bugün

anası aynı yollardan geçmiş yazar beyanı.

şu dine saldırmaktan vazgeçin. kendi yaşam tarzınızı başkalarına yakıştırıp onları lekelemeyin.

size niye götünüzü veriyonuz diyen varmı?
ortalık oduncu çocuğu kaynar olmuş kimsenin haberi yok, millet türbana takmış açıklaması yaptıran sorunsal.
çükünüze mukayyet olun, her an kesip elinize verebilir yahut daha da iyisi ağzınıza tıkayabilirler.
el tokusturmayin... hasaslar.
evde başbaşayken çıplak bir şekilde 'aşkooooooom türbanımıve sütyenimi çıkaramıyorum yardım eder misin ehe' derse
ağzına uçan tekme atıp 'senin de namuslu kız ayaklarının da türbanının da amk' diyip kaçın.
malum bu kızlar takıntılı sapık olur bi de bi süre başınızdan ayrılmaz.
'suskunluğum aseletimdendir, ben seni sevdim de öldüm' gibi keko laflar paylaşıp kederlenecektir bu namuslu kız.
ama aynı zamanda facebooktan yine binlerce erkeği kandırmaya devam edecektir.
bu işler böyle.
her zamanki gibi türban ve din üzerinden prim yapmaya çalışan sıçmık yazar önermesi.
Atatürk'ün eşi Latife hanım ın da turbanlı, hatta siyah çarşaflı olması başlığı açan elemanın hafızasını yoklaması açısından ufak bir hatirlatma. Beynindeki turbanı çıkarmadığın sürece ruhun hep fahişe kalacak embesil yaratık. Umarım bacın veya anan varsa kapalıdir ve onlar içinde aynı fantazileri kuranlar mutlaka vardır.
eğer basörtüsüne saldıran bir orospu itseniz, bunu gizleyin .
(bkz: küfür yemeden duramayan göt insan)
kahkaha atarak gülememek.