bugün

şahsen ben istiyorum bence çok seksiler.
Tesettürlü istiyoruz evet.
Beyni olmadan fikir sahibi insanimsi varlik istemiyoruz.
(bkz: o zaman sana go to the amerika)
evet türbanlı kadın istemiyoruz ama sizin gibi şeref yoksunlarının olduğu yerde istemiyoruz onlar sizin dünyanız için fazla temiz.
direkt meme bacak gormek istiyoruz diyemeyen erkeklerin kıvırma cümlesi.
yemezler.
götü başı açık, sarkık memelerinin yamuk çatalını göstererek, çok yakında gösterecek bir yeri kalmayınca, ne bok yiyeceğinden habersiz olan kadının kesin katılacağını düşündüğüm kampanyadır.
bu ülkeyi yaşanabilir kılan laiklik kavramını anlayamayan dingoların savunduğu hede.

edit: bir de utanmadan eksiliyor.* * *
Madem özgür ülke diyorsunuz neden kapalı kadınlara bu kadar karışıyorsunuz ya da farklı bir açıdan bakarsak başı açık olana bu kadar kızılıyor. Evet.
Vaktinin büyük kısmını fuzuli şeylerle geçirmeyi seven insanların kampanyasıdır. Bu çağda giyime kuşama kafayı takmışlardır. Enteresandır!
kadınların türbanı kendi istekleriyle değil babalarının ya da kocalarının baskısıyla taktığı yargısından hareketle kadına özgürlük kazandıracağını düşünen insan profilinin giriştiği kampanya. bu noktada yapılan en önemli hata, kadının bunu kendi inanç ve düşüncesiyle seçemeyeceği varsayımıyla aslında kadına yapılan bir hakaret türü.
temel insan haklarına aykırı bir kampanya türü.
Senin anan götü açık bile dolaşabilir herkes özgür. Fakat herkesin sahip olduğu manevi değerlere saygılı olmak lazım.
Başiörtülü diye hor görülüp ötekileştirilen, dışlanan, o masadan kalkin midemi bulandiriyorsunuz ve göz zevkimi bozuyorsunuz hadsizliğini en doğal haklariymiş gibi yapan insanlarin bu tavirlari karşisinda için için ağlayan binlerce kadin olduğunu bizatihi örtülü biri olarak yaşadim ve biliyorum. Fakat bunlari hiç sosyal medya ortaminda paylaşmadim simdiye dek. Cok da doğru bulmuyorum , insanlari gruplara ayirip fitneye sebebiyet verebilir, dikkatli ve sorumluluk bilinciyle davranilmali.
Milli egitimde görev yapan bir öğretmen olarak hersabah saçinizi görmek için çildiran onlarca gözün ve meslektaşinizin arasindan gecerek tuvalete gidiyor ve o cok sevdikleri rejimi bugün de kurtariyor, başinizi açiyor, insan kategorisine böylelikle dahil olduktan sonra derse girip lise talebesi olan öğrencilerinize en kralindan demokrasi ve insan haklari anlatiyorsunuz...yeni nesil daha duyarli...gözlerinizin icine bakarak bu ilkelligi kınıyorlar...ve gün bitiyor...evinize dönerken istanbul un kalabaligina dalip kayboluyorsunuz...
Türbanlı kadınlarda sizi istemiyo zaten..
Hadi siktirin gidin şimdi..
Soytarılar sizi..
bu kampanyayı destekleyen insanoğlu yarın sokaklarda özgürlük diye bağırır o zaman camdan kendini atmanın zamanı geldiğini gösterir bu kampanya.
Laik birisi olarak yanlış bulduğum onerme. Herkes istediğini giyer takar çıkarır
tek isteğim çağ dışı türbanlıların türbanlarının yanması.
desteklediğini tahmin ettiğim güruhun az çok ideolojisi de belirli bir çizgide olduğu için yadsıdığım kampanya.
söz konusu kampanyaya katılan sevgili arkadaşlar, iddiaya giriyorum ki "benim bedenim, benim kararım" kampanyasını da desteklediniz değil mi? çok ironiksiniz hakikaten.
arkadaşım, desen ki, zorla türban taktırılmasını istemiyoruz, başımın üstünde yerin var. kimseye zorla bir şey yaptırılmasın. eyvallah.
mecbur mu yahu herhangi bir kadın saçını herhangi birine göstermeye. bakın, dinî tek bir örnek vermeyeceğim bu entryde.
herhangi bir inanışa sahip, herhangi bir sosyal çevreden, herhangi bir ırktan, herhangi bir yerde yaşayan, herhangi bir kadın, mecbur mu yahu herhangi birisine herhangi bir yerini göstermeye? saçını göstermez, tırnağını göstermez, gözünü göstermez, kulağını göstermez, boynunu göstermez. niye göstermiyorsun demeye kimin hakkı var yahu? onun bedeni, onun kararı değil mi? sanane kardeşim?
troll eseridir. yine salona pislemiş kereta. hem başlık sahibinin bluevelve olduğunu görünce hakaret etmeye gerek yok bence. yoksa amacına ulaşmış oluyor.
(bkz: nil erkoçlar) istersiniz ama degil mi?

Tanim: tescilli ibneleri kaldiran topluma, turbanlilarin agir gelme kampanyasidir.
sonuna kadar destek vereceğim kampanyadır.
(bkz: bir mal söylemi)
isteyen türban takar isteyen bikiniyle gezer.
(bkz: mal beyanı)
eşitlik diye bağırıp bir kadının türban takıp, takmama hakkına sahip olduğunu düşünen zihniyette isteiyoruz ama yacak birşey yok diye tepki görecek kampanya. bizde laik bir cumhuriyetten yanayız fakat, kimsenin özgürüğüne karışma hakkımız yoktur. isteyen istediğini giyer, takar, bunları artık aşın ki laiklere dinsiz gözüyle bakılmasın ki bu tür kampanyaları düzenleyenler de laik değildir zaten.