bugün

tam olarak budur:

görsel

herkes eklesin fakat türk erkekleri hariç.

ulan bizi düşürdüğünüz şu duruma bakın. bu sadece küçük bir örnek. bunun gibi yüzlercesi var. bütün dünya kızları türkiye'yi interpals'te kicklemiş. sırf bu yüzden menşeimi almanya yaptım.

en içler acısı durum ise türk erkeklerine bu tribi atan kızın tipi bu:

müezzine diss atmış amına kodumun kızı.

https://scontent-b-fra.xx...e8e2cf592&oe=551FFECF
bi orosbunun lafına mı bakıyon yarrak.
türk erkekleri no turkish man please yazısıylami içler acisi duruma düştü, senin beynini sikim gerizekalı.
tüm insanlar zevke yönelip acıdan uzak durmaya çalışır. hatta bu dünyaya sırtını çeviren dindar insan bile, bunu gerçekte öteki dünyada elde edeceği mutluluk uğruna yapar. önemli olan, zevk verecek eylemlerin ölçüsünü acı vereceklerin karşısında iyi ayarlayarak hem bireyin hem de topluluğun zevkini en üst dereceye çıkarabilmektir.
bu da başka bir kızın yazdığı ileti:

görsel

türkiye'nin de içinde bulunduğu ortadoğu ülkelerinden ve afrika ülkelerinden mesaj almak istemeyen bir hanım kızımız.
Malesef bağırını açmaktır.
siz gidin eşek sikin fazla kafanızı yormayın. *
Kafam acayip guzel lan.. bundan dolayi mi. Hakkaten uzun zamandir bu kadar sarhos olmamistim. Noluyo amk bana
Ulan grup sexi, eş değiştirmeyi, parklarda bahçelerde sevişmeyi, gidip gay baylar sex clublar açmayıda biz öğrettik dimi size.. Bu avrupalılar sapığın önde gideni geride durmayanı, kalkıyorlar birde laf ediyorlar bizim erkeklere. Demekki dilin zorospuluğundan korlucan aga, bunlar vere vere iyice alışmışlar dillerine sıçramış, ahlaklı olmaya çalışıyorlar.
'' sen geçmişte çok kişyle çıktın, bıktım senin geçmişinden'' leri biten türk erkeği, bildiğin salaktır. hayır sığırcan aldatmayı da beceremez, eline yüzüne bulaştırır.
sonrasında '' yek yeaa aşkım. o kızın çocuğu var evlenmiş, e tanımayanda yok maaalum'' ayarında konuşup, ayrılık sonrası yıldönümünüzde o dişi ile izdivaç eder.
bu gerçekten içler acısı bir durumdur.

not: içler acısı dumurdur.

bir de üstüne ; çok koydu be sözlük.
ulan neyin tribi bu aq biz çinlinin, ermeninin, rumun, slavın, latinin, gürcünün, çerkesin tadına bakmış tarih boyunca haremine almadığı kız kalmamış bir milletiz. bunu yapan hatunlar sizi canlı görse hemen sarılır testislerinize nedir bu küçük düşürme çabası? lan atın şu eziklik piskolojisini olm biz haşin türkistan çocuklarıyız orta doğulu diyor çünki turkiyenin yerini bilmiyor amk.
Yillardir çirkin ve haysiyetsiz abazanliginiz yuzunden şerefli ve onurlu yasayan osmanli torunlarinin geldigi şu duruma bakip bakip osbir cekiyom ammym.
(bkz: karindesenjackinkizkardesi) ne karıymis lan kütür kütür.
eee türkleri avrupa birliği ne neden almıyorlar sanıyorsunuz.

avrupa birliği bir barzolar birliği değil. ne bileyim siktirin gidin barzolar birliği kurun toplayın ortadoğuyu birbirinizi sikin ibneler.
beter olsunlar dedirten durum. bosuna aq kamilleri demiyoruz biz bunlara.
türküm üstüme alınmadım.

hele sor bi 100 tane sikin olsa 1 tanesini şunlara sokarmısın diye?

sokmam.

kürtlere giydirmeden edemeyeceğim (bkz: benim sadık yarim kara kaçanım)