bugün

yatakta ne yapıldığına bağlıdır. uyurken çok iyidir mesela.
(bkz: kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş)
mutfaktaki becerilerle aşılacak durum. tabii yersen. hem benimle alakası yok bu tespitin. ben zaten yatakta değil ranzada iyiyimdir çok.

falan.
muhtemelen doğru bir önermedir.öyle ki iddia da bulunan kişi 5-10 erkek ile yatmış olması ile beraber tecrübenin konuştuğu bir yazı olmuş.
derin,karmaşık ve bir o kadarda "aslında çok basit" olan bu mevzuyu, eyyy! biz yazarlar nasıl olur da böyle ırkçılıkla bağdaşlaştırabiliriz ya da buna göz yumabiliriz. 2010 yılındayız, oldukça globalleşmiş bir dünyada, her yıl dünyanın orasından burasından sayısızca kız alıp erkek veriyoruz ve zaten "safi türk ırkı" kavramı kaçalı yüzyıllar olmuş neden bahsediyoruz arkadaşlar hala ? Ama eğer sorun erkekse bence en büyük diğer sorunlardan biride kadındır, hele ki ırkların türünü sadece yataktaki güçleriyle analiz etmeye çalışan prezervatif beyinli dünya hanımları. Tıpkı bir arabaya sahip olmuş olupta inatla benzin koymamak gibi bir şey işte , peki neyin dırdırıdır bu ?
rus erkekleri daha iyiyse bu rus kadınlarının tr de işi ne o zaman denir buna anca.
yok böyle bişey. (bkz: bacım dün gece böyle demiyordun)
http://sunnet.wetpaint.co...net+Ve+Erken+Bo%C5%9Falma
hepsini denemeden bilemezsin dememize yol açan özdeyiş.
türk kadınlarından dolayı ortaya çıkan durum.
türk erkekleriyle diğer erkekleri kıyasladığına göre mal iyice laşka olmuştur. zira her babayiğidin karı değildir erkek ırklarını kıyas yapmak. haklısın abla napalım elimizden gelen bu. senin ateşi söndürmeye buz kalıbı gerek, yarrak da işe yaramaz artık afedersin
ehh, tecrübesizlik diyip geçmek lazım. cinselliğin tabu olduğu ülkelerde kadınların da erkeklerin de genel olarak çok iyi sevişmesi beklenemez. hem sevişmek günahtır efendim, sevişmeyiniz, dinimiz amin.
(bkz: türkiye de oxford vardı da biz mi gitmedik)
yapılan genellemeyle bu erkeklerin yatak dışında 10 kaplan gücünde olduklarını ispat etmeye çalıştıkları tespitimsi hede.

(bkz: yatakta olmasa da asansörde çok ateşliyim)
(bkz: bide jakuzide gör beni)
bu kadar bilir kişi olmak istemediğim konudaki tespittir. doğruluk derecesini deneyimlemek ahlak sınırlarımın dışında kalacağındandır ki havada kalan bir tezden öteye geçemeyecektir.
entirilere bakılırsa çok pis damara basılmış *neyse efendim bir konuda tespit yapmak için yaşamak gerekmez her zaman. bilimsel araştırmalar, çeşitli haberlerden de bu sonuca gayet kolay yoldan ulaşılır,

ayrıca tecavüzün pis bir şey olduğunu öğrenmek için birine tecacüz etmem veya biri tarafından tecavüze uğramam gerekmez, yani her tespit yaşanılarak yapılmaz, tespit yapanın orospu olduğunu iddia edemeyiz bu durumda. burada türk kızları hakkında tespit yapan daha önce hiç sevişmemiş liseliler vardır eminim, maksat memleketliye bok atmak olsun.
her sosyo ekonomik siniftan 1000 erkek ziktim ve bu bilimsel sonuca ulastim diyen kadin soylemidir.
ülkemizdeki mükemmel cinsel eğitimlerden olmasından ve kadınlarında bilinçli olmasından kaynaklanıyor. bunu yazdım umarım bunu mecazi anlamayan bazı yazarlar atlamaz!
çürütülmeye itinayla aday olunan önerme. yatakta berbat olduğum tek husus çapraz yatmamdır.
kaç milletten erkekle yattın diye sorulması gereken insan söylemidir.
tüm türk erkeklerinin ve karşılaştırma yapabilecek kadar diğer uruklardan erkeklerin üstünden geçtiği kadının haklı demeci. ya da kanı bozuk soysuz orospu çocuğunun birinin türk erkeklerine karşı hasedi.
zencilerle seviştikten sonra her kaşar kızın savunacağı tezdir.(aradaki boyut farkı oldukça sağlam sonuçta.)
kendi kalitesinden dolayı, şimdiye kadar kalitesiz erkeklerle beraber olmak zorunda kalmış, rus hatunlara da aşırı kıskançlığı bulunan mağdur tespitidir.
at ya da eşşekten sonraki deneyimlerinden memnun kalmayan yaratık söylemidir.
--spoiler--
temel doktora gitmiş.
- hastayım doktor, çok hastayım, vücudumun her yeri ağrıyor, nereme dokunsam sızım sızım sızlıyor, dökülüyor...
doktor:
- nasıl hastalık o, tüm vücudunu saran, ağrıtan?
temel parmağının ucuyla kafasına dokunmuş.
- ay ay ay...
sonra göğsüne parmağını basmış ve yine acıyla bağırmış. sonra beline, yine acıdan allak bullak olmuş, sonra bacaklarına... temel parmağını neresine dokundursa ağrıyla irkiliyormuş... doktor daha fazla dayanamamış.
- ver bakayım şu elini, demiş; bak oğlum senin parmağın kırık...
--spoiler--
*