bugün

konuş konuş bitiremediğiniz kızın boy boy fotoğraflarını gördüğümüz galeri.
şarkı söylüyor herhal dinlemedim sesi bilemem ama suratında bi iş yok, fizik iyi güzel kabul de o giydiği mavi, orta yaş bunalımına girmiş teyzenin düğün elbisesine benzer elbise ne?
hepsine bakılır ama 1 tane bile 31 malzemesi çıkmaz, tam tersine ihtiraslar söner, hayatın anlamı sorgulanır, tövbe edilir, abdest alınıp, sabah namazı kılınır.
xhamster'a girip prolapse kategorisinde gezinmek gibidir. kız cidden güzel değil. amma lakin ki havalı ve paralı.

verse sikmem mi? nefessiz hem de.(buraları okursa bunu kendsi ile ilgili fantezilerim var manasında anlamasın) ama verseniz sizi de sikerim beyler. abazan veya parasız olunca fikir beyan edemiyor muyuz? elbette ediyoruz. tek derdim benim birkaç entry arkamda "çirkin diyosunuz ama verse sikersiniz" diyecek yalamaya peşinen cevap vermektir.
Sözlük erkeklerinin kezbanları bu kadar eleştirmelerinin altında, içlerindeki bastıramadıkları kezban aşkının yattığını gösteren gerçekten çirkin ve kezban kızımıza ait fotogaleridir.
aynı kıyafetlerle aynı pozları versem, daha güzel olacağım kesin. bu nasıl bir şey. allah yaratmış laf edeceğiz çarpılacağız falan mazallah.
(bkz: duş aldırdın kardeş)
Resim değil fotoğraf galerisidir.
%70 saç
%20 kaş
%9 makyaj
%1 ...
ben de salvador dali vari biri almış bu çirkin bacının resimlerini çizmiş sandım. nitekim en sürrealit ressam bile kurtaramaz ablayı zira çirkin kendisi..
http://galeri.uludagsozlu...om/r/533296/+fotoğrafının kenarlarına bi kaç gül koydursa bi pavyonda gayet iyi iş yapabilecek oses türkiye yarışmacısı.

(bkz: çirkin la bu)
yakından o kadar da güzel değilmiş lan dedirten yetenekli şarkıcı.
bir kese kağıdı ya da poşetle sorunu çözebiliriz.
11 nolu resimlerden gözlerden biri şama bakarlen diğeri ... Neyse demektedir.
16 entryden 15i kıza çirkin dediği halde hala birinin gelip 'bunn nsini bgnmiyorsnz kskanmyn kezbnlar' demediği galeridir.

uludağ sözlük uyanıyor.
bütün resimleri can sıkıntısı albümüne toplayıp facebook'ta paylaşsan bir kezban'ın gözyaşları kadar sıradanlaşacak fotoğraf galerisidir.
http://galeri.uludagsozlu...en-resim-galerisi-533775/
ilkokuldaki kezban arkadaşlarımdan birine benzetiyorum ama. Süpanallah.
görüldüğü anda yerçekimsel alanın bozularak bir karadelik oluşturmasına sebep olur, 325 km yarıçapındaki tüm insanlar kusmaya başlarlar.

olm nerden popüler yaptınız şu kezbanı, döndüğüm her köşede o alık surat, şekilsiz vücut karşıma çıkıyor. Günüm kötü geçiyor. zevkinize de sıçayım, ağzınıza da sıçayım.

(bkz: iticilikte tarih yazmak)
yolda görsen kezban diye suratına bakmazsın burada dilinden düşmüyor.
70 milyon tarafından izlenebilen kezban tipi. kezbanlardan ayrılma noktası budur.
google yerine uludağ sözlük'ten bakılabilir. zaten google görsellerdeki hemen hemen tüm fotoğraflar uludağdan.
(bkz: fikirtepe oto sanayi sitesi takvimi)
(bkz: midilli at)
at değil, at arabasıdır.
bu kıza "çok güzel ya" "çok seksi kız hacı" diyenin gözlerini s.kiyim,tipik türk kızı amk.