li

Sonuna kadar haklı.

matematiğin en zevkli konuları

Matematiğin kendisini gram sevmem, matematiğe dahil mi onu bile bilmiyorum ama cebir güzeldi.

yazar nicklerini çikolata ile değiştirmek

Çikolata 1399.

dertleşmek isteyen yazarlar

Çare olamasam da dinlerim.

gece vakti artan ayıplı başlıklar

Gereğinin yapılması gerek, mide bulandırıcı olmaya başladı.

sözlük kızlarının erkek seçme komikliği

iğrendiğim hemcinslerim. Ben cinsiyetimi mantı yapayım en iyisi.

uludağ sozlük gay istilası

Harbi ya bu ne böyle.

yapacak bir şey yok demenin yarattığı hüzün

Teslimiyet, boşvermişlik her şey var içinde.