bugün

insanların zihinlerini yıkamaya iyice merak sardılar. Yakında haberlere ayrılan vakti azaltıp dizilerinkilerini çoğaltırlar.
(bkz: tüm türkiye evde kalmış)
Bu yüzden kanal7deki hint dizisini izliyorum allahım sen affet. Bağımlı oldum. Ciddili bağımlısı oldum. Bu çok saçma.
gündüzleri evlilik programı, akşam da dizilerde boşanmış hayatlar..

boşanmalar artıyormuş. artar tabi. dur daha dur neler olacak canım ülkemde. neyse perşembe olsun da kurtlar vadisi nde izleriz. adamlar Türkiye gerçeklerini anlatıyor abi.

yersen.
Dünya bu yüzden güzel işte. Birileri aşkını nasıl anlatacağını bilemiyor. Ne kadar anlatsa az geliyor, birileri de en az iki evi yoksa elektrik alamıyor.
Ülkemizin daha ne kadar gerileyeceğini ve ahlaksızlaşacağını sorduran durumdur.
allaha şükür hiçbirini izlemiyorum, daha doğrusu gündüz televizyon izlemiyorum. bana hiçbir şey katmayan, saatlerce yayında olup gram zevk ve eğlence vermeyen şeyleri oturup izlemeyi kendime yasaklayalı çok oldu. iyi ki de oldu. izdivaç songül muhabbetini en son ben öğrenmiş olabilirim, hatta bir arkadaşım geldi anlattı, bilmiyorum hiç izlemedim dedim. karşılık olarak "nasıl bilmezsin ya çok konuşuluyor" falan dedi. sanki bilmek zorundaymışım gibi, hayır ülkenin gündemi izdivaç songül ve benim bunu bilmemem büyük kabahat. bak işe sen.
Flash tv nin halayla bozdugu önermedir.
Basit bir rekabet fulyasıdır. çünkü bu tarz programlar tuttu ve kanallar izleyici kaybetmek istemiyor.

zaten yıllardır olan bir şey. aynı dizinin türevleri, popstarlar, bbgler, hep hep aynı. aynı formatın farklı isimleri.

popülerliğini kaybedince kendini başka bir formata bırakacak olan programlar işte.
izdivaç programlarındaki seviyesizliği düşününce durumun vehameti anlaşılır. yaşını başını almış, akı karayı karıştırmayacak yaştakileri için farketmez de, yeni nesillere izlettirmeyin gözünüzü seveyim. toplumu asimile edip değerlerinden uzaklaştırmak için bizzat yaptırılan toplumsal tuzaklardan birkaçı.
Izleniyor ki var. Izlenmeyen bir programin her gecen gun farkli kanallarda turemesi nerde gorulmus. Seviliyorsa demek. Uzerine cok dusunmemek lazim.
ülkecek bir otu alınmış maydanoz demeti olduğumuzu, bu gidişle bu sap olma durumunun hiçbir baltaya sap olamayacak nitelikle kişiliksiz karaktersiz nalet insanlara dönüşeceğinin sinyallerini veriyolar her kanalda ayrı ayrı evet.
Bu ne be dedirtir. Can sikintisindan ve boş buldugum vakit sebebiyle tv yi acip karsilastigim rezil durum.
Gülmek için malzeme işte. Ama beş dakikadan sonrası sarmıyo tabi.
yakında her mahalle de olacak gibi. çokta şaşırmamak lazım.
bomboş bakan nesiller üretmekten başka bir amacı yok.
Sinir bozucudur. Ülkecek kafayı evlilikle bozduğumuzu gösterir bu aynı zamanda. işin komik kısmı programlar arasındaki aday alışverişi.