bugün

ulaşılamamaktadır.

o kadar ergeni taşıyamadı haliyle site...

bakalım ergenler ne zaman sıkılacak bu siteden. o zamana kadar site iğrenç bir platform halinde kalacak...
patladı diyorlar,patladıysa yaması yapılır.mümkündür
an itibariyle yaraklara gelmiş. twitter is down yazıyor olm.
an itibariyle göçük.
Efenim malum Ramazan ayındayız.Tansiyonda ya da kan şekerinde düşmeler meydana gelebilir.
görsel
Endişelenmeyin , gözetim altına alındı küçük kuşumuz yaşam tehlikesini atlattı.
bu kadar fazla kullanılan, dünya'nın en bilinen sosyal medya gereci olmaya aday bir site nasıl bu kadar çabuk çökebilir şaşırtmıştır.

sosyal ağlar çökmemelidir, zincirin bir halkası koparsa bütün zincir tehlikededir.
yoğun bakıma alınmış sosyal paylaşım sitesi.
Users may be experiencing issues accessing
Twitter. Our engineers are currently working to
resolve the issue.
çökmesinin altında belieberlar varmış efendim. öyle duyduk.

ahahahahaha. yarak yer misiniz?
düzelen site.
m.twitter.com adresi üzerinden girilebilen site.
söylenilernlere göre çok süper mikemmel şahane bi yermiş. yerlere göklere sığdıramayanlar var amk. tiwitır kapansa intihar edecek insanlar tanıyormuyum ? hayır. böylesi daha güzel. hiç anlamam etmem bi kere bile girmişliğim yok adını duyarak iğrendiğim bi sitedir.
düzelmiş olan sosyal paylaşım sitesi.
an itibariyle amı götü dağıtmıştır.
ilk gördüğümde sevemediğim, daha sonra da sevemediğim, bir türlü sevemediğim sosyal paylaşım sitesi. bayağı bir sükse yapmış olsa da, kurulma gayesi açısından bence saçma bir oluşum. "insanlara ne yaptığını söyleyeceksin, sıçtığını, seviştiğini, bilmem ne yaptığını "tweet"leyebilirsin."
ilk başlarda çok gereksiz görünen fakat şu sıralar kullanmaya başlayınca tam istediğim format olduğunun farkına vardığım sosyal paylaşım sitesi.
türklerin tuttuğu takımlar üzerinden birbine laf attığı, ergen kızlarımızın da ikide bir one direction ve justin bieber' ı oraya buraya çağırıp sevgi gösterilerinde bulunduğu oluşum.
kimle seviştiğini, nereye sıçtığını, bilmem ne yaptığını twitlemek için kullanılan bir site olduğunu sanan denyolar tarafından beğenilmeyen sosyal medyanın en güçlü platformu.

bak medya diyorum, sosyal diyorum. he tabii sen facebook'u da komik videolar paylaşmak için kullanan bir dallamasın, twitter'dan bir bok anlamaman gayet doğal.

kurulma gayesi açısından saçma bir oluşum diyenler oluyor.
bak hele bak, saçmaymış. olm siz zaten gelmeyin lan. sonra eski sevgili twitleri atıp duruyorsunuz.

ayrıca türkiye tt listesindeki saçmalıklar tamamiyle abdullah gül'ün işidir. twitter merkezini ziyaret etti ve türkiye moderatörlerini işe aldırdı.
o günden sonra türkiye tt listesinde bir tane siyasi söylem, bir tane karşıt görüş kalmadı. bir düşünün derim.
yazdıklarında en ufak zeka parıltısı olmayan binlerce yurdum kezbanının bir afili profil fotoğrafıyla onbinlerce takipçi sayısına ulaştığı site.
Türkçeleşmesine benim de katkıda bulunduğum, lakin keşke yapmasaydım dediğim site.
ergenlerin ve gerizekalıların eline geçmiş site.
2009' da üyelik açtım 2012' nin mayıs ayında tweet atmaya başladım. malum radyo dinliyoruz attığım tweetlerde onların canlı yayında sorduğu sorulara cevaplar. herneyse kullanmayı çözdükten sonra iyice tt listesi okuyorum hep. genelde yazmıyorum okuyorum. ama bu amına kodumun sitesinin tt' sinde hep burç yorumları ve ergen holiganların saçma küfürlerinden başka birşey yok. birkaç dengesiz var 50. 000 takipçi edinmiş. yazdıkları güzel şeylerdir diye okuyorum ama onların da farkı yok. popüler olmak için bir burç yorumu atıyorlar sonra atatürk ve benzeri değerleri kullanarak takipçi arttırmaya çalışıyorlar. başka bir bok yedikleri yok. güzel şeyler yazsalar içim yanmıcak. sadece güzel şeyler yazan ünal başgan adlı şahıstı. zaten o da 2 günde bir yazıyordu güzelliği oradan geliyordu. neyse özet olarak alayının amına koyim.
an itibariyle online güzellik yarışması yapalım mı? diyen insanların dolaştığı sitedir. yuh diyorum... böyleleri followerımızdan ırak.
biebercıların, one directioncıların çöplüğü haline gelmiş sanal platform. lan hiç mi disturbed, foo fighters vs. dinleyen ergen kalmadı memlekette. lan var ya...
amblemi kuş olan bir site... günlük hayatta kullanıldığında türkçenin azizliğine uğrar...

-kuşuma baktın mı aylin yeni entry girdim ?

- sen kuşumu takip ediyor musun ercan abi ?
içip yazanların mekanı
#eskinişanlımarkadaşımlaevlense diye etiket mi olur.