bugün

görsel
Ekşide yazistigim kaş göz ve saç üçlemesi müthiş kız.
Kişiseldir. Genelleme kapsamına girmez.
kafa dengi olması önemlidir. bana şevkat gösterecek benimle ilgilenecek ve bana değer verecek. ama illa fiziken de konuşmak gerekirse, saç rengi farketmez ama sarı saçlılar daha bi cezbediyor. renkli gözlü, ela olursa iyi olur, 160-170 boy aralığında, dik ve orta boylu bir memesi olan, süt beyaz ve pürüzsüz tenli, hafif kalın dudaklı, düz kaşlı, düz ve uzun saçlı, hafif makyajlı, fit vücutlu, giydiği elbiseler üzerine yakışan giydiği pantolonlar poposuna tam oturan, beyaz ve düzgün dişli, kendine bakan, hanım hanımcık, ince ve kadınsı ses tonu olan, egosuz alçak gönüllü zeki ve kültürlü bir kız tipini beğeniyorum

mesela
görsel
Gülşen Bubikoğlu tipi tam turk erkeğinin beğendiği tip bence.
Türk kadını Turkanci daha çok.
şımarık ve kendi işini kendi çabasıyla yapamayan tip ne hikmetse.
görsel
görsel
84-63-92 ölçülerinde 1.78 boyunda kate upton modelidir.
Hayaller: beyaz ten, kızıl saç, fit vücut.

Hayatlar: esmer, siyah saç, kilolu, bıyıklı.
Her ne kadar uzun kız deseler de asla uzun bir kızın yanında kendilerini iyi hissetmezler. Ancak uzaktan pislik bakışlar alır uzun boylu kız suçundan habersiz.
şahsım adına miranda kerr tipi hem güzel hem sevimli hatunlardır.
(bkz: mia malkova)
(bkz: bana bir şeyler oluyo)
Kısa boylu 150 den uzun.
tamamen eğlence ve sosyallik için didinen kızlardan hoşlanırlardır. kendilerini açsın isterlerdir.
orta boylu, uzun olmayan, saçları uzun, kumral, dalgalı, teni buğday. fiziki açıdan böyledir.
Etrafına neşe saçan kızları sever bu erkekler. Dürüst olanı,yalan söylemeyeni.
Şuursuzca bir sarışın merakı var bizim hemcinslerde.
Ama asıl türk piyadesini takdir etmek lazım. Sarışın, kumral, esmer affetmiyor adamlar.
halen karar veremediğim kızdır. hepsinin ayrı güzelliği var abi. güzelsiniz kızlar siz.
sarışın, mavi ve çekik gözlü (uzak doğulu değil) kız tipidir. al böyle karşına, tablo gibi saatlerce bak anasını satayım.
benim için çok zayıf olmasın yeter, ele avuca gelmeli efendim ama çok kilolu da olmayacak.
Nefes alsin yeter olan kizlardir.
itaatkar olabilir.
Yalancı kızlardır. Türk kızı nasıl kompleks yumağıysa türk erkeği de aynıdır. Bu yüzden onlara her durumda doğruyu söyleyecek kızlardan hoşlanmazlar. Türk erkeği kendisine yalan söyleyen, pohpohlayan kızları sever.

Türk kızı da zaten bu talebi rahatça karşılar.
birlikte saçmalayabildiğin kız güzeldir abi.
tamam hayatı paylaşmak, işte belli kuralları olması, dini açıdan falan filan hepsi tamam. ama birlikte saçmalaman lazım. saçmalanmaz saç taranır dediğinde saçma olduğunu bile bile gülmeniz lazım.