bugün

yine birilerinin bi yerlerinde ince sızılar oluştuğunun habercisidir...

soyunmayı özgürlük sayıp giyinmeye karşı olan insanların burnuna daha bi fazla tüter bu koku... kötü niyetle içe çekildiğinde cehennemde yerini ur irin ve pislik kokusuna bırakması muhtemeldir...

edit: başlık 2 nolu entry yi giren şahsıma kalmıştır başlığı ben açmadım... ilk entry yi okusaydınız önce analarınızı bacılarınızı düşünüp bana hak verirdiniz...*
kokunun türbanı acığı kapalısı da mı olur? (bkz: ben bilmiyorum bilen varsa anlatsın)*
özellike yaz sıcağında hissedilen koku olmakla birlikte, aynı asansöre erkeklerle binmeme nedenidir.
(bkz: türbanlı kadın korkusu)
Hiç yakın olmadığım için böyle bir koku var mıdır, bilemiyorum. Ama olabilir de.
türbanlı olsun olmasın farketmez, ilgili kişiye ait ya doğal kokudur ya da parfüm kokusudur.

beyler öz eleştiri yapmamız gerek. böyle muhalefet olmaz. adam gibi yazmak gerek.
yaz sıcağında giyilen kat kat elbise ve mantonun sebebiyet verdiği koltuk altı, meme altı, popo arası ve apış arası teri, derininin solunum yapmaya çalıştığı boşluklardan kaçak yaparak burun direklerini sızlatır.

ıyhh... leş aq dedirtir.
(bkz: scent of a scarfed woman)
hacı yağı.
gül suyu olabilir.
ekşidir.
naftalin kokusudur.
kullandığı parfüme göre değişen kokudur. tıpkı her kızın ki gibi.
bu toplumdaki insanların %80'ni için ana kokusudur. küçük bir azınlık için bir şey ifade etmez çünkü onların anneleri ermeni kökenlidir.
pazardan yeni alınmış eşofman altı kokusuyla eş değer. tabi bu yeni evden çıkmış türbanlı kokusuydu. bir de akşam eve dönen türbanlı kokusu var. tarif etmekte zorlandığım bir şey.

geberin.
Ne kadar ucuzsunuz. Bunu etrafınızda ki kapalı akrabalarınıza söyleyin bakalım. Geberin falan deyin. Ayrıca hiçte òyle değil çoğu açığız moderniz biz diyenden temizler.
bu başlığı açan yobazın önde gidenidir.
not: atatürkçü ve cumhuriyetçiyim.
Malesef pamuklu kıyafetlerin olmamasından kaynaklı durumdur. Bunun kapalısı açığı yok, sen de polyester oranı yüksek pamuk oranı düşük kıyafet giyersen sonuç aynı olur; beden bu lanet polester yüzünden nefes almaz.

hamiş: pamuklu ürünler candır. Bir de lütfen koltuk altlara hayrınıza roll on falan sürün de burnumuzun direkleri kırılmasın; yaz geliyor.
ne alakası var ya salak şeyler... gayet de güzel kokuyoruz.
bakımla alakalıdır türbanlı türbansız farketmez. temiz insan hastalığı yoksa kokmaz, yine de oluyorsa cildiyeye gitmeyi tavsiye ederim.
sperm kokusuna benziyor aynı.
utanmıyorsunuz da amk sığırları sizi.
(bkz: lavanta) gibilerdir mis gibi kokarlar öyle başı açık karılar gibi saçları kir pasak toz toprak içinde değildir. evet.
kişisel bakımıyla alakalıdır. açık kapalı farketmez kendine bakan özen gösteren güzel kokar. parfümümü linkliyorum bakabilirsiniz arkadaşlar like atmayı unutmayın.
Yirdim Türbanlı oyş.