bugün

O hani tam elini uzatırsın da çeker ya elini, o an gönül diyor o eli kıvır götüne sok.
Hiç girmedigim toplardan biridir. Kapalı bir kadın size zaten elini uzatmaz. Ben elimin havada kalmasindansa nezaketsizlik göstermiş olarak etiketlenmeyi yeğlerim.
Onun lügatında namus meselesidir. Eliniz eline bir kaç saniye değince zina olur.
türbanlıyla konuşmayı geçtim bide elini sıkacak midesizin hareketidir bence gereksizdir.
görsel
Erkek ve kadınların el sıkışması yasaktır ama mutlak surette el sıkışmak gerekiyor ise türbanlı bir bayanla yapılmalıdır.
benim açımdan sıkıntı olmaz ama türbanlı açısından sıkıntı olabilir. malum bu konuda çok hassaslar.
açıkçası ben diyalog bile kurmuyorum. el sıkışınca yobazlık bulaşabilir. tehlikelidir.
asla yapılmaması gereken bir eylem.

mümkünse göz teması da kurmayın. yokmuş gibi davranın.
elinizin pislenmesine sebep olacak eylem.

kimbilir hangi penisleri tuttu o eliyle.
çekine çekine yapılan eylem zira bir erkek onun için yasaktır ve o günaha girmek istememesi gayet doğaldır.

ayrıca eliniz falan kirlenmez ben geçenlerde tokalaştım hiçbir şey olmadı. ağzından penisi düşürmeyenler milletin tuttuğu penise sarmış nedense. sabah sabah penis mi gördünüz rüyanızda naptınız? hadi hayrolsun inşallah.
görsel
sonu yatakta bitecek eylem.