bugün

kişinin o anda sahip olduğu telefondur.en iyisi daha iyisi diye diye millet borcunu ödeyemeden yeni telefon alma derdine düştü.
nokia n73.
(bkz: ericsson 388)
fakirler hatırlar mı bilemiyorum ama nokia 3330 vardı. 3310'un ağabeyi. 10 numara telefondur. yine nokia 6630 şahane bi aletti. evet.
samsung wave 2 özellikle cam ve işletim sistemi çok başarılıdır.5 defa düşürdüm 2 si akla zarar yerler 1 keresinde yokuş olduğundan yaklaşık 500 m sürüklendi hatta sürtünmeden alev alma kıvamına geldi son olarak ta bir kız arkadaşımın ben uykudayken vibratör yerine kullanılması da küçük bir sır olsun.
sony ericsson z610i.. tamam adi biraz uzun ama mukemmel telefondur hala cok ariyorum, ozluyorum ben bu telefonu..*
nokia 6300.
dayanıklığıyla,insanı bağımlı yapan oyunlarıyla (snake,space impact),ve mesaj yazma zevkini insana doyasıya yaşatan tasarımıyla tabi ki nokia 3310 dur.
nokia 3310 dur. ötesi yok.
kanımca c6-01dir kaç kere yere düşürdüm hiç camında bir şey yok. kapağı da demir zaten ağır ama sağlamdır kendileri.
sony ericsson k750i.
6300 kadar tutulan bir model yoktur sanırım, gerçi şimdi ipone herkesin elinde.
nokia n8.
tabi ki bu telefondur.

görsel
henüz üretilmemiş olandır.
en çok kullanılmasından anlaşılacağı gibi nokia 3310 ve samsung e250'dir. bu kadar net.

ikisini de kullandım.
bir iphone kullanıcısı olarak söylüyorum her hangi bir iphone değil.
çok iddalı söylüyorum samsung galaxy ace dir. piyasada ucuz iphone diye bilinir. Eskilerden SH 888 vardı telefonların abisiydi o.
kesinlikle sony ericsson k750i.
şuan kullandığım iki telefon var. biri 3310 diğeri 6610i.

biri 10 senesini dolduracak diğeri de 8. ikisi de göz ağrım. gözüm gibi bakıyorum. bu yüzden üzerlerine çok titriyorum. ikisinden de herhangi bir vazgeçme niyetim de yok şikayetim de. başka bir telefon kullanmayı hayal dahi etmiyorum.

her ne kadar beni özellikle de son yıllarda çileden çıkarsalar da.
samsung serisi olmadığı kesin.