bugün

entry'ler (419)

sabah 05 00 06 00 arası sex

Sex varsa uyanılır. iş varsa 5 dk daha saat ertelenir.

ücretsiz olması gereken şeyler

Hastane giderleri.

arabada dinlenecek şarkılar

Müslüm Gürses Haberimiz Yok.

dedikodusu yapılan kişinin lafın üstüne gelmesi

o esnada göt gibi kalmak durumu tanımlamasıdır.

apo denen fareye ev hapsi verilsin diyen kansız

(bkz: orospu çocuğu)

makam şoförü

Kendi çapında bi karizması olduğu doğrudur, fakat kendi çapında. (bkz: benibeni) bazan arabada patron olmadığında arabanın sahibi gibi hissedersin kendini. Manitaların ilk planda sana değil arabaya baktığı doğrudur.

(bkz: Mercedes S350 Blutech)

birleşen gönüller

yahu şuan sinemadayım ne zaman bitecek diye bekliyorum amk. ben böyle dağınık ve sıkıcı bi film görmedim. rezalet amk

sabah uyanıldığında yapılacak ilk şey

hay ananı sikiyim ne ara sabah oldu diyerek gözleri yarım açmak.

cumaya özel hacıların piyasada olması ne acı

cuma günune özel selam alıp verirler, diğer gunler standart götverenliklerine devam ederler ama sırf cumaya özel daha mutasıp bi hâle bürünür bu ibneler, aslında imitasyon hacı da denilebilir bunlara.

25 bin tl ye dizel otomobil tavsiyesi

Aşağı yukarı bu fiyat aralığında araç alacaklara tavsiyelerde bulunmak.

Hyundai getz 1.5 crdi 88 ps
Kia rio 1.5 crdi advance 110 ps

ikiside güney kore malıdır. kuvvetli motorlara sahiptirler. Binilebilecek arabalardır.

çay demleme teknikleri

önce su kaynatılır, ufak demliğe yeteri kadar eklenir, üstüne göz kararı çayı koyduktan sonra demliğin emzigini iyice kapatmalı ve çayın yavaş yavaş demlenerek aşağı doğru çökmesi beklenmeli.

erkeklerin tesbih hastalığı

Tesbih çekmek sallamak bi asalet gerektirir, herkesin elinde güzel durmaz tesbih. kimisi kendini kabadayı zannettiği için çeker ( sanarsın tesbih çektiği sokaklar caddelerin sahibi orospu çocuğu ) veya sallar kimisi alışkanlıktan kimisi de sadece kolleksiyon için kullanır.
Evden çıkarken nasıl ki anahtarını ya da cüzdanını almadan çıkamazsın, aslında hastalik derecesine geldiği zaman tesbih taşımak da böyle bişydir.
Kimiside dini bir simge olarak kullanır
( sabır, şükür , zikir vb )

bir erkeğin en karizmatik olduğu yaş

29 babacım. (bkz: ben)

ihtiyacı olanlar için odun kömür doğalgaz vs.

keçe kurdan

bi nevi yemekten sonra diş karıştırmak için kullanılar kurdan amk. ( benim için budur )

bağımlısı olunan şeyler

sosyal medya.

Her tür 4 tekerlekli araba çeşidi.

cepte 5 bin tl olsa ilk yapılacaklar

36 adet çeyrek altın alıp yastık altı yapardım. Sonra avını yakalamak için pusu kurmuş aslan gibi doğru anı beklerdim.

gece yarısı yapılabilecekler

uyumak ve uyanmamak.

bağımlısı olunan şeyler

Yemek üstü sigarası.