bugün

sebep :
2. Sure (Bakara Suresi), 31. Ayet
Allah Adem'e bütün varlıkların isimlerini öğretti. Sonra onları meleklere göstererek, "Eğer doğru söyleyenler iseniz, haydi bana bunların isimlerini bildirin" dedi.
2. Sure (Bakara Suresi), 32. Ayet
Melekler, "Seni bütün eksikliklerden uzak tutarız. Senin bize öğrettiklerinden başka bizim hiçbir bilgimiz yoktur. Şüphesiz her şeyi hakkıyla bilen, her şeyi hikmetle yapan sensin" dediler.

sorun burada başlıyor bunun müslümanlıkla ilgisi yok din ile ilgisi var. ibrahim' in devamıdır dinler. ibrahim de sümerlerden

almıştır öğretilerini, bu yanlış değildir.

yanlış olan adem her şeyi bilerek, meleklerden bilmediğini bile bilerek gelmiş ve insanoğlu hayvan

gibi yaşamış yüzyıllar boyunca.neden? medeniyet sümerlerde başlıyor. o zaman yeni din akımcıları sümer tanrısı anu' yu adem olarak

göstermeliler ki geçti artık...

insanlık m.ö 4000 ler de medeniyete birden bire sıçramış ve şimdiki düşünen insanlar var olmuş. allah o sırada bir şeyler yapmış o bir

sır: elif lâm mîm gibi...insanlar sümerler ile tarih sahnesinde insan olmayı öğrenmişler daha eskisi yok.. tufan bu zamanda , ilk eyüp

bu zamanda vs... bildiğiniz her ilk i onlar yapmış ancak 3 milyon yıl mal gibi yaşayan insanoğlu mö 4000 den sonra ne oldu da beyni

gelişti..benim sorguladığım bu yoksa ben de daha önceden mal gibi allah bizi yarattı yola devam diye gidiyordum. öyle değil

inanacaksan da inanmayacaksan da öğreneceksin arkadaş...

ayrıca her din kendini kabul ettirmek için en başta hoş görüsüz ve faşisttir. mecburdur. müslüman, hırıstiyan, yahudi neden savaşır

hepsi de aynı din kolundan ibranilikten çıkma hatta akrabalar ..
işsizliğin azalmasına neden olacak eylemdir. kusura bakmayın aga ben sapına kadar kapitalistim ayın onbeşine kadar, faya maliyet analizine bakarım.
Kendini dindar sanan aslında dinden bi halt anlamamış yobaz insandır.
cahile laf anlatmak, sağır birine laf anlatmaktan daha zormuş. Zira sağır olan anlamak için, cahil olan anlamamak için direnir.

Artık yobazlar için kafa patlatmaya değmez bunu gördük.
insanlıktan uzak hareket. ayrıca kılıç mı kaldı bu devirde?
hey, look at me, ı can fly.

tanım: hem müslüman geçinip hem de müslümanlığa ve müslümanlara hakaret edilmesi için uğraşan ajanların tuhaf söylemi.
bana kimse "kılıçı götüne sokarlar hacım" dedirtemez.
fıkhî ictihadlara göre mürtedin cezası

bir müslümanın dinini değiştirip irtidâdı; görülmesi, duyulması, itiraf etmesi veya iki âdil müslüman tarafından şâhitlik edilmesi hallerinde sâbit olur

mürtedin cezası, eğer tevbe etmezse öldürülmektir: "dinini değiştireni öldürün" (buhârî, cihâd, 149) ulemanın çoğunluğu kadın için de aynı hükmün uygulanacağı görüşündedirler ancak hanefiler bu konuda farklı görüştedirler kadınların öldürülmesini nehyeden hadisin (ebû dâvud, cihad, 121) hükmünün geneli kapsadığını iddia ederek irtidad eden kadının öldürülmeyeceği görüşünü ileri sürmüşlerdir (ibn kudâme, el-muğnî, mısır (ty), viii/125; seyyid sâbık, fıkhu's-sünne, kahire, (ty), ii/385 vd)

edit : eksileyen arkadaşım. üzüldün değil mi gerçekleri öğrenince?
dinini savunan bir dinsizin, dine karşı gelmesidir.
madem dindarsın adam öldürmeninde günah olduğunu bilmen gerekir.
allahın verdiği canı allah almazmıydı ne oldu!
allah beyin dağıtırken, sen şemsiye altındamı duruyordun ne!
1-zorla güzellik olur.
2-mantıklı insana zaten mantıkla tanrıyı kabul ettiremeyecekleri için işin içine kuvvet giriyor demekki.
Dinsizin dinine dinli karar vericekse adam kalmaz kılıçtan geçmeyen çünkü;
(bkz: tanrıya inanıyor musun)
(bkz: peki ya benim tanrıma)
(bkz: kılınç)
(#16214177).
kendi içindeki asi ruhu terbiye etmek daha uygun olacaktır. ama bu yobazlar neden anlar ki bunu anlasın?
dinin hoş görü seviyesi hakkında bilgi vericidir.
topluma örnek olunması iÇin, taksim'de gerÇekleştirilmesi gereken eylem. Diger yerler yeterince etkileyici değil.
sonuç elde edilse bile geriye kalan dinliler arasında bu vahşetin bir neticesi olarak yeni bir grup açığa çıkacaktır.
tarihi birazcık okusanız bu önermenin daha çok bölünmeye götüreceğini görebilirdiniz.
şerefsiz, sapık, hak yiyenler için söylenebilecek sözdür.
yavuz sultan selim'de bu anlayışla yola çıkarak tüm dinsizleri kılıçtan geçirdi. Artık daha farklı tekniklere sahip bir gebertme şekline ihtiyaç duyuluyor.
bu nasıl bir zihniyettir . olsa olsa ergen beyinli bir şakirtin düşüncesidir . kolay mı öyle bunlar sadece esip gürler.
Hıristiyanların ortaçağda hayata geçirdiği uygulamadır.
(bkz: yavaş geçir)
(bkz: sakin ol şampiyon)
Biz müslüman bunu diyorsa eğer müslümanlığından süphe duymalıdır.
din adamların hiç bir zaman ezilen sınıfta olmayıp hatta ezen sınıfta olmasını açıklar.
vakti gelince başlarına gelecek olan son, tıpkı onlardan önceki atalarına olduğu gibi. (bkz: ölüm) (bkz: küçük kıyamet)
güncel Önemli Başlıklar