bugün

iki topluluğun da boylarının bücürlüğe yakın olması, ayaklarının çirkin olması ve köylülere benzemeleri sebebiyle oldukça güçlü şekilde dillendirilmesi gereken bir iddiadır.
Ölü taklidi yapın.
kısmen yanlış beyan. hobbitlerin bile tatlılığı vardır, evet hobbitler kısa ama şirindir, öbürü lağımdır.
Başlığı açan yarı azgın sözlük kadın yazarı bu tarz kışkırtmalarla sözlükteki erkeklerin kendisine yürüyerek, aslında hobbite benzemediklerini yakışıklı olduklarını filan kanıtlamalarını bekliyor kanımca. Genellemeler hep üzmüştür beni dertlendim yine.
Kore ve japon erkeklerini görmemiş yazar beyanıdır.
birisi de çıkıp dememiş ki o halde neden hala hobbitler var diye.
"kişi kendinden bilirmiş işi" cümlesini akla düşüren söylemdir. bizim ortamda 185 cm altı erkek yok yani sen bir erkek olarak boyun 170 ve daha altı ise biz neden hobbit oluyoruz ki..
soldaki 1.80 sağdaki kazak türkü.
babası hobbit olan bir salağın serzenişidir. baban hobbitse sen de hobbitsin...
salak türk erkekleri hobbitten geliyor diye sanki türk kızları elflerden geliyor aynı ırktan olduğumuza kadın veya erkek hepimiz aynı yerden geliyoruz.benim dedem de hobbitti zaten.
türk kadını bu kadar doğuruyor demek ki. Gerizekalıca bir beyan.
(bkz: sen hiç 1 87lik hobbit gördün mü bacım)
ne kadar yaratıcı hakaret ediyorsunuz öyle. ama gene de demeden geçemeyeceğim.

bir mal beyanıdır.
onemli olan pipisi hobit olmasın.
sokakta 1.80 altı bücür erkekleri gördükçe artık iyice emin olduğum bir iddia. ayaklarınız da onlar kadar çirkin. orkla hobbitin çiftleşmesinden doğmuş bunlar ya.
1.52lik kızın bundan bahsetmesi insanı güldürüyor. türkiyedeki kadınların boy ortalamasını 1.55 olarak düşünürsek, komik olma çabasından öte gideceğini sanmam.
Utanmasa elindeki telefondan kisa olacak tepsi gotlu turk kizlarimiza dert olmustur.
Bilinen ama kabul edemedikleri gerçek.

Sokakta birçoğunun omuzuna elinizi atabilirsiniz.