bugün

baş döndürüyor. bir şeyleri kaçırıyor olduğunuzu zannediyorsunuz o yokken. ama aslında kaçan hiçbir şey yok.
birkaç yıl içinde azalarak biteceğini tahmin ettiğim mecra yani birkaç yıl sonra sadece resim yüklemek için kullanacağız.
facebook kadar gereksiz değildir. içinizi derdinizi 140 karaktere sığdırmayı öğretir size.
Kullanmadigim yegane sosyal medya sitesi.
2012de neler olup bittigine dair bi katalog yayınlamışlardır.
http://altinisikmurat.blo...12/12/twitterda-2012.html
ego tatmin etme yeri.
Bazen de hayırlara versile olan sosyal paylaşım sayfasıdır.

farz-ı misal bugün #LÖSEVeAmbulansAlıyoruz tag iyle twitter a abanıyoruz ve toyota kardeşler ambulansımızı alıyor.
140 karakterle aforoz yazılmasını isteyen bir sosyal medya. mısır devrimine sebep olan kişiler bu internet sitesiyle birlik olmuşlar ve twitter'da egypt will rise, mubarek must go diye birbirlerine katmışlardı.
moderasyon gibi saçma bir kurumu olmadığı için bu kadar meşhur olmuştur.
Sublimental mesajlar,ticari amaçlar için de kullanılabilecek site.
Bazı yanları çok güzel bazı yanları çok kötüdür.
Oturdum kalktım,seviştim.Şunu bunu ettim kişisine takılınca
1 tanesi bile insanın beynini s.kmeye yetiyor.
Bana ne yani. Ha birde hiç tanımadığım adamlar yani.
Hoş tanısam da abimin bile ne ettiğini sürekli merak etmem.
iyi bir yanı varsa da, yaz yaz rahatla.Ban yok bişi yok ceza almıyorsun.
Küfret salla kime yazarsan yaz. Sonra sıkışırsan silersin.
Twitterı facebook gibi kullanan kesimden hiç hoşlanmadım.
Twitter ı gerçekten bir haltlar yapıp da bunu paylaşan kesimini seviyorum.
işe yarar bilgi veren bir kesim de var. Haber,bilgi,komik twitler.
Hayat gibi bu da, ne tarafından tuttuğun önemli.
Ben elime tutuşturulan tarafı pek sevmedim.
insanları kırmamak için ekliyorsun. Sonra her tip var.
Acımasız olup temiz tarafını tutmak lazım geldi bana.Ya da bırakmak herneyse..
Normal hayatta dayanamadığım muhabbetlere twitterda neden dayanayım ki?
2 saat arkadaşımın cıvık,boş faydasız muhabbetine dayanamıyorum.
Elin 40 kat yabancısının kafamı s.kmesi saçma olur.Facebook da kullanmıyorum

Edit: Egolarda tavan yapmıştır. Nasılsa millet anlamaz salla anasını satayım.
Herkes çocukluk ideallerindeki şeyi burda oldu sanırım. Bir tane boş adam yok ya.
Şarkıcı,manken ,menajer, büyük şirketi var. Herkes birbirini mi kerizliyor
bana mı öyle geliyor. Birdahaki gidişimde Obama olarak gireyim bari bende.
Seni takibine alani sen takip etmeyince, seni takipten vazgecenleri cok. Zaten ben bu durumu da anlamiyorum. Yani kural mi var takip edince takip edicem diye? 400 500 kisi seni takip etse ne olacak? Basin goge mi erecek? Odul mu verecekler? Cok takipcinin olmasi sana ayri karizma guzellik mi katacak? Sen bu kadar kisiyi takip etsen eline ne gececek? Hayir twitter da asagiya dogru iki uc inersin sonra aman salla deyip birakirsin. Hakikaten bu 400 500 kisinin her saat basi ne yaptigi bence kimsenin umrunda degil. Kimse kendisini kandirmasin.
bir yıl içerisinde hashtagler sayesinde rating ölçümü yapılmaya başlanacak sosyal medya mecrası.
http://altinisikmurat.blo...rinden-rating-olcumu.html
Son günlerde 21 aralık dedikoduları iyi bir şekilde dalga geçildiği sosyal paylaşım sitesi.
ileride olur da bir twitter hesabı alırsam, ve olur da bini aşkın takipçim olursa size söz veriyorum kendimi kanaat önderi gibi hissetmicem. metroda kimse bana yol vermeyince "noluyor lan? 3489 takipçim var benim?" demicem. çok zeki olduğum sanrısına kapılıp bana ayda 3500 tl yi uygun görecek hayali bir işverenin peşinde gençliğimi çürütmicem. demlemeye çayım yokken fransız şarabı üzerine ironik yorumlar yapmıcam.

sanal ile gerçek alemin arasındaki sağlam farkların altında ezilmicem. söz veriyorum. en azından o farkım olacak.
insanların genellikle o dakika ne yaptığını yazdığı sosyal paylaşım sitesidir. Diğer sosyal paylaşım sitelerine nazaran daha iyi olduğunu söylerim. Birçok yabancı ünlü bu sitede takip edilebilir. iyi sitedir.
Kurucusu Jack Dorsey ve sembolu mavi kuş olan sosyal paylaşım sitesi. Bir zamanlar pek fazla kişi tarafından kullanılmasa da şimdilerde kullanılmaya başlanan site. Farklı kısaltmaları vardır. Trending topic (TT), Friday Follow (FF), Retweet (RT), Direct Message (DM).

Kullanıcılarının rahat bir nefes aldığı yerdir, pek akraba olmaz twitterda.
http://www.gazeteciler.co...rinda-bir-ilk-60593h.html
Esra-ceyda kardeşler ve Hilal Cebeci gibi işe yaramaz insanları ünlü eden, ünlülerle aynı ortamda olduğunu düşünüp sevinen insanların olduğu bir sosyal ağ.
5-10 bin takipçisi olan kişilerin fenomen sayıldığı oluşum.

isteyenlere bu sayıda takipçi sağlayabilirim tabi. siz de fenomen olun.
anlık bilgi paylaşım alanı olması sebebiyle her bir şeyi anında bilgi olarak sağlayabiliyor... gayet faydalı ama tt listesi çoğu zaman faydasız site.
kendi adına hesap açtığında saçma sapan arkadaşlarini takip etmek zorunda bırakan takip etmeyince küsen bi triplere giren insanlarla muhatap ettiren site.
Facebook popülerliğine son veren site. şimdilik iyi ama zamanla oda bozulur.
siyonist zihniyetlerin bizlere sunduğu , bizleri hayattan, gerçekten , herşeyden alıkoyan , toplumsal hipnozu sağlayan sosyal paylaşım sitelerinden yanlızca biri.
an itibariyle tt olan navarro'ya tıklayınca chrome'un kötü amaçlı yazılım şeysi uyarısı verdiği site.Ana sayfasında öle bişey olmuyor tabi twitter'ın.
twitpic'in kötü amaçlı yazılım bulundurması şüphesiyle chrome tarafından engellenmesi nedeniyle, chrome kullanıcılarının twitpic içeriklerinin olduğu sayfalara erişimin engellendiği site. tabi sorumluluk bize aittir deyip devam etmek de serbest.
güncel Önemli Başlıklar