bugün

ünlü olma günü gelen akp balıkesir milletvekili. evet.

görsel
Brazzers' ın dikkate alması gereken bir isim.
türkiye nin 90 yıllık reklam arasının sona erdiğini, osmanlı nın geri geleceğini iddia eden vekil.
osmanlı sevici bir zat.

ama bilmezler ki maalesef sadece zihinlerinde yaşayacakları ve yine orada tatmin olacakları bir şey osmanlı.
resimi iyi okumak lazımmış.
birincisi resim değil o fotoğraf.
ikincisi biz okuyamadık durumumuz yoktu sen okuyıver abla.
osmanlı'da olsa kariyer olarak en fazla malum yere gelirdi.
cumhuriyet sayesinde para kazanmış mv olmuş, yemin etmiş.

gerçi suç sende değil abla, değil. sen seni seçene çoksun bile.
Kendisini çıkaramadım fakat Kamyon arkası yazı uzmanı sanırsam.
reklam arasının meclisinde işi neymiş kendisinin? gitsin evde cariyelik etsin kocasına... ne işi var mecliste felan diğer vekilleri tahrik etmesin. kocası nasıl izin veriyor acaba onca erkeğin arasında tööbe töbe...

nasıl müslüman bunlar?
rezildir.

tez kara çarşafa büründüle ve kafası kılıçla uçurula!
90 yıllık reklam sona erdi derken, Atatürkün getirdiği latin harfleriyle bunu yazması ve atatürkün getirdiği özgürlükle bunu yazması da bana çok ilginç geldi. o 90 yıllık reklam arası olmasaydı şen su an kumalarınla kahve içiyordun.
90 yıllık reklam arası falan demiş tip.
Ne güldüm be.
Tam kezban akit durum güncellemeleri gibi olmuş.
Şu insanlar bizi yönetiyor...
Cumhuriyet içinde bulunduğu sistemi bile eleştirebillme hakkını kendisine vermiiştir.düşünse ya bu Osmanlı var ve sistemi eleştiriyorsun...

Bugün meclistedir lakin Osmanlı olsaydı sadece perdeyi hafif aralayıp dışarı bakabilecekti...

Bu cumhuriyet hak etmeyenlere de Ayrım yapmaksızın nimetler sunmuştur...
Eleştirdiğimiz kadın akpli! Çok da bir şey söylemeye gerek yok bunun için. Saçına başına tipine bakıldığında ne kadar osmanlıcı bir yapıda olduğunu! Anlayabiliyoruz.

Yalasınlar bakalım, gün gelir bunların da devri biter.
(bkz: peçeteden Kendi imkanlarıyla doğmak)
Yüz karasıdır. Kadın olmasından, şu halkı temsil etmesinden utanmalıdır. Suç duyurusunda bulunulması gereken ahlak yoksunu, cumhuriyet gibi bir yönetime layık olmayan bir şahıstır. Yazıklar olsun bunu bir yerlere getirene. Kınıyorum. Atatürk sağ olsaydı bugün çok şaşırırdı.
Kendisi Cumhuriyete ve dolayısıyla all-father, protector of lands, keeper of the light, the unburn, sword of god cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan a hakaret etmiştir.
Simdi reklamlar;

Gerici degil yalakadir. Zira osmanli sevdasi gunumuzde yalakalik olarak kullanilmakta.

Malum, milletvekili secimleri yaklasiyor, yalamaya bi yerden baslamak lazim.
galyalı olma ihtimali yüksek kişi.
nereden bakarsak bakın dallama bir laf etmiştir.

öyle yaparsam belki beynine kan gider.
görsel

şaşırdık mı hayır. balıkesir için tek bir şey yapmayıp ak saray için tav olmuş. eee seçmen de seçmiş. böyle seçmene böyle vekil. sonra halka laf saymayın diyorlar. böylelerini seçene ne denir?
Hakettiği hayat ; arap şeyhine 4. Karı olmaktır...
densiz laflarına yanlış anlaşılma dememiş, edepsizce ileri götürmüştür.

2023'te görecekmişiz, 2023'te anca ebenizinkini göreceksiniz.

fikir özgürlüğü diyerek bu ahlak yoksunlarına ağzıma geleni yazmak istiyorum ama silinir...

%80 oy alsanızda eşşek gibi 1919 ruhunun kaidelerine göre yaşayacaksınız. eşşek gibi...

cumhuriyet var ya cumhuriyet en yobazının bile kanına işledi bu memlekette, geri dönüşü yok...

allah'ın lalecisi...
Sessizliğe gömüldü hain. Yemin ettiği milletvekilliğinden şutlanmalıdır en kısa zamanda, varsa huhuki bir yolu.
dış görünüş olarak hiç de öyle osmanlıcı, mukaddesat sevdalısı bir tipe benzemediği halde sırf yalakalıkla elde edilecek çıkarlar adına kendi siyasi ve kadınsal varoluşuyla zıtlık içeren safsataları dillendirmiş kadın. böyle bir açıklama, tarz ve duruş bir kadından gelince olay daha da iğrenç bir şeye dönüşüyor elbet.
ben bu kadının varlığından yeni haberdar oldum. yani akp'de böyle bir milletvekilinin olduğunu saçmalaması sonrası öğrendim. bu bile ülkenin ne kadar garip bir ülke olduğunu gösteriyor. iktidar partisinin bir milletvekilini ancak saçma sapan bir kelam ettiğinde öğrenebiliyoruz. çünkü onlara sadece el kaldırıp indirme görevi verilmiş 4 yıl boyunca.

ayrıca yüzsüzün teki. hem 600 yıllık film diyor, reklam arası diyor cumhuriyet için; hem de "cumhuriyet elden gidiyor yaygarası kopardılar" diye pişkin pişkin konuşuyor. üstüne bir de tarih veriyor; 2023'te film tekrar vizyona girecekmiş.

kraldan çok kralcı olmak işte böyle bir şey.
Suc boylelerini miletvekili yapan bizlerde..Sunu yazarkende mi utanmadin..Sanki ulkede hic baska sorun yokta hala reklam arasi hala 2023 hala suni gundem yaratmaya calisiyor.
özgürlükçü tiplerin saldırdığı kadın, suç duyurusu açmışlar.

yahu hani özgürlük? dine küfretmek özgürlük de bir vekilin fikrini açıklaması suç mu? ikiyüzlüler.