bugün

kadınlar kendileri için bakım yaptırır, güzelleşir önerisini doğrulayan boyama işidir.
peki kadın neden kendisi için bakıma girer? bakımlı görünmek için mi? etkili olmak için mi? başka bir şey için mi? hiç de bile. zayıflıklarından olsa gerek.
aynı türbanlı kızımız türbanlı olduğu halde etek giyip altına fileli çorap giyebiliyor kimi zamanlar.
kocasına veya aile bireylerine güzel görünmek istiyor olabilir.

aynada güzel bir kız görmek istiyor olabilir.
(bkz: saç var dediler kapattık)
türbanlı kızın jartiyer ve tanga giymesi kadar garip şeydir.

haydi giymiyorlar deyin efendim.
(bkz: çarşaflı kızın hiçbir şey giymemesi)
kanıtlanabilirliği zor olan hadisedir. **
muhtemelen erkek elemanın çalışmadığı bir kuaförde erkeğin geçmediği sokakta yaptırır. yada bir bayan bir tanıdığına.
(bkz: yeni türban almak)
Hep türbanlı kızların saçını merak etmişimdir. Saçlarını boyattıklarınıda sanmıyorum. Boyatanlarıda '' penisine dövme yaptıranlara '' benzetiyorum.
türbanlı kızın salak olmasıdır.
normal bir durumdur. abartmaya gerek yoktur.
öncelikle başlık ve entry birbirinden alakasız. sonrasında nick kesinlikle uyumlu embesil. ve konuya gelinecek olursa, arkadaş ister saçını sıfıra vurur, ister boyatır. bu kimseyi ilgilendirmez, kız kendini nasıl mutlu hissediyorsa onu yapar, sonuçta eşarbının içinde gözükmediği sürece sorun yoktur kanımca. ayrıca açığı kapalısı yok bu işin kadın, kadındır...
türbanlı kız da sonuçta bir insandır fakat görünmeyen saçı boyamanın amacını hala çözebilmiş değilim.
türban, beklentilerine yeterli gelmeyince saf bir ümitle yapılan harekettir.
normal giyimli arkadaşına özenmesidir.
dine göre haram sayılandır. burda sorulması gereken soru şudur.

Açık hatunu görünce fetva vermeye çalışan bu grup saçınızı neden boyatırsınız?

zorunlu edit; bazı fetvaseverler mesaj kutumu gelmişlerdir..

cübbeli amcanıza göre siyah harammış dikkat edin..

http://www.youtube.com/watch?v=C1dIg4BV8do
gayet doğal olan eylemdir. eşi için veya kendi için yapması olasıdır.
kocasına güzel görünmek isteyen kişinin yaptığı davranıştır. o size türbanlıdır çünkü o size haramdır, o kocasına türbansızdır çünkü ona helaldir.