bugün

ilginç olmakla birlikte dikkatimi çeken durumdur. şuana kadar hangi kızın koluna baktıysam hepsinde mutlaka kıl gördüm hunharca. hayır benim bildiğim erkeğin heryerinde kıl olur , bayanların hiç bir yerinde kıl olmaz. demekki ben yanlış biliyorum.
şimdi diyeceksiniz her kızın koluna mı bakıyorsun diye evet bilimsel deneyi mi devam ettirmek için evet. rastlantı sonucu farkettim ve her kızda olduğunu anladım bu kıl sorunu. minibüste cafede vs. vs. ayıptır insan içine çıkıyorsunuz yav !
acaba kollarında kıl yoku diye paris hiltonun , adriana limanın kollarını zoomlayıp inceledim. tabi şans budur tam o anda içeri anne girer
+oğlum napıyorsun orda ?
- şey anne insan kılları üzerine tez hazırlıyorumda cins cins ödevler işte...

tabi zoomlayarakda bir sonuç alınmadı. durum vahim.

görsel
Olası bir durumdur, zira insan bedeninde zaten olması gereken bir yapıdır ancak fazla olması durumunda hormonal bir bozukluk olacağı için hekimlere danışılması gerekmektedir, erkeklerin de kızların bıyıklarından sonra alay konusu haline getirdiği yegane konudur.
sadece kollarla sınırlı olmadığını düşündürmeli.
genetik mirastır.
türk erkeğinin göbeğindeki yumağa bakmadan yapmak istediği tespittir.
Bu durum neden bu kadar büyütülüyor anlamıyorum. kolunumu sikeceksin hayırdır diyede sorasım gelir bu tiplere. birde onu almak ne kadar zor onuda bilmez bunlar. aldıktan sonra büyüyerek çıkıyo aniden oluşmuyo orda. onların uzamasını beklemek gerekir almak içinde. türk milleti işte kime ne anlatıyosam...