bugün

bu akşam pişti ekranlarında izledım kendisini.ben bunu boş sanırdım.hülya avşar özentisi falan...

bildiğin zeki hatun...çatır çatır konuşuyor... konuları işine geldiği gibi değiştirebiliyor...özlem tekin bunun karşısında sadece gülebildi ya da gülerek sinirlendirmeye çalıştı tuğba ekıncı yı ama tuğba bildiğini okudu...
Ömür Gedik için "portakalı soydum diye bir şarkı yapmış gerizekalı" demiş. Sanki kendisi comdomu yapmamış gibi.
güzel kadın.
konuşmadığını, şarkı yapmadığını hatta ünlü olmadığını düşünün
hakkaten güzel kadın.
(bkz: sahneye donla çıkmak)
şuanda klibine baktığım ünlü kişisidir. aslında güzel kadın ama değerlendiremiyor demek ki kendini. bilemedim.
vitamini kabuğundadır.
(bkz: bildiğin taş)
sexi hatun olması yanı sıra 3 gram akıl bulunmayan sexi hatun.
kendini rezil etme yollarını iyi bilen bir insan.
bazı konularda yetenekli olabilir ama şarkı söylemek konusunda çoğu kimse tarafından yetenekli bulunmayan insan.

(bkz: milf)
şu anda atv'de tespit sıçıyor kendisi.
an itibariyle pek dışlanmış görünen insandır, çok üzüldüm.
gerek sorulan sorulara manasız cevap verişleriyle olsun gerek tutmayan şarkılarıyla star edası ile ferhat güzel'le kendileri pek bir kafadaşlardır. ikiside sanki biz bu dünyadan değiliz sinyali vermektedirler.
genelde azgın erkeklerin sevdiği ve katıldıgı bir programda tarkan a neden okul açmıyorsun gibi malca bir cümleyle adamı zor durumda bırakan kadın.
bir zamanlar başladığı oyunculuğu devam ettirseydi şuan ki durumundan daha iyi yerlere gelmesi muhtemel kişi.
et yığını dişi canlı.
sarışınları sevmemenin de ötesinde onlardan nefret eden yaratık. sikko bir şarkısında da açıkça aptal filan diyor hatta. o tiple hiçbir sarışın erkek kendisine bakmamış, sarışın bayanlar da bunu ortalarına alıp arap bacı filan diye dalga geçilmiş olacak ki böyle düşünüyor. yoksa sarışınlığın aptallıkla alakası olmadığının en iyi kanıtıdır kendisi.
maalesef hemşehrimdir. (bkz: kars) tıpkı hülya avşar gibi. ilker yasin olsa: "yapmayın çocuklar bu dakkalarda değil" derdi. o derece yani...
"o şimdi asker şarkısı bir klasiktir." diyerek şarkının değerinden bahsetmekte. sarhoş olduğundan şüpheleniyoruzsayın seyirciler.
an itibari ile stüdyoyu terketmiş insandır. reklam kokusu sardı 4 bir yanımızı sayın seyirciler.
her türlü gideri olan hatun.
kim ne derse desin fiziksel açıdan değerlendirecek olursak tam anlamı ile bir ''kadın''.. gerçek bir kadın..çok ama çok seksi..

ancak kişiliği ve zekası tartışılır tabii..
birinin bu kadını cimcikleyerek "yavrum senin albümlerin satmiyor, internetten sarkilarini bile kimse indirmiyor, biletli konser versen gelenin olmaz, yola ciksan su dökenin olmaz " gibi doğrularla yüzleştirmeli artik dedigim ve ayrıca kendisine bakarak bir kadında en muteber olan şeyin onun güzelliği mi? zekası mı? olması sorunsalının zekası diye cevaplandığına bir kere daha sebep olan müzikal bağlamda da bir çizgide yakalayamamış kartpostal kadındır.
programı terketmesi üzerine okan bayülgen' in çok da sikimizdeydi demesini beklerdim ama demedi. niye demedi? okan' a egoist derler bir de. teyy teyy okan form düşüklüğün var.
oynadığı rol kendini bir bok sanan, aptal kadın olan kişi. ancak, hiçkimse bu kadının zeki olmadığını iddia edemez. nitekim, bu gece kendisini okan' da az buçuk takip etmiş herkes bunu anlamıştır. bu durum kendini okan' ın "bir günlüğüne görünmez olsanız..." sorusuyla belli etmiştir zaten, kadının verdiği cevap "ben görünmezken değil görünürken mutluyum"dur. sonuçta tuğba ekinci piyasada tutunabilmek adına kendine bir sahne karakteri yaratmış ve onu oynamaktadır, baktığımızda ondan çok daha güçlü sese sahip insanların bu piyasadan silindiğini düşünürsek kadının başarısını görürüz. bu konuda bir diğer örneğimiz esra-ceyda kardeşler vakasıdır. uzunca konuşmayacağım; ama bu gece o masadaki en zeki kişilerden biriydi tuğba ekinci.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar