bugün

saçmalık. kafayı türbanla bozup hayatlarını eritti salaklar hahaha.
Ulan yeşilçam filmlerinde 7-8 yaskarindaki çocuğa içki iciren bir zihniyetmi soyluyor bunu?Siz cok iyi orneksiniz maşallah maşallah!
geri kafalı bır düşünce. sen kımın torunusun lan butun kufurlerın yetersız kalacagı mahluk?
bu ulkenin turbani dogru takan öğretmenlere de ihtiyaci var. okullarda mini etek dekolte giyen öğretmenler görmektense türbanli öğretmenleri görmeyi tercih ederim. edep haya bilmeyen bir nesil yetisiyor. hicbir seyden haberi olmayan hayati televizyonda izledigi diziler gibi sanan, elinde sigarayla gun geciren genclerle dolu bu ulke.
ya siz böyle şeylere kafa yormayın.
başlıkları bir şöyle okurken bile gözlerimizi yoruyorsunuz yemin ederim.
saçmalık ve safsata.
bu türban nerenize batıyor? sizene olum milletin özelinden amk erkek görünümlü gavatlar kadın kıyafeti giyer onur yürüyüşü yapar insan hakları saygı saygı diye götünüzü yırtarsınız? ben böyle nesilinde düşünce yapısının da içine edeyim.
Gayette isterim. Amı götü açmış ögretmen görüp küçücük yaşta dengesi bozulacagına türbanlı ögretmenlere emanet etmeyi tercih ederim.
islamın pis kokusunun her alanda körpecik çocukların ciğerlerine nüfuz etmesiden daha beter bir şey olmaz. ama bunun türbanla alakası yok neticede türban dediğin bir giyim aparatı; esas korkmanız, çekinmeniz gereken türbanlılar değil; çocuklarınıza dayatılmak istenen islam ve islamın o leş kokuşmuş ahlakıdır!
Doğruyla uzaktan yakından ilgisi olmayan iftira. işin doğrusu için:

(bkz: Açık öğretmenlerin çocuklara kötü örnek olması)
türban, eğitime mani oluyorsa, top sakal bırakan bir öğretmen de kötü örnek olabilir, sizin mantığınıza göre tabi.

öğretmenlerin şekline şemaline bakacağınıza eğitim için neler yapabilirizi düşünün, 4+4+4 ü tartışalım, atanamayan öğretmenleri oturup konuşalım.
anaokuluna gitmesi gereken çocukların nıye 1 inci sınıfa gittiğini konuşalım ne dersiniz ?
Yaaa konuşmaya yazmaya değmez. Kalmadı çok şükür artık böyle bağnaz kafalar. Bunlar trol.
ben şahsen çocuğuma kendi vücudumu bile göstermem. şimdiki öğretmenler bi eğiliyor maşallah hepsi meydanda. ben dar bile giyinmiyorum gerek yok.
dinimizde türban yoktur başörtüsü vardır. dışarıda örümcek ağı gibi dolaşanlara bakıyorum. o kadar terbiyesiz oluyorlar ki. geçen gün annem ikeada yemek kısmın da oturuyorken türbanlı kadın pat diye oturmuş annem tabi bişey diyemeden kadının kocası kızı gelmiş oturmuş. terbiyesizlik resmen orada olsaydım dedim keşke. tayyip ağanın türbanlı bacıları bunlar.
Türban takmanın kötü bir örnek olduğunu düşünmüyorum. Eğer baskıyla çocukları örtünmeye zorluyorsa bu öğretmen tamam derimde kadın çocuklar rol model alacak diye dininin gerektirdiği baş örtüsünü de mi takmasın.
Götü başı açan öğretmenler bence daha kötü rol model orası eğitim kurumu dışarıda istediğini giyebilir okulda azıcık hanım hanımcık giyinsin. Örümcek kafalı değilim ama her şey yerine göre.yine de...
Kimse kimsenin inancına karışamaz. Kimi şu şekil giyinir kimi bu şekil ...
Türbanı mini eteği boş verin. Öğretmene ihtiyaç var öğretmene. Çocuklara sevgiyi, saygıyı, adaleti öğretecek insanlara. ilkokul, ortaokul yıllarınızı düşünün adını hâlâ hatırladığınız hayran olduğunuz. Size sadece matematik türkçe öğretmeyen, kişiliğinize etki eden, unutulmaması gereken, elleri öpülesi güzel insan.
bilimden anlamaz, bir partinin koyu taraftarıdır, alevilere, ateistlere düşmandır, okuma alışkanlığı yoktur. nasıl iyi örnek olsun ki?
Nasıl öğretmen olmuş bu kadın? Yoksa 7 günlük, 40 günlük turbansız fasulyelerden mi olmalıydı size yaranması için? Gerçi gençler bunu bilmezler.
Köle zihniyetli bir kadının kız çocuklara kölelik, erkek çocuklara da köle tacirliği aşılamasının kaçınılmazlığından kaynaklanan gerçektir.

Türban stockholm sendromundan kaynaklanan esarettir.
Ancak bir orospu çocuğu bu fikri savunabilir. Kusura bakmayın.
Eğitim çağında çocuklara bir fikri (din özünde bir fikirdir) aşılamaya kimsenin hakkı olmadığını düşünüyorum.

Özgür iradesi ile belli bir yaşa gelince kişi isterse inege tapsin hiç mühim değil. Anne babalar öğretmenler çocukları oldukları gibi sevmeyi öğrenmeli. Onlar çocuk ve size muhtaclar.onların bu çaresizliğini kullanırsanız bunun zararını ileride yine siz görürsünüz.
bir bez parçası ile kişilik yada bilgi analizi yapılamaz bu konuyla ilgili daha adil cevaplar beklerdim. mesleğini doğru bir şekilde icra eden herkes iyi bir örnek teşkil eder. günümüzde din konusunda prim yapmaya çalışan insancıklar haricinde. sevmek zorunda değiliz lakin beş parmağın beşinide bir yargılamamız ne derece doğru sorgulanır.
kafir olan ailemden müslüman olarak çıktım. kimse kimseye baskı yapamaz, tak veya takma. bu senin inancın sen seçersin. ha bu arada cogunuz agir ****sunuz. kendiniz icin istediginiz özgürlüğü başkaları için de istemediğiniz sürece seviyesiz yaratıklar olacak kalacak ve insan sıfatını asla hak edemeyeceksiniz!
hocanın kıyafetinin egitim ve ogretime etken oldugu konusuna ben de katılıyorum yoksa ortalıkta bu kadar o*ospu çocugunun olmasının makul bir izahı olamaz, haksızsam haksızsın deyin...
beyni de kafası gibi kapalı değilse katılmayacağım bir başlık. her kapalı bir değildir, genelleme yapmayın.
(bkz: yav he he) .