bugün

Gerek olmayacaktır; kendileri dünden razı açılıp saçılmaya, göstermeye,

http://i.hizliresim.com/l78YZk.jpg

(bkz: vekil seçilemeyince sakal kesip karısını açan adam)
akp besicisi bu zihniyet. senelerce laiklik üzeri siyaset ile beslediler.
kılıçdaroğlu sev sevme bu görüşü yıktı ki artık geri gelemez.
bak nasıl laiklik falan demeyince akp geriliyor.
ama tamamen bitmez bu sikik kafa.
desteklediğim kampanya. insanların kafasına yaz günü bez takması hiç hoş değil.
insanların yaz günü kafalarına bez parçası takmasından sizene pardonda? o kadın dini gereği başörtü takıyor peki ya sen bu şerefsizliği neye göre yapıyorsun? bu ülke özgür bir ülkeyse isterse kapanır isterse açılır.

"Ulusun! korkma ! nasıl böyle bir imanı boğar medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar!"
sozde ozgurlukcu bunyelerin sadece kendilerine islemesi gereken ozgurluk anlayislarinin bir parcasi olan sacma beyan.
Laik bir ülkede olması gerekendir. Sen dinin gereği diye türbana izn verirsen başkası da burnuna şiş geçirip işe gelmek ister inancım bunu emrediyor diye.
Laik bir ülke = özgürlük demektir. bu başlığı açan ve destekleyen tayfa hala malum partinin senelerdir orada olmasını sebebi sizsiniz beyin yoksunları.
Hayırdır başımdaki türbanın size ne gibi zararı var ?. Aynı şekilde sizin giyiminizin bana hiçbir zararı yok!
Türban diye bişey yoktur muşamba vardır yasaklayanın kendisi türban zihniyetlidir.
Bir kadının başına şapka mı takacağı yada eşarp mi tercih edeceği veya türban mı kullanacağı kendi inancı ve zevki ile alakalı bir durumdur. Bu duruma karışmak yada şapka takması yasaklansın veyahut türban takması yasaklansın gibi bir tutum içine girişen insanlar ise çağın cahil geri kalmış yobaz faşistleridir. Dileyen dilediğini giyebilir.
Tanım: Ters manyel başlığıdır. (bkz: false flag)
Eğer değilse, halkı kin ve hede hödöye tahrik suçu bile söz konusu olabilir.

ilaveten, verdim eksini güzel kardeşim.
amk sadece herkes inançları konusunda özgür olamaz mı.
ne zaman bu ayrıştırmacı dilden kurtulacaz bro. isteyen istediğini giysin, isterse çıplak gezsin.. sanane bana ne
Allah akıl fikir versin. Şimdi yaşadıklarımızdan çıkarmamız gereken ders bu mu?