bugün

yılllardır yaptığım yoğun araştırmalar ve girdiğim abaza sohbet sitelerindeki deneyimlerimden sonra şu sonucu çıkardım:
-160 170 arası, uzun kızıl saçlı, iri ela gözlü, balık etli, iri gögüslü bayanlar.
not:sözlükteki bayanlar lütfen bana kızmasın; çünkü bu benim şahsi görüşüm değil.
kaç kişiyle görüştün? bu tip yüzde kaçın favorisi diyim artık. benim hoşlandığım kızla şuan sadece boyu tutuyor bunun. şimdi türk değil miyim ben?
(bkz: yapma volkan yapma)

+nesi var doktor bey çocuğun?
-bir bakalım hanfendi.
biraz süre sonra...
-oğlunuz genelleme hastalığına yakalanmış.
fazla duygusallık aramayan kızdır. çünkü senelerce artık duygusallıktan bıktık. artık duygusallığı biraz azaltıp fiziksel şeylere * ağırlık versinler.
'çay bardağı' adını taktıkları ince belli kızlardır.
(bkz: 90 60 90)
evlenmek için: bakire, mümkünse eli erkek eline değmemiş, "namuslu", ve bi 10 yaş küçük... nasıl olsa aldatılacağı için boy, göğüs bedeni gibi şeyler ayrıntıdır, o kızcağaız evde doğruduğu minimum 5 çocuğa bakarken beyefendi taş gibi rus hatunlarla olacaktır çünkü...
sevişmek için: mümkünse kaşarın önde gideni. uzun bacaklı, ince belli, büyük göğüslü, yüzü 1 ton makyaj olan, ve açık saçık giyinen kızlar. kız mı dedim, pardon... ya da bunlara gerek yok, versin yeter...
genel itibari ile slav ırkıdır.ayrıca beğenmezler erirler,salya akıtırlar.
türk erkeği ile abazalığı ayırmak lazım önce. bahsettiğimiz kısım gittikçe azalmakta. diğerleri için özellik farketmiyor sanırım nefes alması yeterlidir.
her türk yiğidinin gönlünde yatan sarışın, mavi ya da yeşil gözlü, kalın dudaklı, minik burunlu, ne uzun ne kısa boylu, balık etli, kalkık ve minik popolu, kaprissiz, seks yapan, esprili, iyi yemek yapan, bazen hesabı ödeyen, muhabbeti iyi kız tipidir.

hepsi ahkam keserler; "ben esmerden vazgeçmem abi!", "ben kumral severim", "kızıl candır" derler ama hemen hemen hepsinin aklında sarışın vardır. sarışın görmeyedursunlar, dibi düşer birçoğunun. inkar da ederler ama siz inanmayın.
(bkz: türk erkeği seçici değil sikicidir)
(bkz: alın verin neşemiz yerine gelsin)
(bkz: rus kızı)
(bkz: çekik gözlü kızlar)
dürüst, kendi gibi olan, içten.
insanoğlu hep elde olmayanları ister . araştırmalar şunu gösterir ;

sarışın , mavi gözlü , ince , uzun .
çekik gözlü , zayıf , düzgün fizikli .
beyaz tenli , renkli gözlü , uzun boylu ...

ama yurdumuzda elinde hiç birşeyi olmayan insan çok olduğundan ;

nefes alsın , tepki versin hatta kaya deliği bulsa kaçırmayacak tipler de az değil .
Büyük göğüslü ve zeki kızları severler genellikle.
veribilitesi yüksek kızlar.

afiyet olsun
nefes alması gerekli değildir. *
kabarık saçlı, büyük baldırlı, aşırı bakılımlı kızlar.
(bkz: at gibi kızlar)
fransız öpücüğünü becerebilen, oral seks yapabilen bir de vücudunda kıl veya tüy bulunmayan kızdır. var mı böylesi yüz tanede bir tane belki çıkar o da şansına artık...
http://www.reellifewisdom...mages/penelope%20cruz.jpg
türk erkekleri hayalperesttir.
beğendikleri kızlara ve sonra aynadaki hallerine bakmaları gerekmektedir.
arada bir rüyadan uyandırılmalıdırlar.
beline kadar uzun siyah saçları olan * ve çok abes bir çirkinliği olmayan her genç kızı beğenirim.

(bkz: türkan şoray)
veren her kızı beğenir bizim abazanlar.
seçici olduklarını söylemek iddialı bir tespit olur.

maalesef (bkz: iki emcik bir gömcük)
(bkz: kendini fransız hissetmek)