bugün

Bazıları kahraman olur.
bayram insanıdırlar. yaş aldıkça güzel tiramisu yaptıkları rivayet olunur.
ilkokul 1de hoşlandığım kızın adıdır.
sempatik hoş sohbeti olan kızlardır çok sevilesi ismi vardır zati.
Manito olduğunuz da sizi sabahın 5'inde arayıp "Ben ayrılmak istiyorum. Kaldıramıyorum" deme ihtimali olan kızdır. / Çok da güzel kaldırıyordu halbuki.
nedense kuzen olurlar genelde. sizin ya da bir arkadaşınızın, eşinizin, dostunuzun kuzenleri tuğçedir.*
isminin t ile başlaması muhtemel kızlardır.
bu isim hep orta okulda beyin tümöründen kaybettiğim arkadaşımı hatırlatır. çok net hatırlamasamda kızın yüzü hep hatırımdadır.
guzel isim aslinda. her kitleden kiza yakisan bi isim. simdi fark ettim soylemesi de guzel.
Son 20 yılın istatistikleri incelendiğinde isminin tuğçe olma ihtimali oldukça yüksektir.
Çıtı pıtıdır onlar.
güzeldir bir kere.

ilkokulda bir tuğçe vardı. sınıf arkadaşımdı. sıra arkadaşımdı. sonra sevgili olduk. ama bizim sevgili oluşumuz dışarıda değil okul sınırları içerisindeydi.

okulda, bütün derslerde el eleydik. hocalar bir şey demezdi. neden bilmiyorum. herhalde temiz, güler yüzlü ve kaliteli insanlar oluşumuzdan kaynaklanan bir durumdu bu.

hiç kafeye falan gitmedik. çocuk aklı herhalde. çocukluk ne salakça ve safça. ne harika bir olgu. ah ah.

okulda olduğumuzda görüşürdük sadece anlayacağınız. 10 bin sms yapardık. 10 günde bitirirdik. özlerdik birbirimizi.

ilkokul bitti. liseye geçeceğimizin yazında bana bir sms attı.

''olmuyor devam etmesek?''

cevap bile veremedim. bu kızlar bu yaşlarda nasıl böyle, yürek yakan soruları sorabiliyorlardı? yürek yakmak genetikti herhalde.

çok acıdı içim.

şu an üni'deyim.

o ise emre diye bir çocukla nişanlanmış. allah bahtiyar etsin. bir yastıkta kocatsın.

kader lan resmen kader. hala güzel ama olmadı amına koyayım. evlense de unutamayacağım onu hiçbir zaman.

ne de olsa unutmak için sevilmez ki. değil mi a dostlar?
genelde gideri olan kızlardır.
az kazdırlar.

(bkz: tuğçe kazaz)
Kulağa hoş gelen isimlerdendir.
asla merve adındaki kızlardaki merve olamamışlardır. bi' dönemi istila etti bu merveler resmen. hala da tehlike püskürtülmüş değil. sadece benim hayatıma, büyük etkiler bırakan cinsten 10'dan fazla merve girdi. gerisini siz düşünün.
vurduruyordur net.
çekici bir isimdir. Kızı görmeden güzel ve seksi olduğu varsayımı oluşur beyinde.
çok güzel, aynı zamanda seksi olan kızlardır.