bugün

bir türk olarak kendim için bir şey istiyorsam namerdim.
türk cumhuriyetleri, türkiye ve arap ülkelerinin birlikte kurabilecekleri devlettir.

lan gülmeyin valla. büyük bir potansiyel var. bu arkadaşlar devlet nedir, nasıl yönetilir, bilmiyorlar. o yüzden de bölgelerinde, diğer güçler dans ediyor. ne barış var ne refah. biz onlarla iyi anlaşıyoruz. o kadar sene anlaştık.
devlet imkansız. çünkü hem anayasamıza aykırı hem de çoğu ülke federal bir devlete bağlı olmak istemez. ama bir birlik olabilir avrupa birliği benzeri. ama avrupa birliği üyeliği potansiyeli varken de gereksiz. o yüzden bana göre baştan üzerine düşünmeye gerek olmayan devlet.
akabinden arapların türkleri arkadan vurması ile yıkılma yoluna giricek ve aslında olmucak bir devlet.
(bkz: semih cumhuriyeti)
(bkz: banana republic)
sanıldığının aksine arap ülkelerine daha fazla fayda sağlayacak birleşik devlettir. birkaç ufak ülke dışında kişi başına düşen milli geliri türkiye den fazla olan arap ülkesi yoktur. türkiyenin 25 milyar usd.lik enerji faturasını bu ülkelere yönlendirmesi ve bu ülkelerinde gelirlerinin büyük bölümünü harcadıkları beslenme ve sağlık giderlerini türkiye den satın almaları büyük bir potansiyel doğuracaktır.
tam akp üretimi öneri.

niye türki cumhuriyetlerle değil de araplarla?

araplar dünyaya gelmese dünyanın bir kaybı olur muydu?

-çevre daha temiz olurdu.
turancılık gibi birşey varken sözünü dahi etmeye gerek olmayan öneri.
türkiye cumhuriyeti'ni ortadan kaldırmaya yönelik düşüncedir.

(bkz: yakındoğu federasyonu)
desteklediğim devlettir.
helvaaa notu: arap kızlarının bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum. bizim bildiğimiz arap kızı camdan bakar, karadır falan.

acil kurulsun.
mümkün değildir. doğrusu türk arap birleşik devletleri olmalıdır. dikkat etmek lazım, sakıncalı olabilir. hatta bu birleşik devletlerin içine iran * ve çin'i de katarsak üfff ne biçim olay olur lan, bütün dünya o biçim olur. severek izleriz biz de.
dünyanın tüm arapları birleşin, kumunuzdan devenizden ve pis kokunuzdan başka kaybedeceğiniz hiç bir şeyiniz yok.

hz. karl (s.a.q)
gerçekleşemez hayal.

araplar yanı başlarındaki afrikalı kardeşlerinin ölümüne göz yummuş, sonrasında bundan rahatsızlık bile duymamıştır. araplar artık ne islam'ın temsilcisi ne de başka bir şeyin. ingiliz güdümüne teslim olmuş, bizden beter haldeler.

dünyanın tek umudu türkiyedir.
suriye ve ırak la çok sıkı ilişkiler gündemde. *
(bkz: yek yea)
arap birliği diye birşey var zaten. ne işe yaradığını bilen yok. araplar kendi arasında birlik değil ki türklerle ortak devlet kursun. kaldı ki türkiye'nin de türki cumhuriyetlerle birlik olduğu söylenemez. azerbaycan komşumuz ama en büyük ticaretimiz avrupa ile.

gelelim sadede; bu hayaller ilkokulda kalmıştı. bırakalım da orda kalsın yine. öyle daha naifti. koca koca eşek kadar adamlar olduk. biraz ciddi olun yahu!
1923 den sonra, yeni kurulan türkiye cumhuriyeti ile suriye nin gerçekleştirmeye çalıştığı durum.
(bkz: arap kızları) *
şaka gibi bir şey.

şaka olan bu birleşmenin olacağı değil bunun düşünülmesi. bir insanın hayal gücü bu kadar mı yüksek olur? bu kadar mı uçulur? araplar daha kendi aralarında anlaşıp birleşemezken hatta bunu bırakın birbirlerinin kuyularını kazarken türkler ve araplar birleşecek öyle mi? hangi tarihçiye anlatsanız buna çok pis güler. ben tarihçi değilim bu yüzden sırıttım.
düşünsenize; 1000 yıldır tanışıklığınız olsun, onlarca savaş yapın aranızda, birbirinizin arkasından oyunlar çevirin, yıkma girişimlerinde bulunun, sonra da aa gel birleşelim? olm zaten bin yıldır birleşiyoruz adamlarla, onlar bizi biz onları. komik.
(bkz: abbasiler)
ortalama 1000 yıldır arap emperyalizminin etkisi altında kalan türk toplumunun (büyük bir kısmının) düşüncesi.

peki araplar bize ne getirmiştir ?

(bkz: cehalet)

(bkz: bağnazlık)

(bkz: gericilik)

(bkz: din faşizmi)

(bkz: kültür asimilasyonu)

(bkz: siyasi faşizm)***
(bkz: allah korusun)
birinci dünya savaşında yediğimiz kazığın acısı hele bir geçsin.

1000 yıl sonra gel.
YOK ÖYLE BiR ŞEY HABiBi...
araplaşmaya yüz tutan bir milleti çok da zorlamayacak olaydır. sen müslümanlardan kurtar yakanı o da senin uyanmana yeter.

not: müslümanlardan sıyrılmaktan kasıt; arap milliyetçiliği yapan müslümanlardır efendim. yoksa abartmadan neye inanırsan inan. çağa ayak uydurduğun sürece sorun yok. zaten çağa ayak uydurabildiğin sürece seçkin bir ülke olursun...
Uykuya dalinca bunun rüyasi pek tabii görülebilir.