bugün

bulunduğu konuma nasıl geldiğini ve getirildiğini gösteren belgedir. işte bu nedenledir ki tübitak dünya çapında birincilik kazanan türk projelerini bile işe yaramaz diye desteklememiştir.

görsel

durum böyle olunca tübitak'ın yakın zamanda düzenlediği bilimsel etkinlikten bir kare de şöyle oluyor;

görsel
iLAHiYAT MEZUNU BiR ADAMI TUBiTAKA BAŞKAN YARDIMCISI YAPMAKTIR. BiLiM DEYiNCE SADECE iSLAMi iLiMLERi ANLAR.
Bundan önce tübitak başkan yardımcıları kuyruklu yıldıza araç indirdi de bizim mi haberimiz yok amk.
(bkz: keriz feneri)
tipi biraz javier bardem'i andırmaktadır. o kontenjandan mı aldılar acep? yoksa ankara belediyesi'ndeki mesaisi ile çevre epey genişledi de...
ahirete uzay aracı projesini başlatacaktır.
yüzyüze 20 dk bilim muhabbeti yapmak istediğim kişinin cv'si.

--spoiler--
lise: imam hatip lisesi
üni: ilahiyat
--spoiler--

ayrıca:

(bkz: ilahiyat mezunu adamın milli eğitim bakanı olması)
bu işin fıtratında olan durum.
(bkz: mozambik eğitim bakanı lise mezunu)
Dışarda yüzlerce bilim adamı varken bir ilahiyat mezununun Tübitak'a başkan yardımcısı alınması gerçekten tuhaf. Torpilin daniskasidir. Ondan sonra gençlerimiz neden işsiz. Ayrıca ilahiyat mezununun göz gore gore kul hakkına girmesi de tuhaf..
(bkz: yeni türkiye)
(bkz: tübütak)
(bkz: liseyi 6 senede bitirmiş)
(bkz: cin gibi çocuk bizim ismail)

ben oraya takıldım. ilk girişte kazanamadin mı reyiz naaptin?
bu yıl ygs-lys'ye yeniden girmem için artık gerçek bir sebebim var.ilahiyat'a kapağı attık mı zaten gerisi malum...
aslında rte'ye kıyasla hiçte fena olmayan bir cv'dir. Sonuç olarak mehmet sancar tübitak'ın RTE ise türkiye yi yönetiyor.
zaman gazetesi ve kuyruğuna basılmış fetullah dingilinin iftiralarından bir tanesi. ben sıkıldım düzeltmekten.

tübitak başkanlığı -> başkan yardımcılığı -> ulakbim birimi -> ulakbim yönetim kurulu -> ulakbim müdürlüğü -> cahit arf bilgi merkezi müdürlüğü -> müdür yardımcısıdır.

8. derece altta dandik bir kütüphane müdür yardımcısını "tübitak başkan yardımcısı" diye sunmak nedir Allah'ınızı severseniz?
daha önce abonesi olduğumuz ve hiçbir sayısını kaçırmadığımız tubitak bilim dergisini, son 10 yıldır neden satın almadığımızın açık sebeplerinden biridir.
inşaat işçisinden bile daha az vasıflı olduğunu gösteren cv dir. amına kodumun çomarları. bunlara kaldık.
(bkz: tubit ak)
Eşsiz bir Liyakat örneğidir.
kurumun adı neden parkitak değil, düşündüren konudur.
Akp nin ülkeyi ne hale getirdiğinin özetidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar