bugün

erkeklerin türk olması noktasına özellikle bir vurgu yapmış değilim. lafın gelişi bu şekilde yazdım. kim bilir belki italyan ya da arap erkekleri de tanıyıp bilseler şahanı kıskanabilirlerdi.

şahan gökbakar denen bu şahıs gencecik yaşında hepimizin hayallerini yaşıyor. parası var -ki baya fazla- , mekandan çıkarken muhabirlerin şahan bey şahan bey diye başlayan sorularına gülümseyerek iyi akşamlar arkadaşlar diye cevap vermeden geçiyor ne bilim q7 si var , bi gün merve seviyle sonra berrak tüzünataç ve benzerleri. o beyaz show da sorulara cevap verirken kendinizi onun yerine düşlediğinizi de biliyorum.

sonra eleştirirken diyorsunuz ki efendim yok ayıymış , nasıl bu kızlar bunla birlikte olurmuş , ne özelliği varmış vs vs. ya sen hiç sabahları aynaya bakmıyor musun arkadaşım ? sen kendini ne zannediyosun? toplam üretime bugune kadar ne katkın olmuş, özgün olan ne yaratabilmişşin? neden sen orada olamalıydın sorusuna verebileceğin bi cevabın yok sadece onun da orda olmasını istemiyorsun. neden? çünkü kıskanıyorsun. ki haklısın da ben de kıskanıyorum. ama itiraf et en azından. koyun boku kadar beyninle onu küçük düşürmeye çalışırken kendin küçük düşme şampiyon!
(bkz: çok kıskanıyorum sözlük)

bir de : (bkz: şahan kadar özgün olamıyorum)
çok kıskanıyorum.
bok gibi parası olupta 120 kilo olan bu adamı kıskanıyorum.
ileride kendi penisine bakamayacak kadar şişman olacağı için kıskanıyorum.
oturduğu yerden zor kalkarken cebindeki parayla en taş hatunları kaldırdığı için kıskanıyorum.

kısacası, evet. bir şişkoyu sırf parası olduğu için kıskanıyorum.
(bkz: şişko bencil pislik)